Skocz do zawartości
romek-o

Proszę O Identyfikacje Bloku Na Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam blok do wc ale kompletnie nie mam pomysłu jakiej to jest firmy blok i jak sie nazywa, wie ktos może co to za blok

 

W srodku jest troche kamienia i trzeba by to byo przeczyścić ale w środku bloku widać jakby taki okrąg, częśc która styka się z rdzeniem też ma takie wwypust w kształce okręgu.

 

Zdjęcia:

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnowie troszke temat ... mam ten blok i...

 

1. rowniez nie wiem jak sie nazywa ;) moze już ktos go rozszyfrował ...

2. czy bedzie pasował na 8600 sonic+ bo mam ta karte i chciałbym go tam zamątować ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnowie troszke temat ... mam ten blok i...

 

1. rowniez nie wiem jak sie nazywa ;) moze już ktos go rozszyfrował ...

2. czy bedzie pasował na 8600 sonic+ bo mam ta karte i chciałbym go tam zamątować ...

 

Pozdrawiam

2 Najprościej będzie jak zmierzysz rozstaw i sprawdzisz, chyba, że chcesz, aby ktoś Ci mówił na oko po zdjęciach.

 

Przydałaby się jednak fotka spodu, żeby cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Najprościej będzie jak zmierzysz rozstaw i sprawdzisz, chyba, że chcesz, aby ktoś Ci mówił na oko po zdjęciach.

 

Przydałaby się jednak fotka spodu, żeby cokolwiek powiedzieć.

 

Co do rozstawu dziurek w karcie graficznej to będzie pasować (będzie pod skosem założona lecz chyba to bez różnicy ) tylko chodzi mi o to czy pokryje cały rdzeń.

 

A fotka spodu przeciez jest ;) i widać na niej że jest taki wyżłobiony wystający okrąg ~26 milimetrów.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zrobić zdjęcie lecz gdy odkręcałem śrubki to na jednej złamał mi się śrubokręt :) (paker ze mnie ;P ) wiec zrobiłem "profesjonalny" rysunek jak w środku jest blok skonstruowany ...

Dołączona grafika

 

w środku jest coś takiego a'la okrąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...