Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Mój własny autentyk :>

 

Siedze sobie przy kopie, przegladam www i takie tam, ale jakos tak cicho.

 

Włączam winampa, zakladam słuchawki i.... nic. No dobra moze mam sciszone sluchawki ( sobie mysle :wink: ) biore głośniej a tu nic, jak nic nie było słycha tak nadal nie słycha, Winamp na Full tez nic. Myśle sobie no co jest $#$@$%.

 

Wchodze w NvMixer wszystko na full i nadal nic.

Czyżby słuchawki mi padły? ( mysle sobie), patrze na regulator glośności i jakos wzrok sam mi po kabelku poszedł.

 

Patrze na kabelek a on do drugiego kompa leci :> :lol: :mur: nic dziwnego ze nie slyszalem :lol:

 

 

EDIT: LPC nie kademu musi sie to podobac/ smieszyc o gustach sie nie dyskutuje. Ja sie przynajmniej sam z siebie smialem :)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu uzekła a raczej nie użekła nas twoja historia

 

Papiez wizytował USA . no i tak sobie jedzie w limo po amerykanckiej autostradzie gdy nagle poczuł nieodparta chęć poprowadzenia limo, zagadał do kierowcy no i po chwili zamienili się miejscami. no i papiez sadzi 100km/h , 120, 150, 160, 170 no i juz ma dobijac 200 gdy nagle widzi gliniarza z lizaczkiem na poboczu no i trza się zatrzymac . papiez zatrzymuje limo na poboczu, podchodzi glina patrzy ... łąpie za tela i każe łączyc z komisarzem:

P: szefie zatrzymałem limo z VIPem za przekroczenie predkosci co mam zrobic

K:kto jest w limo ,burmistrz ?

P:nie ktoś ważniejszy

K: no to kto gubernator ?

P:nie , ktoś ważniejszy

K:prezydent ?!!

P: nie ktoś ważniejszy

Komisarz juz pod[ciach!]iony pyta się: kto może byc wazniejszy od prezydenta ?!!!!!!

P: nie wiem jak to powiedziec szefie , nie wiem kto to jest ale za szofera ma papieża !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedza dwa gluche golebie na drzewie:

Jeden mowi - Pocałuj mnie w du*ę!

Drugi na to - A ty mnie w du*ę

 

 

Dwaj przedstawiciele rasy afroamerykanskiej na jednej z polskich uczelni:

-Cieść

-Cieść

-Cio śłichać?

-Nić podobnego

 

 

Afroamerykański student kupił sobie pieczonego kurczaka i zamierzał go zjeść, zostawił go w stołówce w akademiku i poszedł po sztućce, ale jak to Polak potrafi, któryś ze studentów mu tego kurczaka podwędził.

Murzyn nie głupi postanowił, że odnajdzie swój posiłek po zapachu i jak postanowił tak zrobił chodząc z nosem przy drzwiach od pokoju do pokoju. Przy jednym nagle sie zatrzymal bo poczuł znajpmy zapach pokarmu. Otworzył drzwi z buta i drze sie:

 

ODDAWAĆ PTAKA - WASZE DNI SĄ PONUMEROWANE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość z Was zna funiaste, ale film jest fantastyczny i nie mogłem się powstrzymać.

Trailer Man :mrgreen:

 

edit: link przestał działać, poprawiłem

Ten komik to Pablo Francisco, poszukaj jego innych skeczy. Po prostu mistrz [; Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=650149

Cytat z innego forum:

"a najlepsze, że ten twór rumuńsko-francuskiej myśli technicznej wygrał w przetargu na auto dla policji. W rmfie mówili, że coś tam sprawdzają czy nie ma przekrętów ale podobno mają sprowadzić tego szajsu od groma.

Na razie kupili 170 teenówek Aro. Oglądałem jedną. Przebieg 2000 km i cieknie bak, mosty, wspomaganie a do chłodnicy wlewa się 2 litry płynu dziennie. Vmax 120 kmh ale pies powiedział, że powyżej paczki to już strach jechać"

 

"Glosno moze o tym nie bylo, ale Logany z poczatkow produkcji zeby zahamowac ze 100 km/h do 0 potrzebowaly... 54 metry !!! I to z abs-em (sic!). Obecnie jest to "tylko" 45 metrow co nadal jest skandalem wedlug mnie. Przy Meganie (Sport ) ktory zatrzymuje sie

po 36 metrach, roznica prawie 20 metrow (4 sporawe samochody) to smierc w oczach."

 

Juz widze te smigajace na dachach policyjne Logany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnoswiatowa akcja przeciw islamskim fundamentalistom !

 

Zachecamy wszystkich do wziecia udzialu w ogólnoswiatowej

demonstracji przeciw rezimowi Al Kaidy, w ten piatek o godz.

12.00.

 

Powszechnie wiadomo, ze islamscy fundamentalisci sa

fanatycznymi przeciwnikami picia alkoholu oraz nie znosza

widoku nagich kobiet, dlatego zachecamy wszystkie kobiety, aby

w piatek o godz. 12:00 biegaly nago po biurze lub w miejscu

pracy, a w tym czasie mezczyzni, z piwem w dloniach, beda

próbowali je zlapac.

 

Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób okazania sprzeciwu

wobec terroru Al Kaidy i, co równie wazne, w ten sposób

zdekonspirujemy ich zwolenników wsród nas!

 

Osoby, które nie przylacza sie do protestu, to prawdopodobnie

islamscy fundamentalisci! Badzcie czujni i gotowi na wszystko!

Pamietaj! Ty tez mozesz pomóc w walce z terroryzmem! Nie badz

obojetny/a! Uczyn swiat bezpieczniejszym! W piatek - w samo

poludnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...