Skocz do zawartości
ULLISSES

Gg Czyli Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja nigdy nie używałem gg (no może z miesiąc ale to była wyjątkowa sytuacja). Używam tlena od początku i nie mam zamiaru wracać do GG. Różnica jest kolosalna. Mało zbędnych pierdół tylko to co potrzebne i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS rozmiar okienka to wklepania tekstu można zmienić :P

rzeźnia xD nie zauważyłem tego :lol2: dzięki za wskazówkę ;) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od lat używam GG 6.1, ma wszystko, co potrzeba do komunikacji i żadnych zbędnych bajerów. :)

8 zainstalowałem i jeszcze szybciej skasowałem, bo wywalało błędy co chwilę.

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeźnia xD nie zauważyłem tego :lol2: dzięki za wskazówkę ;)

Gdzie to sie zmienia bo szukjam juz od 10 min i znalezc nie moge.

 

Edit: O jest! W zyciu bym nie pomyslal :D

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ przyjemny wygląd (choć wolę prostsze i zdecydowanie bardziej przejrzyste)

+ lekkość listy kontaktów

 

- mnóstwo reklam

- ociężałość przy otwieraniu okna rozmowy

- brak możliwości pozbycie się radia z menu (w normalnym komunikatorze, dało by się wyłączyć wtyczkę)

- brak możliwości pozbycia się wszelkich elementów dotyczących rozmów głosowych z listy kontaktów (jw.)

- zawijane grupy

- zerowe możliwości dostosowania wyglądu (nie chodzi mi tu tylko o kolory) czy różnych zachowań (choćby powiadomień) do własnych potrzeb

- pseudo reklama ustawiana przy pierwszym odpaleniu w opisie

 

Hm, wydany 2,5 roku temu Konnekt, zjada to na śniadanie. O Mirandzie już nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w nowym GG zlikwidowali opcje "Nie pokazuj statusu przy opcji tylko dla znajomych" we wlasciwosciach kontaktu? Strasznie to było przydatne, żeby przed konkretnymi osobami być niewidocznym, a teraz znikło :( Może da sie to jakos odtworzyć? No i czy jest jakaś możliwość pokazywania całej listy kontaktów, bez podziału na grupy? W starym GG można było sobie wybrać albo liste, albo grupy. Tu nie można. Jedyne wyjście to chyba przydzielenie wszystkich do jednej grupy, ale jednak grupy się czasem przydaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że jestem widoczny w sieci lokalnej pod adresem 192.168.129.60 i taki adres wyswietla się jak ktoś kliknie na informacje w gg, jeśli mam włączone połączenia bezpośrednie. Czy ktoś mi może pomóc jak ukryć adres pod jakim jestem widoczny, nie wyłączajac polaczen bezposrednich? Chciałbym na przykład, zeby zamiast mojego prawdziwego adresu pojawił się na przykład 192.168.1.155 ;> wtedy taki ustawiam adres IP a co z portem ? albo autoryzacja? Pomóżcie, jeśli cos takiego w ogóle da sie zrobić :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nowym telefonem, musiałem przesiąść się z tlena na nowe gadu gadu. Na tlenie siedzialem od... kad pamietam. Problemem było siadnięte juz archiwum, opisy niepojawiajace sie czasem u osob ktore mialy gadulca, a takze, a moze przedewszystkim brak mozliwosci eksportu listy kontaktow na serwer gg. W pracy jakos sie mi udalo, w domu nie moge - mam najnowsza wersje gg 8, ale nei potrafie znalec miejsca gdzie wlacza sie opcje kilku rozmow w jednym oknie. Gdzie to ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić w gg, aby słoneczko wyglądało, że ma opis, ale żeby opisu nie było. Przy tym nie chodzi mi żeby wstawić spację, żeby był pusty wiersz pod kontaktem, tylko właśnie bez, ale żeby mieć opis ?

 

Dokładniej chodzi mi o coś takiego. Jak zrobić taki status ?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez baranek11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ciesz sie bo na tlenie tez nie dziala ;PP

chyba ze to ja nie potrafie uruchomic

 

@down wiem przeciez :blink: chodzilo mi o to ze gg na tlenie tez nie dziala wiec nie ma sie co cieszyc... przynajmniej w moim przypadku bo osoby z mojej listy ktore maja tlena moge na palcach jednej reki policzyc

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nowym telefonem, musiałem przesiąść się z tlena na nowe gadu gadu. Na tlenie siedzialem od... kad pamietam. Problemem było siadnięte juz archiwum, opisy niepojawiajace sie czasem u osob ktore mialy gadulca, a takze, a moze przedewszystkim brak mozliwosci eksportu listy kontaktow na serwer gg. W pracy jakos sie mi udalo, w domu nie moge - mam najnowsza wersje gg 8, ale nei potrafie znalec miejsca gdzie wlacza sie opcje kilku rozmow w jednym oknie. Gdzie to ustawic?

xpektor, wiem, że pytałeś dawno, ale nikt Ci nie odpowiedział, więc jeśli jeszcze nie rozszyfrowałeś sprawy z kilkoma rozmowami w 1 okienku, to bajer włączasz w oknie rozmowy,ten mały niepozorny przycisk w prawym górnym rogu.

No mi też padu nie działa. ;-) Może i tak miało być, bo pokłóciłem się z dziewczyną i karma daje nam dzień odpoczynku od siebie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimś dziwnym trafem strona AQQ też dziś padła... WTF?? (sama sieć za to hula całkiem sprawnie)

Gdyby nie ten fakt, to dzisiejsze zajście byłoby idealną szansą na propagowanie alternatywnych komunikatorów.

Chyba, że właśnie ludzie po padzie GG zaczęli się rzucać na Tlena czy AQQ niechcący powodująć DDOS'a :ploom:

 

PS: Tak swoją drogą to jeszcze do tego co kolega RatManek napisał. Jeśli kogoś w GG bardzo nęka spam to AQQ + stosowna wtyczka generalnie załatwia takowy problem.

 

Koniec, bo w ot się zapędzam

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GG 7.7, a raz dostałem coś takiego (z pewnego źródła, miały być linki):

UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

 

Treść wiadomości:

[xxxxx] [xxxxx]

Za to wiadomości od wszelakich botów dochodzą zawsze w całości.

 

Ta wiadomość została wysłana z nowego GG, może o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi pomóc?

 

Co mam zrobić?!.. Wkurza już mnie to wszystko. ;/ Mam gg i zawsze wszystko dzialalo tak, jak trzeba. teraz w ogóle!! o nie dzialaniu mówię że klikam na ikonę gadu gadu, na to słoneczko, pojaiwa sie klepsydra i znika, jakby nie łapał wgl polecenia. co ja mam robić?.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...