Skocz do zawartości
SotY

Ac Dla Opteron 165 @ 2.9ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Udalo mi sie ustabilizowac temperature na PWMIC ponizej 60 st dzieki Antec SpotCool (http://www.antec.com/us/productDetails.php?ProdID=75018) ale niestety okazalo sie, ze moj poczciwy Freezer 64 nie wystarcza juz przy chlodzeniu dwoch rdzeni @ 2.9GHz 1.45V i trzeba go wymeinic na cos wydajniejszego. Temperatura rdzeni dobija do 66st a procka wg MBM do 60 st i Orthos sie wysypuje. Co warto kupic zeby bez problemow zmiescilo sie na DFI nF4 Ultra-D i w budzie Antec P180B ? Najlepiej jakby dalo sie zamontowac bez wyciagania plyty i zeby za bardzo nie zaslanialo radiatorow PWMIC. W tej chwili zastanawiam sie miedzy takimi:

 

Thermalright Ultra-90-K8 (nie wiem jaki wiatrak i czy potrzebuje dodatkowej zapinki BKT-939 ?)

Thermalright Ultra-120 (j.w. ?)

Scythe SCNJ-1100P Ninja+ Rev. B

Scythe SCINF-1000 Infinity

Scythe SCASM-1000 Andy Samurai Master

Tuniq Tower 120 (czy da sie go zainstalowac na DFI tak zeby wiatrak wydmuchiwal powietrze do tylu a nie do gory ?)

 

Priorytetem dla mnie jest wydajnosc ale bez przesady z glosnoscia, najlepiej jakby nie bylo glosniej niz na Freezerze 64 przy max. obrotach. Fajnie tez jakby wiatrak mozna podlaczyc bezposrednio do plyty i regulowac jego obroty w biosie.

Edytowane przez SotY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...