Skocz do zawartości
kaktusior

skad wytrzasnac uszczelke do okna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w trakcie moda mojego kompa. Obudowa sie jeszcze 'wygrzewa' u lakiernika a ja w tym czasie szperam po necie i sklepach u mnie w Bielsku bo szukam jakiejs uszczelki do okna. Nie chce robic z kabla bo mam szyny od wewnatrz zrobione zeby szybe trzymaly. Chodzi mi tylko o zakrycie brzegow wycietej blachy. Nie,zeby byla krzywo cieta bo jest rowno, ale chodzi mi o sam wyglad bo glupio raczej wyglada szyba i blacha bez 'czegos pomiedzy' :wink: W ostatecznosci przykleje tasme izolujaca w kolorze czarnym....choc raczej nie tego efektu szukam.

Dzieki z gory za podpowiedzi....aha, jak skoncze robic z buda to zapodam jakies fotki....ale to za 2 tyg moze bo teraz raczej nie mam czasu (praca...ehh)

Pozdrawiam[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel dwuezylowy od zasilania jakiegos urzadzenia w sklepie elektrycznym napewno jest albo utnij od radia jakiegos :D albo czegos innego. Jak masz kabel przy jednej krawedzi rowno rozcinasz i masz uszczelke U :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączę się pod temat :twisted: Jak zrobić lub skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> uszczelkę H w olsztynie lub szczytnie,

Jak przymocowałeś szybę do blachy :?: Czy ew. na taśmę dwustronnie klejącą wytrzyma :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze udaj sie do jakiegos sklepiku z szybami do samochodow tam zazwyczaj da sie cos wybrac ja w takim sklepie qpilem uszczelke do swojej budy tylko ze mi byla potrzebana w ksztalcie H i znalazlem odpowiednia -okazala sie nia uszczelka do szyby od forda sierry:) powodzonka w poszukiwaniach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...