Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość <account_deleted>

320 nie jest w idealnym stanie - ma 14 walniętych sektorów.

01- masz rację, ren typ tak ma ;)

160: pierwszy ruch to wymiana kabla SATA, ale zniknięcie partycji może mieć bardzo wiele przyczyn - uszkodzenie dysku, zasilanie, partition magic ;), wirusy, ... itd. Jednorazowe zdarzenie praktycznie nie daje szans na jednoznaczną diagnozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.

 

320 - nie zwróciłem uwagi - rozumiem, że nadaje się na gwarancji.

500 - działa mam na niej Viste

 

i te dwa dyski to nowa seria barracudy 11

 

Widzę, że strasznie się sypią - wnioskuję to po przeczytanych komentarzach na stronie komputronika.

 

Ta 160 starszy model nie wiem co mu odwaliło, kabel sata jest dobry jak i złącze na płycie głównej, nie jestem pewien ale prawdopodobnie na komputerze w drugim pokoju jest taka sama sytuacja - mowa o błędzie C7

 

 

Boje się teżo 500 GB.

 

I zastanawiam się nad kumnem nowego dysku twardego ale nie mam pojęcia co kupić minimum 2x500GB

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbe do was żebyście mogli mi powiedziec czy bedzie coś z tego dysku jeszcze. Czy coś da się zrobić żeby lepiej chodził i czy w ogole kiedyś bedzie jeszcze normlanie działała....bo teraz to ciagle pracuje chodz komputer stoji bezczynnie przez kilka chwil;| Próbowałem już 4 razy całkowicie formatować dysk ale to nie przyniosło sktutku wiec zostaje sprzęt:/

 

z programu: EVEREST Home Edition

Dołączona grafika

 

z programu HD Tune:

Dołączona grafika

Edytowane przez Custer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane ze smartem i macierzami RAID ... czy na Windowsie da się sprawdzić informacje S.M.A.R.T. dysków połączonych w macierz RAID? Jakim programem?

 

Na FreeBSD mam macierze RAID0 (jedna kontrolowana prze nForce4, druga prze ITE8212) i za pomocą smartctl bez problemów czytam dane smart poszczególnych dysków. Pod Windows nie da rady, czy to zależy od czegoś jeszcze? nForce kontroluje dyski SATA, do ITE podłączone są dwa dyski IDE, a Windows chodzi na macierzy stworzonej przez ICH9R.

 

Próbowałem: Sandrę, Everesta, HDTune, SpeedFana ...

Edytowane przez marcinkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie cos powiedzieć o moim dysku ??

Odnosić na gwarancje czy nic mu nie jest ??

Zaliczylem juz kilka blue screenów i nr z jednego z błędow dotyczy własnie HDD.

 

HD Tune pokazuje 2 kostki na czerwono. Jezeli podczas skanowania sluchalem muzyki z winampa to przy natrafieniu na "czerwony" kwadracik winamp lapal freeza.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie cos powiedzieć o moim dysku ??

Odnosić na gwarancje czy nic mu nie jest ??

Zaliczylem juz kilka blue screenów i nr z jednego z błędow dotyczy własnie HDD.

 

HD Tune pokazuje 2 kostki na czerwono. Jezeli podczas skanowania sluchalem muzyki z winampa to przy natrafieniu na "czerwony" kwadracik winamp lapal freeza.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Masz badsectory. Możesz jeszcze odpalić programik WD do testowania dysku. Ale tak czy siak dysk oddaj na gwarancję. Z tego co widzę, masz już ten dysk z 3 miesiące ponad?

Edytowane przez HanSolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HanSolo dysk ma juz ponad pol roku.

