Skocz do zawartości
ULLISSES

Gg Czyli Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

To było pytanie retoryczne; GG jeszcze chyba się używa, ale oryginalnego klienta to nie widziałem na oczy od chyba 10+ lat... osobiście używam Pidgina.

Oj tak, ma się wrażenie jakby sukcesywnie próbowano ten protokół uśmiercić. Pamiętam najpierw zepsuto nową wersje komunikatora GG i lepiej było korzystać ze starej. Po pojawieniu się ciekawych alternatywnych programów obsługujących Gadu Gadu jeden z najpopularniejszych AQQ postanowił, że wprowadzi abonament, no jak dla mnie aż tak cudny nie był.

Pidgin się już od dłuższego czasu sprawdza świetnie, ale też już się pogubiłem, kto jest obecnie właścicielem Gadu-gadu i jak długo to to jeszcze działać będzie. Mam nadzieje, że nie padnie przed facebookiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi,np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np.Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

 

przynajmniej «partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...