Skocz do zawartości
qbaneoplus

Kupiłem Ciucha I Mam Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem dzis sobie kurteczke w CUBUS no i glupia pinda nie odczepiła mi tego czegos co powinni odpiąc przy kasie . Prosze nie wyzywac mnie od zlodzieja bo mam paragon wszystko ale do sklepu mam jakies 30 km wiec narazie mi sie nie oplaca jechac tam i zalatwic ta sprawe. A teraz sedno sprawy, czy jest jakis domowy sposob zeby to odczepic nie uszkadzajac ciucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś dwie pary spodni z tym zabezpieczeniem zrobiłem tak, że wziąłem młotek rozwaliłem lekko później śrubokręt i rozwaliłem trochę ta obudowę dostałem się do tego kolca i wyciągnąłem. Spodnie nie ucierpiały :lol: Móglbyś też wziąć piłkę do metalu i rozciąć tą obudowę tym sposobem również dostaniesz się do środka i odczepisz ten kolec.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam czasem jakiś dziurek czy czegoś po wciścięciu których rozdziela się to na 2 części, bo jak inacej w sklepach mogą działac te urządzonka do zdejmowania tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeseli to jest takie ustrojstwo jak w tesco to dziala to poporstu na zatrzask, wiec albo wylamiesz/uwriesz dziabąga albo przepiluj to. Sam troche tego badziewa ponakladalem na rozne towary, i wiem ze troche chrzanienia sie z tym jest

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Uważaj. W niektórych takich zabezpieczeniach w plastikowej części jest zbiorniczek z płynem którego rozlanie na materiał wywoła nieusuwalną jaskrawą plamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Serio?!

Tak. Dwa razy się już z takim czymś spotkałem. Najlepiej nim zaczniesz dla pewności jakaś folia albo coś i dokładnie zabezpieczyć, co by nie było niespodzianki. Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie klipsy ściąga się magnesem, w sklepach mają specjalnie wyprofilowane do łatwiejszego zdejmowania. Najprościej będzie jak pójdziesz do jakiegoś sklepu i poprosisz o zdjęcie owego, problemu raczej nie będą robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sorry ze nie pisalem ale zapomnialem o tym temacie wogole. Klipsa pozbylem sie najleprzym narzedziem na swiecie jakim jest mlotekm, a co do piszczacej bramki to piszczala ale bramkarka sie na mnie popatrzyla i usmiechnela wiec poszlem dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Ale ten płyn z tego co wiem nie jest w samym zabezpieczeniu, a w zabezpieczeniach które są na linkach. Jak przetniesz linkę to sie wylewa. W tych pineskowych raczej tego nie ma.

No ja tego nie spotkałem w lince. Natomiast było to w plastykowym klipsie. Jak się okazuje są różne wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...