 

tutaj wyniki z testu programikiem WD:

 

Test Option: QUICK TEST Model Number: WDC WD6400AAKS-22A7B0 Unit Serial Number: WD-WMASY0906786 Firmware Number: 01.03B01 Capacity: 640.13 GB SMART Status: PASS Test Result: FAIL Test Error Code: 06-Quick Test on drive 1 did not complete! Status code = 07 (Failed read test element), Failure Checkpoint = 65 (Error Log Test) SMART self-test did not complete on drive 1! Test Time: 00:55:08, January 08, 2009 Test Option: QUICK TEST Model Number: WDC WD6400AAKS-22A7B0 Unit Serial Number: WD-WMASY0906786 Firmware Number: 01.03B01 Capacity: 640.13 GB SMART Status: PASS Test Result: FAIL Test Error Code: 06-Quick Test on drive 1 did not complete! Status code = 07 (Failed read test element), Failure Checkpoint = 65 (Error Log Test) SMART self-test did not complete on drive 1! Test Time: 00:56:03, January 08, 2009 Test Option: EXTENDED TEST Model Number: WDC WD6400AAKS-22A7B0 Unit Serial Number: WD-WMASY0906786 Firmware Number: 01.03B01 Capacity: 640.13 GB SMART Status: PASS Test Result: FAIL Test Error Code: 08- Test Time: 03:23:06, January 08, 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dysku kolegi luck-ass:

 

Niby masz uszkodzone sektory i dysk się kwalifikuje do gwarancji, ale czytając Twoje wynik SMARTa to pewnie wróci do Ciebie z serwisu jako całkowicie sprawny... Chociaż druga opcja jest taka, że niedługo padnie całkowicie.

 

Dlaczego tak myślę?

 

- 05 Rellocated Sector Count: 0

 

Czyli z punktu widzenia SMARTa ten dysk nie ma sekotrów, które wymagały naprawy ... z drugiej strony:

 

- C5 Current Pending Sector Count: 2

 

czyli 2 sektory już podpadły i mogą trafić na listę "realokowanych".

 

- 04 Start/Stop Count: 6

- OC Power Cycle Count: 516

 

Użyłeś dysku 3 razy (parametr 04, czyli 3 włączenia, 3 wyłączenia), a jednocześnie dysk zaliczył 516 cykli zasilania (parametr 0C)? Ja mam na dyskach parametr 0C mniejszy od 04, zazwyczaj 2 razy mniejszy ...

 

Nie wiem jakie efekty w wartościach tych parametrów byłby w stanie poczynić system oszczędzania energii, ale wygląda to dość dziwnie. 516 cykli zasilania przy 3 użyciach. Masz problemy z zasilaczem? A może z kabelkami i wtyczkami zasilającymi? A może po prostu ten typ tak ma jak chodzi o wyniki ze SMARTa ... i jednak powoli umiera.

 

Ja bym spróbował gdzieś zgrać wszystkie dane z dysku a następnie wyzerowałbym dysk. Bardzo dobrym programem do tej operacji był kiedyś Maxtor PowerMAX (działał dobrze nie tylko z dyskami Maxtora, także np. z dyskami IBMa), którym ze dwa dyski w ten sposób "naprawiłem". Wcześniej w wyniku problemów z zasilaniem nabawiły się "badów" i były problemy przy korzystaniu (freeze, restart) ... jeden z rozgałęźników zasilania poleciał na śmietnik. Jaki soft dzisiaj ... nie wiem :(

 

A swoją drogą, to 48 stopni temperatura to dość sporo. Ten AAKS tak ma, czy Ty masz tak gorąco w obudowie?

 

-----------------------------

 

... i jeszcze w temacie mojego poprzedniego posta:

 

Możesz jeszcze spróbować Astra32 - jest szansa że zobaczy któreś dyski w raidzie.

Astra32 jak wszystkie inne przetestowane programy pod windows nie widzi poszczególnych dysków macierzy :(

 

Właściwie, to tylko jeden program w tym systemie może coś powiedzieć o dyskach w macierzy, a konkretnie Matrix Storage Manager intela ... Z jednej strony poszczególnych dysków macierzy nie ma w menadżerze urządzeń, z drugiej jakoś da się do tej informacji dostać - MSM podaje na którym porcie jaki dysk, jaki firmware, itp.

