Jump to content
kilobajt

Topic śmiechu

Recommended Posts

Co by się poranną kawą nie popluć.

Przechwałki dwu lekko podpitych facetów:

- Ostatnio pomyliłem żonę z rabusiem. Musiałbyś widzieć, jak wrzeszczała, jak się opierała, kiedy ją przez okno wyrzucałem!

- To jeszcze nic! Ja kiedyś pomyliłem rabusia z żoną! Dopiero byś widział, jak on krzyczał i jak się opierał!

Malarze malują pokój. Jeden maluje sufit, drugi wchodzi i pyta:

- Mocno trzymasz pędzel?

- Tak, a co?

- Bo drabinę zabieram.

Dom Stirlitza okrążyli gestapowcy.

- Otwieraj! - krzyknął Mueller.

- Stirlitza nie ma w domu! - powiedział Stirlitz.

W ten oto sprytny sposób Stirlitz już piąty raz przechytrzył gestapo.

• Upvote 4

Naukowcy z Instytutu Zdrowia dowiedli, że w piwie znajdują się żeńskie hormony. Mówiąc prostym językiem: według nich mężczyźni, którzy pija piwo, upodabniają się do kobiet. Aby upewnić się, że jest to prawda, przeprowadzono badania. Stu mężczyznom podano po 10 piw i kazano je wypić w ciągu godziny. Po godzinie okazało się, że:

- wszyscy badani przytyli,

- mówili zdecydowanie za dużo i bez jakiegokolwiek sensu,

- zachowywali się ponad miarę wylewnie i uczuciowo,

- nie byli w stanie prowadzić samochodu ani racjonalnie myśleć,

- kłócili się bez powodu,

- musieli siadać podczas oddawania moczu,

- nie byli zainteresowani uprawianiem seksu,

- odmawiali przyznania racji, gdy było oczywiste, że są w błędzie

Do kierownika supermarketu przychodzi kandydat na pracownika, mały, łysy i do tego się jąka. Kierownik z początku absolutnie nie chciał go przyjąć, ale w końcu dał mu szansę, przyjął na okres próbny. Na drugi dzień postanowił sprawdzić, jak nowy pracownik się spisuje. Poszedł w regały i podsłuciach!e jak klient kupuje wędkę.

Sprzedawca:

- Wie pan, do wędki trzeba dokupić jakieś żyłki, spławiki, haczyki...

- Dobra, biorę.

- Najlepiej ryby biorą na środku jeziora, ma pan łódkę?

- Nie mam, kupuję.

- Na środek jeziora trzeba się jakoś dostać, nie będzie się przecież pan męczył na wiosłach, mamy ładne silniczki do łodzi.

- Kupuję.

- Ma pan przyczepkę? Na plecach przecież pan jej nie zaniesiesz.

- Ma pan rację, muszę kupić.

- Jaki ma pan samochód?

- Tak, Porsche.

- No nie, tym samochodem pan nie pociągnie tej przyczepki, często trzeba jechać przez bagna, szuwary, potrzebuje pan samochód terenowy. Mamy w stoisku obok Nissany Terrano, jak znalazł dla pana.

- No tak, Porsche się do tego nie nadaje, idę kupić. Kierownik podchodzi do sprzedawcy i mówi - Gratuluje panu, przyjmuję pana na stałe! Klient przyszedł po wędkę, a pan mu sprzedał samochód!!!

- On tu nie przyszedł po wędkę.

- A po co?

- Po podpaski dla żony, ale powiedziałem mu: Co się pan będzie tydzień nudził, jedź pan na rybki!

- Postanowiłem dać żonie więcej swobody - mówi kumpel do kumpla.

- W jaki sposób?

- Powiększam kuchnię...

• Upvote 9

Dzwoni telefon. Odbieram.

Człowiek z księgowości skarży się, że nie może ściągnąć informacji o wydatkach z bazy danych. Udzielam mu SOA nr 112 (Standardowej Odpowiedzi Administratora):

"Dziwne. U mnie działa".

Czekam chwilę aż się wykrzyczy i wyłączam ekspres do kawy z UPS-a, podłączając jego serwer.

Mówię, żeby spróbował teraz. Jest dobrze. Jeszcze jeden zadowolony.

• Upvote 9

Dzwoni telefon. Odbieram.

Człowiek z księgowości skarży się, że nie może ściągnąć informacji o wydatkach z bazy danych. Udzielam mu SOA nr 112 (Standardowej Odpowiedzi Administratora):

"Dziwne. U mnie działa".

Czekam chwilę aż się wykrzyczy i wyłączam ekspres do kawy z UPS-a, podłączając jego serwer.

Mówię, żeby spróbował teraz. Jest dobrze. Jeszcze jeden zadowolony.

:lol:

Dołączona grafika

Edited by yuucOm
  • Upvote 2

Hmm głupi jestem chyba. Nie czaje tego komiksu a wydaje się fajny.. [tak, wiem co to Dubstep, a i tak nie czaje]

Kolo jest na zielskowym haju. Chce sobie posłuchać muzy. Włącza dubstep i nagle widzi opcję pokazania vizualizacji (takie fajne kolorowe animacje np jak w Windows Media Playrze) a zielsko to psychodelik potęgujący i naginający percepcje wzrokową w odpowiedniej "dawce". Jego oczy odbierają orgię kolorów i kształtów. Zupełnie jakby ktoś zrobił im kolorowy gang bang albo double penetration.
  • Upvote 7

Kolo jest na zielskowym haju. Chce sobie posłuchać muzy. Włącza dubstep i nagle widzi opcję pokazania vizualizacji (takie fajne kolorowe animacje np jak w Windows Media Playrze) a zielsko to psychodelik potęgujący i naginający percepcje wzrokową w odpowiedniej "dawce". Jego oczy odbierają orgię kolorów i kształtów. Zupełnie jakby ktoś zrobił im kolorowy gang bang albo double penetration.

hahah, 10/10 zwłaszcza za ostatnie zdanie :D

Dokonałeś ewolucji tego działu. Zamiast wklejać joke sam go stworzyłeś. +++ :-D

No i dzięki za konkretne wyjaśnienie :-)