Skocz do zawartości
ULLISSES

Gg Czyli Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka. Dziewczyna mimo ustawienia statusu Niewidoczny wciąż jest widoczna u mnie jako Dostępna. Używam konnekta a ona najnowszego gg. Problem wciąż się pojawia nawet jeśli sprawdzam jej status na web gadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Dziewczyna mimo ustawienia statusu Niewidoczny wciąż jest widoczna u mnie jako Dostępna. Używam konnekta a ona najnowszego gg. Problem wciąż się pojawia nawet jeśli sprawdzam jej status na web gadu.

Znaczy to tyle - nie ukryje się przed Tobą ;>

 

Sprawdzany jej nr na innym kliencie (czy problem nadal występuje)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda też ją widzi jak dostepną. Natomiast znajomi na jej liście twierdzą że jest dla nich niewidoczna. To znaczy że jestem Bogiem?;]

 

update: też jest dostępna. Kobieta jest niereformowalna i nie da się namówić na innego IM.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest odwrotnie bo to ja nie moge sie przez zryte gg ukryć przed laską i nawet sobie nie mogę w GTA4 spokojnie pograć. Na lapku to samo gadu działa normalnie. Oo

 

I też jestem niereformowalny, bo już kilka razy podchodziłem do innych komunikatorów i za każdym razem wracam. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.kadu.net/monitor :lol2:

 

Btw.. wywala mi ze nie prawidlowe haslo do serwera :| Tez tak macie ? <_<

Edytowane przez NZR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po statystykach gg dzisiaj się sypie ostro. NZR mi też tak wywalało, czasami nie z gruchy, nie z pietruchy samo hasło mi się kasowało. Przeszedłem na tlena i luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem GG na tlen różnica bardzo duża polecam. GG było powolne niedopracowanie i mało funkcjonalne, tlen to zupełnie co innego. ;-)

Czy jest prawdą ze gg umie samo skasować listę kontaktów? Mojemu koledze podobno się tak stało, może być to jakiś bug. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jedynie crash Dziadu-dziadu może spowodować utratę listy.. Chyba, że oryginalny klient tej sieci faktycznie ma taką 'funkcjonalność', bo czasem widać opisy typu: 'Straciłem listę - piszcie'. A przecież jest eksport kontaktów i na serwer i do pliku..

Nie spotkałem się z takim problemem na AQQ odkąd go używam (~6lat)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest odwrotnie bo to ja nie moge sie przez zryte gg ukryć przed laską i nawet sobie nie mogę w GTA4 spokojnie pograć. Na lapku to samo gadu działa normalnie. Oo

 

I też jestem niereformowalny, bo już kilka razy podchodziłem do innych komunikatorów i za każdym razem wracam. :|

Dlugo nie moglem sie przekonac do niczego innego - ale odkad GG zaczelo mi wywalac sys :| to przekonalem sie bardzo szybko... Teraz uzywam konnekta i mowiac szczerze nie wyobrazam sobie powrotu to tego kupowatego (mowie o caloksztalcie) komunikatora jakim bylo GG.

 

Z drugiej strony medalu - z miranda np. nie moglem sie dogadac... Dopiero konnekt mnie przekonal :]

 

Co do dzisiejszej padaki serwerow - owszem, chwilke cos tam nie dzialalo, ale znalazl sie jakis dzialajacy serwer ;)

Edytowane przez Yamnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem bo zaczęło gg błąd wywalać. Za 20 razem uruchamiało się normalnie, a jak usłyszałem od paru osób że zżera listę kontaktów to tylko przyśpieszyło moją decyzję. Wcześniej zastanawiałem się nad zmiana ale nie widziałem potrzeby, teraz wiem ze to była dobra decyzja. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja GG zmieniłem na Tlen już dawno - za czasów GG 6.0/6.1. Otóż była taka sprawa, że na wielu komputerach z XP GG 6.1 nie chciało działać - u mnie właśnie tak się działo. Tak więc zacząłem używać programu Tlen i szybko się do niego przekonałem. Nie straciłem na tym nic, bo przez Tlen można rozmawiać z ludźmi z GG bez żadnych problemów. Nie wymieniłbym go na inny - łącznie z "nowym GG"...

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie moge dogadac z innymi komunikatorami ;)

Uzywalem, uzywam i pewnie bede uzywal gg - ale nie to najnowsze gowno ktore probuja ulepszyc (pogorszyc?) na sile...

A pozatym wiekszosc innych komunikatorow odstrasza mnie samym wygladem ('to nowe' gg tez)

a co do ramu? GG 7.7.0 zajmuje mi ok 6.5mb nie wiem ile tlen czy inne ale mam to gdzies nawet jak by zajmowaly 0,5 - mialem 128/256 ramu to trzeba bylo uwazac a teraz...

 

moje zdanie i w najblizszym czasie sie nie zmieni - nikt nie musi sie z nim zgadzac

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nowe GG wygląda strasznie dziecinnie...

Moze nie tyle dziecinnie co poprostu glupio ;)

Gadu-radio... Szkoda mi lacza marnowac na internetowe radio - nie po to kupowalem amplituner zeby sluchac z neta... a juz napewno nie przez komunikator :damage_wall:

ale i tak zostaje przy gg :]

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mi tam zwisa ile zjada pamięci (czy dla posiadaczy 4GB robi różnice? Chyba tak xD) oraz mojego łącza (radio całkiem ok)... Dla mnie zmiany są na +.

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim laptopie niestety nie mogę powiedzieć tego samego. ;-) Jakby ktoś zrobił wersję lite bez radia i telefonu, to by było fajnie. I jakby spellchek nie zajmował 20mb ramu ( Jakim cudem się pytam?!) to by było już całkiem znośnie. I mam nadzieję że nie ma w nim drobnych wkurzających bugów jak w 7.7 czy, o zgrozo, 6.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi się nie podoba w GG 8:

-Reklamy, ale to wywaliłem GG Banner Killerem http://bk2.prv.pl/

-zdecydowanie za małe okienko w które wklepujemy tekst

-GG telefon a szczególnie ten duży przycisk

-w sumie ze spellchecker zajmuje ponad 40MB RAM

-niezbyt czytelne okno programu

-dalej nie ma możliwości zmiany serwera gdy któryś padnie a nasz program uporczywie będzie chciał się z nim połączyć

 

Co do GG Radio oceniam neutralnie, nie przeszkadza mi, + taki że dobrej jakości jest dźwięk.

 

Ogólnie nowe gg przebajerzone, nic szczególnego na + nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...