Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

<x> Jak zrobić zoom w Internet Explorerze?

<y> Przybliż twarz do ekrau

 

<ziemniaq> ty juz jestem pelnoletni?

<cyphelf> nie, ja jeszcze nie jestes

 

<absinth> omg

<absinth> moj stary przeszedl cale call of duty

<misiek> co w tym zlego lub dziwnego?

<absinth> ta, ale on w przedostaniej misji sie mnieu pyta czy mozna colta na inna bron zmienic

 

<kshinji> Wlasnie na polsacie leci ten quiz dla debili

<kshinji> Hasło jest bliżniaki

<kshinji> podpowiedź: tym rodzajem ludzi są Kaczyńscy

<kshinji> I dzwoni jakiś lol

<kshinji> I mówi "Faszyści"

:lol: :lol: :lol:

Texty z bash.org.pl ofc :)

Ale te texty były stosunkowo nowe ;) Najstarszy miał date 26 czy tam 25 sierpnia ;] Dlatego wrzuciłem :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ksiądz byl spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafi, więc prosił kościelnego żeby mógł do swiętej wody dołożyć kilka kropelek wódki, aby się rozluźnic.I tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze ( a nawet lepiej ) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł list:

DROGI BRACIE

-Następnym razem dolóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki; -Na początku mówi się "Niech bedzie pochwalony", a nie "***** mac" , -Po trzecie Kain nie ciągnal kabla, tylko zabił Abla, -Po czwarte po zakończeniu kazania schodzi sie z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.

-A na koniec mówi sie Bóg zapłać a nie Ciao -Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to "duze t"

-Nie wolno na Judasz mówic "ten [beeep]"

-Jest 10 przekazań a nie 12;

-Jest 12 apostołów a nie 10;

-Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu; -Inicjatywa aby ludze klaskali była imponujaca ale tańczyć makarene i robić "pociąg" to przesada; -Opłatki są dla wiernych a nie na deser do wina; -Pamiętaj że msza trwa godzinę, a nie dwie polówki po 45 minut; -Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie [beeep]ą; -Ten obok w "czerwonej sukni" to nie byl transwestyta, to byłem ja, Biskup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razorex to ja jestem na tej fotce <_< .Pani z nowin przyszła z zeszycikiem na wywiad(zapomniała dyktafonu).Po trzech minutach wymiękła i musiałem literować nazwy i wiele pojęć tłumaczyć(straciłem cierpliwość ale jakoś to przetrzymałem).Artykuły nie przechodzą autoryzacji i wychodzą później takie jaja :-P .Pozdro (miło że ktoś to w ogóle czyta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech mężczyzn cale życie zbierało na wyjazd do Kenii, ale zbierali aż tak, że jedli suchy chleb popijając woda. No i w końcu uzbierali i wyjechali.

Pewnego wieczoru jeden z nich mówi:

- Ej chłopaki, może napijemy się wódki?

Drugi mówi:

- Ok, super

A trzeci:

- Kurcze a ja całe życie prawie nic nie jem, nie piję po to, żebysmy wyjechali! Zbieram na to, żebym mógł sobie pozwolić na zwiedzanie, na wycieczki A wy wydajecie na wódke Ja się na to nie piszę!

I obrazony poszedł spać.

No więc tych dwóch poszło, kupiło 2 flaszki, ostro się napili i wrócili nad ranem na ostrej bani.

Rano wstają, patrzą, a nie ma trzeciego! Wychodzą przed kwaterkę.... patrzą... a tam leży krokodyl - gruby, ogromny, piękny krokodyl z otwartą paszczą. Patrzą - a z tej paszczy wystaje głowa tego trzeciego.

Stoją tacy mocno jeszcze wczorajsi, patrzą i jeden mówi:

- Patttssssszzzzz starrrryyyyyy, na wóóóóóódkę sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo ma od Lacosty... :lol:

 

 

Dowód na globalne ocieplenie... :mrgreen:

Dołączona grafika

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima, - 30 stopni, wszedzie snieg...

Do przydoznej kanjpki wchodzi facet, siada przy barze zamawia setke vodki wypija ja szybko i mowi:

-Tfu, pierd*** Matiz...

Sytuacja powtarza sie kilkakrotnie.

Zniecierpliwiony barman pyta faceta o co chodzi.

-Wie pan co? Ja jestem kierowca tira, przed chwila wjechalem w zaspe i utknalem, podjezdza do mnie facet w Matizie i mowi:

-Panie, moze ja pana wyciagne?

A ja mu na to:

Jak pan mnie tym Matizem wyciagniesz, to ja panu laske zrobie...

... Tfu... Pierd*** Matiz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol2 :D:D:D Może nie super extra śmieszne ale pokazuje mądrość mojego "kumpla". Leże i kwiczę :-P

 

[18:21:26] Puzik

co to za opis co wymieniasz??

[18:24:24] Ja

grafe

[18:24:25] Ja

;]

[18:26:11] Puzik

czyli

[18:26:20] Ja

karta graficzna

[18:26:35] Puzik

a co zepsuła ci się

[18:26:46] Ja

nie lol

[18:26:49] Ja

wymieniam na lepsza

[18:27:06] Ja

jakby mi sie zepsula to bym na pc nie mogl siedziec omg

[18:29:33] Puzik

aha

Edytowane przez KarVen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie, tak sie usmialem ze ho ho. Masz jeszcze jakies ciekawe zarty? :lol:

http://www.smog.pl/wideo/3667/lubicie_glos_mandaryny/

Pwnd?

Spojrzcie na podpis MeoPL

http://forum.purepc.pl/index.php?showuser=141067

http://www.smog.pl/wideo/3659/nadymany_rysio/

:lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol2 :D:D:D Może nie super extra śmieszne ale pokazuje mądrość mojego "kumpla". Leże i kwiczę :-P

Ja zazwyczaj mam 3 grafki w domu i jakos nie swiece ....

 

Moja rozmowa z ranka ;)

 

Rűda: (13:05)

co tam;p;d

dareK: (13:06)

nic ciekawego

wlasnie sie zbieram zeby sobie sniadanie zrobic

ale jakos brak mi sil pewnie z glodu chyba nie dam rady poczekam az mama obiad zrobi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@msn

mur.gif dosłownie laugh.gif

nie wrzucałbym tu tego tym bardziej że gość nie przeżył tego tricku.... niesmaczny żarcik i tyle ... to, że jest na video.guglach nie znaczy że musi być tutaj .... tak samo jak ktoś zamieścił kolesia w dyskotece robiącego salto do tyłu odbijając się od kolumny głośnikowej .. przykre, że Cię to bawi ... naprawdę sad...

 

btw.: żeby nie było OT : mały Flash o skończeniu świata :D

 

EDIT: litrówki

Skoro to jest o śmierci. Więc nie ma z czego się śmiać.Link został usunięty.

Domik

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...