Skocz do zawartości
dzej

Red Bull X-fighters

Rekomendowane odpowiedzi

Final juz dzisiaj w Madrycie. Transmisja na polsacie sport od 21.25 na polsacie zwyklym od 22 z hakiem. Sam sie na tym nie znam za bardzo ale widowisko jest niesamowite. Takze na http://www.redbullxfighters.com bedzie transmisja online. Serdecznie zachecam do ogladania, bo rozrywka przednia przynajmniej wedlug mnie. Ciekawe czy Travis pokaze double backflipa w ostatnim wystepie na red bullu x-fighters ;] a moze cos innego rownie szokujacego? :D cala czolowka wystapi(w Meksyku nie bylo Pastrany, a w Dublinie Adamsa) i zapowiada sie iscie fascyjnujaca walka. Mam nadzieje ze na Ppc sa fani FMX ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało, ale Nate miał niesamowitego pecha, ale sam jest sobie winny. Popełnił błąd i nie jest to wina nikogo oprócz jego. Nie ukrywam, że nie darze go sympatią bo IMO brakuje mu duszy freestyle'owca. Travis miał farta. Gdyby wszedł do finału razem z Adamsem to wątpie żeby wygrał. Ma tą dawną energię, ale jakoś nie zachwycił mnie swoim przejazdem. Ot kilka tricków, które robi każdy z czołówki, ale przecież to TP i nie mógł przegrać z Mattem ( bo i tak on pojechał gorzej ). Największe zaskoczenie to Torres. Jestem w stanie założyć się, że jak tylko TP całkowicie odejdzie z freestyle'u to Dany będzie wygrywał wszystko. Niesamowita świeżośc jego tricków. Wszystko doskonale wyćwiczone, a tricki nawet te z górnej półki wyglądają jakby mógł je skoczyć każdy. Mi najbardziej podobają się jego underflipy. Po prostu cud, miód i orzeszki. Dany będzie rządził. To tylko kwestia czasu.

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować sieci Cinema City, dzięki której musiałem oglądać zawody w telewizji bo w lubelskim oddziale sieci nie przewidziano transmisji. Pozdrawiam również pożal się boże komentatorów. -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...