Skocz do zawartości
Shady

Ruter Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem stworzyć w domu sieć WiFi. Problem tkwi w tym, że mam internet z Netii a ona dostarcza modemy na USB, przez co zwykły ruter nie zadziała, bo potrzebne jest złącze RJ45 w modemie albo USB w ruterze.

I teraz mam do Was pytanie. Jaki mam kupić ruter, żeby rozwiązać mój problem ? Może macie jakieś inne rozwiązanie ? Chciałbym się zmieścić w 200zł :]

Co sądzicie o czymś takim: http://allegro.pl/item217877262_d_link_dsl..._neo_netia.html ??

I nie wiecie, czy Neostrada posiada modemy z RJ 45 ?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy może być, ale IMO nie warto. Lepiej kupić osobno modem ADSL ze złączem RJ-45 (musisz tylko sprawdzić jaki Annex wykorzystuje Netia) i do tego dokupić używany WRT54GL. Wgrasz Tomato, skonfigurujesz i zapomnisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ masz modemy ADSL, większość ma RJ-45. Musisz tylko sprawdzić czy potrzebujesz modemu pracującego w Annexie A czy B.

 

Ten D-link to proste urządzenie z wbudowanym już modemem. Ma bardzo mało opcji (m/i nie posiada QOS), może się wieszać. Za trochę większe pieniądze możesz mieć sprzęt o wiele lepszych parametrach - WRT54GL z Tomato. Poczytaj jakie to ma możliwości. Na tym forum są już dziesiątki postów o nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...