Skocz do zawartości
Damian90

Karta Graficzna Pod Agp X8.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam B-)

Chce kupić jakąś kartę graficzną pod agp x8 ale nie wiem jaką pomóżcie mi w wyborze mam na nią +/- 200zł.

 

A co powiecie na tą Kartę

opłaca sie ? i czy zagram na niej w jakieś nowe gierki ?

 

A tak przy okazji pójdzie na moim kompie Windows Vista ?

 

Pozdro :lol: z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez Damian90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym kompie nawet na karcie za 1000zl nie pograsz w nowe gierki. Za ta krate co podales (9600xt) nie dal bym wiecej jak 120zl.

 

Powiedz ile masz forsy maxymalnie to postaramy sie zlozyc cos nowego.

 

(Na twoim kompie pojdzie Vista, ale wydajnosc bedzie tragiczna ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrym wyborem byłoby to

http://allegro.pl/item219596844_radeon_980...vf700_alcu.html, ale nie przy Twoim zasilaczu. Na Twoim miejscu brałbym kartę pokroju radeona: 9500pro/9500@256bitów(9700)/9700pro, albo gf: 6600/6600gt za ok 150zł i do tego zasilacz: delta, albo fortron z allegro (350/400W)

 

ps. o Wiście zapomnij przy 512mb ramu, bo się zadławi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bys chcial cos jak 9600pro lub lepsze to ja bym radzil wymienic zasilacz ;] na delte albo jakiegos fortrona.

Jezeli bys mial 1gb ramu i wlasnie taka karte to vista bedzie chodzic ok, jednak 512 ram to troche zamalo.

 

Moj kumpel ma viste home premium na duronie 1200 i 1024ram, r9550 dysk 30gb i chodzi ok ;]

 

Co do karty za ta cene mozna wychaczyc juz radki 9800pro ;]

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy dawali propozycje kart graficznych podajcie cenę.

 

@ Krystianus niedawno kupiłem tą platformę.

pozdro :)

 

Ja właśnie też zmieniam - szkoda, że wpakowałeś się w AGP. Dlaczego? Wydajnościowo może i porównywalne z PCIE, ale karty są znacznie droższe, ponadto dość stare złącze :)

 

Ja zmieniam na PCIE i dlatego wyprzedaje swoje części.

 

Co do karty za tą cenę co podałeś to niestety to co polecają powyżej. Jeśli chcesz trochę dołożyć (np.70zł) to polecam znanego i wydajnego Palita 7300GT DDR3 SONIC.

 

Ważne byś kupił na DDR3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

Sprzedaje znajomemu sprzet z siga. Z tym, ze on chce wymienic grafike i pyta sie co by najlepiej na to AGP jeszcze wcisnac w jakiejs rozsadnej cenie.

Jest sens jakies X800, X850 z 2 reki, albo 7600GS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szawel

Ja bym chyba zostawił tą 9500Pro - zmiana grafiki może i będzie wydajna, ale wydaje mi się, że nieopłacalna.

 

Jeżeli kumpel jest maniakiem gier i będzie chciał szaleć to 7300gt powinna mu wystarczyć...a więcej to już chyba będzie lekka przesada.

 

W każdym razie jak chce zaszaleć to jego sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie przesadą, no chyba że lubi niskie rozdzielczości.

A myslisz ze na 7600gs wlaczy wyzsza rozdzielczosc od 1024x768 przy nowszych gierkach? Przeciez po oc 7300gt bedzie mial wydajnosc tego 7600gs i max co pociagnie nowe gry to 1024x768...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze na 7600gs wlaczy wyzsza rozdzielczosc od 1024x768 przy nowszych gierkach? Przeciez po oc 7300gt bedzie mial wydajnosc tego 7600gs i max co pociagnie nowe gry to 1024x768...

Czy ja gdzieś napisałem że 7600gs jest lepszy od 7300gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian90 Dzisiaj, 21:53

@ orlontko

cześć

będę tuningował tego kompa, ale chciałem najpierw kupić kartę graficzną bo cały czas jadę na zintegrowanej. A tu sie okazało że muszę wymienić zasilacz bo mam za słaby. A chyba będę miał kłopot ze znalezieniem takiego małego zasilacza wymiary podałem w #14 poście. Jeżeli ktoś ma taki zasilacz na sprzedanie to chętnie kupie w rozsądnej cenie no i musi być mocniejszy od tego co mam 275watowego.

pozdro

Witam

Damian jezeli bedzisz tunigował Obudowe to nierozumiem masz obawy przed zmiana zasilacza na taki o wiekszych rozmiarach ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@orlontko

większy zasilacz wymiarami nie zmieści sie do tej małej obudowy a chciałem żeby wszystko było zwarte.

 

@Nerevar

To chyba jedyne rozwiązanie i chyba tak zrobię. Wszystko opiszę w dziale modyfikacje.

 

A teraz pytanie jaki zasilacz kupić delta czy fortrona i jakiej mocy. A może jakieś innej firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu, gdy miałem mniejszą obudowę i dużego pentagrama 120cu na socket A, to zasilacz przykręciłem z drugiej strony :P bo też się w środku obudowy nie mieścił.

 

Bardzo ciekwe rozwiązanie to było ;) był to NeoTec 420W i zamiast wywiewać gorące powietrze na zewnątrz obudowy to robił nawiew zimnego do środka :)

 

Takie malutkie rozwiązanie, gdy zasilacz się nie mieścił - ale do tego trzeba mieć jednak chęci i miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...