 

Sprawdziłem, że nie jest to kwestia sprzętu, a systemu. Odpaliłem kompa z płyty LiveCD z systemem FreeBSD i za pomocą programiku smartctl odczytałem sobie dane ze SMARTa ... jak to mówią "mniej wiesz, spokojniej śpisz", mam te dane, to teraz mnie męczą. Nie będę prezentował wszystkiego, ale tylko kilka linijek dla każdego dysku:

 

dysk 1:

 

Device Model:	 SAMSUNG HD501LJSerial Number:	S0MUJ1MPC01528Firmware Version: CR100-12User Capacity:	500,106,780,160 bytesATA Version is:   8ATA Standard is:  ATA-8-ACS revision 3b 13 Read_Soft_Error_Rate	0x000e   100   100   000	Old_age   Always	   -	   14421437188 Unknown_Attribute	   0x0032   253   253   000	Old_age   Always	   -	   0195 Hardware_ECC_Recovered  0x001a   100   100   000	Old_age   Always	   -	   14421437

dysk 2:

 

Device Model:	 SAMSUNG HD501LJSerial Number:	S0MUJ1MPC01529Firmware Version: CR100-12User Capacity:	500,107,862,016 bytesATA Version is:   8ATA Standard is:  ATA-8-ACS revision 3b 13 Read_Soft_Error_Rate	0x000e   100   100   000	Old_age   Always	   -	   18544001188 Unknown_Attribute	   0x0032   100   100   000	Old_age   Always	   -	   1195 Hardware_ECC_Recovered  0x001a   100   100   000	Old_age   Always	   -	   18544001

To co mnie męczy to parametr 188 ... może ktoś wie co to takiego w dyskach SAMSUNGa? I czy ta wartość 1 coś znaczy (na dwóch HD642JJ, które miałem pod ręką też jest 0). I druga drobnostka ... dyski mają kolejne numery seryjne, więc wyjechały po kolei z linii produkcyjnej i ten sam firmware ... a mają różną pojemność ... o ponad 1MB. Z ciekawości sprawdziłem 4 seagate'y 80GB i miały to samo co do bajta (też w raidach 0). Coś z tego wynika?

 

 

Parametr 13/195 na tym drugim jest o jakieś 30% większy - gorsza jakość sprzętu (komponentów), czy gorsze warunki pracy (jest o ok. 3-4 stopnie cieplejszy)?

 

Pozdrawiam

MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcinkk

 

Dysk użytkuje normalnie przez ponad pół roku więc miał on juz kolo 200 startów. Zasilacz to MC-350GTF więc do mojej konfiguracji spokojnie wystarcza /E2140@3ghz, 2 gb ram, 7300GT, hdd).

 

Napiszcie mi tylko czy dysk kwalifikuje się do wymiany. Jeżeli tak to w ramach rękojmi zażądam wymiany na nowy albo zwrotu kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie chcąć dublować postów... bo prawdopodobnie powinienem tutaj umieścić moj post ... w każdym razie proszę Was o pomoc w interpretacji dysku:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=3190053

 

Dziękuję za ewentualne opinie

Edytowane przez luqasss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość xavi92

Witam posiadam dysk Samsung HD322HJ F1 320GB 16mb i w SMARCIE przy parametrze C8 Write Error Rate wyskoczyla mi wartość 3,stało sie tak po przeniesieniu 44gb danych na inna partycie,narazie nie widze zadnych niepokojących objawów,jak myslicie jest jakies ryzyko awarji itp. ? Prosze o odp. Z gory thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcinkk

 

Dysk użytkuje normalnie przez ponad pół roku więc miał on juz kolo 200 startów. Zasilacz to MC-350GTF więc do mojej konfiguracji spokojnie wystarcza /E2140@3ghz, 2 gb ram, 7300GT, hdd).

