Skocz do zawartości
RuDi

Jak skonfigurowac Asmax IAS-660..... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to badziewie ustawic zeby dalo sie pogadac w Net Meetingu ?? Moje pomysly sie juz wyczerpaly i moze ktos z forumowiczow ma jakies sukcesy na tym polu. Wiem ze bedziecie mi odradzac uzywanie Net Meetinga ale jakosc rozmow na innych programach jest naprawde slaba przy korzystaniu z SDI. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.tlen.pl nie znam lepszego progsa do gadania i na dodatek polski!!! przez net.Jako jeden z niewielu ma możliwość zmiany jakości kompresji do skrajnych wielkości.wystarcz przekierowac port 443 na swój komp a w tlenie w PRZESYŁANIE PLIKÓW wpisać swój zewnętrzny IP i port 443..ja przekierowałem 443 ale pewnie może inne przekierowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to badziewie ustawic zeby dalo sie pogadac w Net Meetingu ?? Moje pomysly sie juz wyczerpaly i moze ktos z forumowiczow ma jakies sukcesy na tym polu. Wiem ze bedziecie mi odradzac uzywanie Net Meetinga ale jakosc rozmow na innych programach jest naprawde  slaba przy korzystaniu z SDI. Pozdrawiam!

Popieram ze to badziewie... Otwórz port NetMeetinga ale nie gwarantuje ze to pomoże. U mnie działa jak chce. np. przy zablokowanym porcie kazzy i tak działa , ale jak ktoś zrobi sobie format c: i zainstalije kaze to juz mu nie ruszy. Poczytaj na forum na www.asmax.pl, ale wątpie ze coś znajdziesz.

pozdrawiam

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...