Skocz do zawartości
Limak122

Wolf Quest

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zobaczyłem pierwszy trailer z gry. Szczena leży w piwnicy.

Na temat gry niewiele jeszcze wiadomo jednak udało mi się wychwycić trochę info. o niej.

 

-W grze przejmiemy kontrolę nad wilkiem i wraz z jego watahą będziemy walczyć o przetrwanie w niegościnnej puszczy.

-Gra będzie bazowała na rozgrywce multiplayer do 3 osób.

-Będzie zaimpletowana zaawansowana komunikacja głosowa składająca się z 3 niecodziennych fraz.

-Twórcy położyli duży nacisk na grę zespołową. Właśnie ona będzie kluczem do przetrwania.

 

Przewidywana data premiery to Grudzień tego roku!

 

 

 

Link do Trailera

 

 

 

 

:blink:

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 3 osób? :o

 

o jaaa. ten trailer jest straszny, jakieś dzieci biegają wilkami i zażynają zwierzynę, przy czym gra muzyka jak z jakiegoś średniowiecza.

 

masakra, pomysł może i nawet, ale...

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Cemu ta gra wyglada na rocznik 2k1? Chyba slepe psy ze Stalklera sa lepiej zrobione jako dodatek... :lol2: Trailer straszny, pomysl ciekawy. MMO-RPG dla zwierzat ^_^

Zdaje Ci się :wink: Programiści mają jeszcze mnóstwo czasu na dopracowanie grafiki więc ostatecznie gra będzie się prezentować niż Stalkery czy Crysisy. Myślę, że pod wieloma względami gra będzie rewolucyjna. Gameplay może wciągnąć na wiele godzin pewnie będzie dużo questów, różne przedmioty typu wilcza kupa no i modyfikowanie koloru sierści naszego wilka. Multiplayer może zrewolucjonizować gatunek mmorpg od dziś gracze zamiast w sklepie mówić na piwo "mana" będą szczekać do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnym dystrybutorem gry na Polskę jest najsłynniejsza firma wydawnicza TESCO. Cenę gry ustalono na 9.99 zł, będzie wersja kolekcjonerska, zawartość wersji kolekcjonerskiej jest owiana tajemnicą jednak nam udało się dowiedzieć, że najprawdopodobniej w wersji kolekcjonerskiej będzie: płyta CD z grą, pudełko na CD, folia do zabezpieczenia pudełka oraz magnes na lodówkę z podobizną wilka, cena wersji kolekcjonerskiej nie została jeszcze ustalona. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to pojechać ostro po grze, którą autor tematu wychwala baaardzo i nawet zaraz pójdzie do piwnicy po swoją szczękę by na Was trochę poprzeklinać ;D

 

Ja leżę posikany ze śmiechu szczególnie Ci "aktorzy" są świetni :D gra może być hitem, ale trzeba by się cofnąć do czasów 3.11 windowsów i temu podobnych :)

 

Jamnik też się nadaje... konkretny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Ale nie ma tej gry na żadną konsole nowej generacji więc możemy śmiało stwierdzić, że grafika nas jeszcze zaskoczy bo nawet PS3 nie poradzi sobie z tym tytułem a co za tym idzie można domniemywać, że wymagania będą wysokie. Ale czego się nie robi dla rewolucyjnego gameplayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale trailer zenujaco wyglada, grafika na poziomie dx 7, jedynie wyrozniajacy jest wielkosc obszaru gry, co to sa stepy , tundra? juz lepiej gdyby bylo wiecej drzewek ale pewnie engine nie pociagnie wiecej niz 20 obiektow :F ...

no i niech dziecko nauczy sie grac na WSADzie bo to tak noobolsko wyszlo na trailerze....do tego super wyksztalca, bieganie sa sarenka i jej zerzniecie i chcicot : "mamo zabilem syrenke z kumplami super"

 

nic tylk oczekac na dodanie do clanbase tej gry:E

 

o i jeszcze jedno : az 3 wilki czyli 3 graczy SZOK! myslalem ze mzona w multi tylko 1v1 grac ale wowowow

 

niskobudzetowka ktora znajdziemy jeszcze pzred kocem roku w tygodniku Naj! albo przyjaciolce

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol przeczytałem opis Limaka i wydawało mi się, że to jakaś poważniejsza gra :D

jak oglądałem trailer to prawie z krzesła spadłem :lol: oprawa audiowizualna jak z przed 7 lat, zajebisty gameplay haha

gra edukacyjna dla dzieci, ale chyba nie wszystkie będą chciały grać w taki chłam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo znalazlem nie to co trzeba, albo to naciagane demo. bo to co ja mam to jakis bulid z 28 kwietnia.

ja rozumie, ze zwierzeta nie maja wyzszych celow niz zarcie i rozmnazanie, ale jak to samo ma byc w grze to nieciekawie. ile mozna biegac za zwierzyna. rozmnazania nie uswiadczylem :) grafika taka sobie, gameplay troche lepszy. dzwiek chrupania kosci i wycia fajniutkie :P niestety poleglem w starciu z niedziwiedziem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie mam czasu za bardzo na wrzucanie screenów. Grafika jest spoko. Nie razi w oczy. Widoczność oscyluje w granicach 3000m. Są trzy modele drzew więc nie jest źle. Powierzchnia to jedna textura niezbyt dobrej jakości. Gra jest strasznie niedopracowana - skacząc na niedźwiedzia przenikamy przez niego i wychodzimy tyłem. Muzyka to jedna melodia grana w kółko. Dźwięk nawet dobry, dźwięk niedźwiedzia, królika jelenia i wilka. Więcej nie zdołałem wychwycić. Z tego co zdołałem wyczaić to trzeba się bzykać i zdobywać pożywienie. O ile o zapoznanie jakiejś dorodnej samicy wymaga poświęcenia 5 min czasu to zdobycie pożywienia jest o wiele łatwiejsze. Po prostu co 200-300 metrów respawnuje się padlina. Animacja zwierząt jest hmm... komiczna :) Cały czas miałem wrażenie, że poruszam się samochodzikiem na zdalne sterowanie. Nie mówiąc o nitro wilka. Wciskając Q dostajemy niezłego kopa i wilk zaczyna baaardzo szybko biec. Najwięcej problemów sprawia mi walka, jeszcze jej do końca nie opanowałem. Ogólnie świetna gra dla 4-5 latka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście gra dla małych dzieci skoro można się tam bzykać. A tak w ogóle to z jakiego źródła wyczaiłeś tą jakże szokującą dla mnie wiadomość. Grałem w pierwszą część i z tego co widziałem to twórcy ograniczyli się do lizania po pyskach i obwąchiwaniu, ale jeżeli przeskoczyli ten odstęp to rzeczywiście poczynają postępy. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...