 

Napiszcie mi tylko czy dysk kwalifikuje się do wymiany. Jeżeli tak to w ramach rękojmi zażądam wymiany na nowy albo zwrotu kasy.

Czyli wygląda na to, że SMART ma jakieś dziwne dane ... może wewnętrzny system monitorowania się posypał.

 

A co do kwalifikacji do wymiany ... to co podajesz kwalifikuje go do oddania do serwisu, a jak odpowiedzą na reklamację, to już zupełnie inna sprawa. Proponuje jednak jeszcze przeprowadzić test dysku na jakimś innym kompie ... albo nawet u siebie, ale przywróć procka do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

...

Użyłeś dysku 3 razy (parametr 04, czyli 3 włączenia, 3 wyłączenia), a jednocześnie dysk zaliczył 516 cykli zasilania (parametr 0C)? Ja mam na dyskach parametr 0C mniejszy od 04, zazwyczaj 2 razy mniejszy ...

 

Nie wiem jakie efekty w wartościach tych parametrów byłby w stanie poczynić system oszczędzania energii, ale wygląda to dość dziwnie. 516 cykli zasilania przy 3 użyciach.

Czyli wygląda na to, że SMART ma jakieś dziwne dane ... może wewnętrzny system monitorowania się posypał

Nie, poprostu nie znasz znaczenia parametrów SMART

04 = Ilość wł/wył dysku przez Power Management

0C = ilość "normalnych" włączeń dysku

Pending sector count można wyzerować, ale żaden serwis tego nie zrobi -> dysk będzie wymieniony na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Odkąd zainstalowałem vistę, mam problem. System uważa że dysk jest uszkodzony i chce robić kopię zapasową. Sprawdzałem go HD Tunem i wszystko z nim jest w normie, ale jeden ciąg "unknown atribute" (przy którym nie wiedzieć czemu w hdd life pro jest znaczek windowsa) przekracza normę. Zwisa mi to bo i tak do kwietnia nie będzie mnie w Polsce, więc ani nie oddam dysku na gwarę, ani nie kupię nowego, poza tym nie sądzę żeby miał paść. Problem w tym, że ten durny komunikat pojawia się co jakieś 10 minut i nie mam pojęcia jak się go pozbyć. google milczy na ten temat. Czy macie pomysł co trzeba wyłączyć, żeby system zamknął japę i pracował dalej? Najlepiej, żeby był to pojedynczy wpis w rejestrze, ale jak wyłączenie jakieś usługi monitorującej stan komputera też będzie chyba ok. Każdy wasz pomysł będzie dobry jeśli tylko cel zostanie osiągnięty.Poza tym fajnie by było gdyby ktoś mi zinterpretował ten błąd:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bład B8 w samsungach to jest diabli wiedza co .... ludziska tez maja ten problem i mobo juz im wali postami ze dysk ino szybko do wymiany. Co ciekawe jeden dysk z takim B8 lata juz poł roku po pokazaniu sie tego błedu i nic mu nie jest....

 

Tylko to jest zastanawiajace u ciebie : 149 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem dysk 320gb samsung hd322hj, i pojawiły się błękitne ekrany. Możecie mi powiedzieć czy da rade z tym coś z robić, czy ratuje go gwarancja.

Write Error Rate = 1 czyli nie ciekawie delikatnie mówiąc. Pozrzucaj dane z dysku. Raczej gwarancja Tobie zostaje. Poza tym Ultra ATA CRC Error > 0 = problemy z taśmą/kontrolerem? Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, poprostu nie znasz znaczenia parametrów SMART

04 = Ilość wł/wył dysku przez Power Management

0C = ilość "normalnych" włączeń dysku

Pending sector count można wyzerować, ale żaden serwis tego nie zrobi -> dysk będzie wymieniony na nowy.

Na taki zarzut chyba powinienem odpowiedzieć...

