Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Onet i komentarz do: Ile kosztuje laptop za złotówkę? Kuszenie klienta

 

Dla tych ktorym sie nie chce klikac:

 

 

W Erze za 9zł miesięcznie mam 100Mb - telefon jako modem

~wszystkie platformy

dzisiaj, 08:31

tylko przy transferze żadu 4-12kb i to w mieście sama poczta ładuje się kilka minut a takie rozbudowane strony jak nk to nawet 6 minut potrafią się lądować w umowie mam napisane 1mbit ale i tak jest to lepsze niż płacić za GPRS

 

Coś nie kumasz bo w tak taku za 9zł do 100MB masz ...

... prędkość maxymalną czyli do 7,5 G. A potem masz dopiero 16kbit/sek ja w 7dni wykożystuję 100MB i wyrzucam kartę i kupuję nową to za 5+5zł.

~Heh

dzisiaj, 10:07

 

nie pisz bzdur 7.5 to masz przesył miedzy anteną nadawcza ...

... a urządzeniem na wykazie mam wyraźnie napisane 1Mbit , tego rozwiązania używam głównie w pracy albo z PPC gdy jestem gdzieś poza domem a muszę sprawdzić emaile

~wszystkie platf...

dzisiaj, 12:06

 

Wiem co piszę 7,5 Gigaherza to częstotliwość przesyłu ...

... danych , na EDGE masz 2,5 Gigaherca, na HDSPA 3Gigaherca.

~Heh

dzisiaj, 12:32

 

Hot spot Wi fi działa z prędkością 56kb/s jak kiedyś Tpsa ...

... a ty masz 16kb. O ile mniej?

~Heh

dzisiaj, 10:30

 

 

 

Przypomina mi to troche rozmowe dwoch studentow Informatyki (PolSl, wydzial AEiI - Rau3, chyba 1 rok, zaslyszane w autobusie linii 870):

A) czym sie rozni Blu-Ray od DVD?

B) kolorem lasera

A) a co to zmienia?

B) bo widzisz.. DVD wypala plyty - stad nawet nazwa nagrywarek - wypalarki

A) a Blu-Ray?

B) Niebieski laser ma inna energie i on nie wypala a jakby zamraza bity na plycie - utwardza je. Jest to inna technologia dlatego Blu-Ray nie jest kompatybilny z DVD a nagrywarki Blu-Ray sa takie drogie.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli (przyszli) lekarze studiuja medycyne tak jak niektorzy studiuja elektronike/informatyke to ja sie boje leczyc..

 

Oj tak, missheardy roxują! :D

(...)

 

Wiem, ze bylo. Bo nie moglo nie byc. Ale dla przypomnienia... Benny Lava

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZA1NoOOoaNw

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy forfitera nie znacie?

FORFITER | Oficjalna Strona Forfitera

przecież to juz wykorzystała pewna agencja reklamowa i finansuje krokodyla (ups Predatora ;)) w zoo chyba wrocławskim, są do kupienia gadżety etc.

 

mają być bokserki z napisami:

predator i "at list for fit"

oraz damskie majteczki

"gierary hir"

"gary muw ałt"

 

No i miażdżące komentarze na fb :)

Edytowane przez Tony Soprano
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał pomóc Nelly z Afryki i wpadł w kłopoty

Uczeń policealnej szkoły chciał pomóc w wydostaniu się z obozu dla uchodźców w Afryce młodej kobiecie. A przy okazji nieźle się wzbogacić. Tak bardzo zaangażował się w sprawę, że nie zawahał się wyłudzić kredyt z banku.

Wszystko zaczęło się kilkanaście miesięcy temu, gdy Filip O., uczeń policealnej szkoły w Krakowie, nawiązał przez internet znajomość z kobietą przedstawiającą się jako Nelly. Nieznajoma napisała, że przebywa w obozie dla uciekinierów w Senegalu. W kolejnych e-mailach informowała, że musi wydostać się z Afryki i potrzebuje pomocy. Pisała, że jej nieżyjący rodzice mieli fundację, na koncie której zdeponowanych jest 7,5 mln dolarów, i teraz chce z jego pomocą je odzyskać. Ale do tego konieczne jest wykupienie jej z obozu, przeprowadzenie sprawy spadkowej, pokrycie jej kosztów i opłacenie adwokata. Na to potrzebne było chwilowe wsparcie finansowe. Nelly oczywiście zapewniała, że nie za darmo. Obiecywała nagrodę.

