Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

stare...

 

CYBERSEX :lol:

 

ZAKAZANY ODCINEK KACZORA DONALDA

 

OPEL CALIBRA TEAM

:D nie no powiem szczerze, że zabiła mnie ta produkcja, nie zniechęcajcie się początkiem i wsłuchajcie się w słowa, obejrzyjcie do końca, super wyszło według mnie :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzed chwili, z innego forum. Ścięło mnie początkowo, potem dostałem niekontrolowanego ataku śmiechawy:

 

co trzeba nacisnac na klawiaturce zeby byla jedynka rzymska? bo xxx ja zastosowal

// Zna ktoś jakiś sposób? :>

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPEL CALIBRA TEAM

:D nie no powiem szczerze, że zabiła mnie ta produkcja, nie zniechęcajcie się początkiem i wsłuchajcie się w słowa, obejrzyjcie do końca, super wyszło według mnie :lol:

Toż to arcydzieło! :mrgreen: kocham te czarne rytmy... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzed chwili, z innego forum. Ścięło mnie początkowo, potem dostałem niekontrolowanego ataku śmiechawy:

// Zna ktoś jakiś sposób? :>

No wiesz Marecek, wszyscy wiedzą, że to niezwykle skomplikowane :-P

Ten tego, może jakiś specjalny zestaw czcionek trzeba zainstalować ? :lol:

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z basha:

 

<mroziak> wiecie kto wymyslil triatlon?

<lis> kto?

<mroziak> polacy

<mroziak> ida pieszo na basen, wracaja rowerami

 

 

<marek> szukam daty i godziny do umieszczenia na stronie. Naj lepiej bez reklam. Gdzie znajdę? z góry dziękuje

<adam> 15 listopada 2005 16:38:12 - jest stara i zużyta więc raczej nikt się nie obrazi jak sobie weźmiesz.

 

 

<Snickers> kurde napił bym sie kawy, ale na nocke ide i w pracy nie zasne:/

<Ja> sorry że się pytam, ale masz jakiś powód tej rozmowy, albo plan na nią, czy piszesz tak po prostu, bo ci się nudzi?

<ona> sama nie weim

<Ja> no właśnie widzę

<ona> co widzisz?

<Ja> że nie wiesz...

<ona> co nie wiem?

:lol:

 

bash rlz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MareCeK- Kiedyś na kafejce jak siedziałem to mnie panienka zapytała jak sie pisze liczbę 13 rzymskimi. Pokazałem. Potem mnie spytała jak sie pisze piątke... z lolkiem na twarzy jej uświadomiłem po kolei które litery są znakami rzymskimi [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) :-)

 

A i jeszcze jedno jakajest korzyś z nagrywarki na sata czy można połączyć ja jak dwa dyski( raidem) tak rzeby był szybszy przekaz danych czy to poprostu taki bajer

 

 

tankuje elpidżi :) cali rulz, wykupiłem diód cały sklep widać mnie z księżyca ;)

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na jednym z fotologów. Myślałem że padne. Koleś doskonale opisał wszystko :lol:

 

TOKIO HOTEL "DER LETZTE TAG"

 

Tokio Hotel, czyli nasz ulubiony zespół którego główny wokalista, szesnastoletni Bill stylizuje się na osiemnastoletnią [ciach!]ę (niestety nie ja wymyśliłem ten tekst), prezentuje nowy singiel [pisk fanek].

 

 

Sam utwór chyba nie wymaga komentarza. To po prostu solidne granie (na nerwach), do jakiego zdążyło przyzwyczaić nas Tokio Hotel swoimi kultowymi już przebojami z nurtu „scheisse musik”.

 

 

Teledysk przedstawia TH dających koncert na dachu budynku przed bandą wrzeszczących kretynek, które pewnie zazdroszczą Billowi paznokci. Zespół kończy swój fascynujący występ i schodzi po schodach, a my, wciąż zatroskani o nasz układ nerwowy, możemy podziwiać piękno i charyzmę wszystkich czterech obojnaków.

BLOG 27 "I STILL DON'T KNOW YA"

 

Ouch! Nie dość że upał potworny, głowa boli, to jeszcze trafiłem na Vivie na nowy teledysk Blog 27. Przetrwałem. Co prawda po zakończeniu klipu konieczny był natychmiastowy zimny prysznic i dokładne mycie uszu, ale i tak mogło być gorzej.

 

Piosenka zwyczajowo skrojona została przez jej twórców (kimkolwiek są autorzy tego szajsu...) jako hicior dla dzieci w wieku 10-13 lat. Zawiera mnóstwo odjazdowych, powalających tekstów, których pewnie nie rozumieją ani fani tego badziewia, ani tym bardziej te dwie usiłujące śpiewać pokraki.

 

Klip to niewątpliwy krok naprzód. Zawiera fragmenty fascynujących koncertów, w których dwie buły obwieszone szmatami skaczą po scenie próbując przekonać bandę bachorów że jęki puszczane z playbacku to ich śpiew, oraz - UWAGA - latające po ekranie słowa! Tak, kochani! Teraz sami, siedząc przed telewizorem, możecie spróbować zaśpiewać te pomyje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...