 

- Nelly w zamian za sprowadzenie do Polski chciała zapłacić spore pieniądze - zeznał potem w prokuraturze Jakub B., kolega Filipa O. W jednym z listów Afrykanka obiecywała krakowianinowi 15 procent wynagrodzenia z depozytu oraz kolejne 5 procent na pokrycie poniesionych kosztów.

Filip O. dostawał także e-maile od osób przedstawiających się jako pełnomocnicy rodziny bądź jako wysocy urzędnicy banku, w którym były zdeponowane miliony dolarów. Nadawcy podawali numery telefonów, pod którymi można się było z nimi skontaktować, a także numer konta w znanym brytyjskim banku, na którym miały leżeć owe miliony. - Mieliśmy nawet numery do adwokata i przedstawicieli tego obozu dla uchodźców - mówił Jakub B., który pomagał koledze.

 

Filip O. i Jakub B. obliczyli, że na wyjazd i załatwienie sprawy potrzebują 50 tys. zł. Filip O. postanowił zaciągnąć kredyt. Tyle że nigdzie nie pracował i nie miał dochodów - był na utrzymaniu matki.

 

Pomocną dłoń wyciągnął Jakub B., preparując zaświadczenia o rzekomym zatrudnieniu Filipa O. w swojej firmie remontowej. Z tymi papierami młody mężczyzna poszedł do banku i złożył wniosek o 40 tys. zł pożyczki. Jakub B. w tym czasie zarezerwował już bilety na lot do Afryki. Jednak pracownicy banku okazali się czujni. Dokumenty od razu wydały im się fałszywe. Gdy Filip O. przyszedł podpisać umowę kredytową i wziąć gotówkę, w banku czekali już na niego policjanci.

 

Filip O. początkowo nic nie mówił o ratowaniu Nelly. Twierdził, że pieniądze miały iść na spłatę rodzinnych długów, ale kredyt chciał w całości zwrócić. Dopiero Jakub B. wyjawił prawdę. - Od dawna planowaliśmy wyjazd do Afryki - tłumaczył prokuratorowi.

 

- Nie miałem pewności, czy przeżyję, ale chciałem zaryzykować tę podróż - stwierdził przy powtórnym przesłuchaniu Filip O. Ryzyko kosztowało go 700 zł grzywny i rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata, bo na tyle skazał go sąd za usiłowanie wyłudzenia pożyczki z banku.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

 

Że w dzisiejszych czasach ludzie dają się jeszcze na to nabrać i to ani starcy ani przedszkolaki. Maile z obozu dla uchodźców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem kiedyś maila z jakiegoś więzienia(?), że w ramach programu resocjalizacyjnego, więźniowi przydziela się losowo jakąś osobę z zewnątrz, by mogła z nim prowadzić korespondencję mailową. Sam nie wiem, czy był to spam, czy może naprawdę taki program miał (ma) miejsce.

 

Jednakże doszło to na skrzynkę o2, która dla mnie służy do rejestrowania się na stronach i gromadzenia reklam i spamu ;)

 

To był zagraniczny zakład.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korespondencja mailowa z więźniami w ramach resocjalizacji jest bardzo popularna w wielu krajach, moda na to wypełzła oczywiście z jUeSendA. W Polsce czegoś takiego jeszcze nie widziałem ale być może któryś zakład karny chciał zbadać funkcjonowanie i skuteczność takiego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=JdEGxonQmrE

 

LEszek balcerowicz - nieznana historia by LIMO

 

And klasyka Terminator 3 - Hasta la vista Baby Jesus :)

http://www.youtube.com/watch?v=8hvYLWoZH0k

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...