 

Przeglądając różne wyniki SMARTa podawane przez użytkowników odnoszę wrażenie, że chyba producenci dysków różnie sobie te parametry interpretują :(

 

Próbowałem doczytać i znalazłem:

 

adres 1: http://www.altrixsoft.com/en/support/help/...0attributes.php

 

* Start/Stop Count [04]

is the count of start/stop cycles of the HDD's spindle. The raw value contains the total start/stop count.

 

* Device Power Cycle Count [0C]

Raw value contains the total number of drive start/stop cycles (including both power on/off switching and suspend/wakeup switching).

Czyli 04 to liczba startów i zatrzymań (talerzy) dysku, a 0C startów i zatrzymań wywołanych włączeniem/wyłączeniem zasilania dysku, także przez Power Management. 0C większe od 04 mogłoby sugerować, że dysk był tylko kilka razy włączany, natomiast często był zatrzymywany przez zarządzanie energia ... bez zatrzymania talerzy?

 

adres 2: http://forum.purepc.pl/Dyski-twarde-cdromy...ik-t166218.html

 

04 Start/Stop Count -> Liczba cykli rozpędzania i zatrzymywania dysku.

0C Power Cycle Count -> Ilość cykli włączania i wyłączania zasilania.

Przy takim wyjaśnieniu, 04 powinno być co najmniej równe 0C, bo wraz z włączeniem zasilania dysk się rozpędza, a przy wyłączeniu zatrzymuje. Większą wartość 04 można by zrzucić na konto Power Managemant, jak pisał tomazzi, zakładając, że po komendzie uśpienia zatrzymują się talerze, ale zasilanie nie jest odcinane.

 

adres 3: http://www.ntfs.com/disk-monitor-smart-attributes.htm

 

04 04 Start/Stop Count

A tally of spindle start/stop cycles.

 

12 0C Device Power Cycle Count

This attribute indicates the count of full hard disk power on/off cycles.

Podobnie jak w poprzednim przypadku ...

 

... ale jeszcze może (luck-ass ma tam tą samą wartość co 0C):

 

193 C1 Load/Unload Cycle

Count of load/unload cycles into head landing zone position.

Parkowania głowicy w strefie lądowania (landing zone) powinno być wykonane w przypadku przejścia w któryś ze stanów oszczędzania energii (w takim razie parametr 0C także zlicza działanie zlecane przez PM).

 

i na koniec

 

197 C5 Current Pending Sector Count

Number of "unstable" sectors (waiting to be remapped). If the unstable sector is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt. This can be problematic to test because cached writes will not remap the sector, only direct I/O writes to the disk.

Opis sugeruje, że parametr może być wyzerowany samoczynnie, jeżeli tylko ten sektor da się zapisać. Na razie nie da się go odczytać, co może znaczyć, że:

- sektory są uszkodzone, czyli jest duży problem z dyskiem i niedługo zwiększy parametr 05 o 2

- /tytułem wstępu: dane na dysku, podobnie jak na płytach, są zabezpieczone przed przekłamaniami; zabezpieczenie jest przynajmniej sumą kontrolną (detekcja błędów) lub jak na płytach kodem korekcyjnym [przyznaję, że nie wiem jak]/ - tak więc sektor może trafić na listę "Pending", jeżeli w wyniki odczytu nie zgadza się CRC, albo nie da się skorygować odczytu <- dlaczego? w wyniku problemów z zasilaniem nastąpił błąd przy zapisie, więc obecnie nie da się odczytać, przy całkowitym zerowaniu dysku, o którym wspominałem wcześniej, wszystkie sektory zostaną zapisane zerami a wtedy albo C5 zostanie wyzerowany (przy powodzeniu tej operacji) albo wartość 05 się zmieni ...

 

-----------------

 

Tyle mojej opinii, czyli: dopóki parametr 05 jest równy 0 trudno ocenić, czy dysk faktycznie ma "bad sector".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Przy takim wyjaśnieniu, 04 powinno być co najmniej równe 0C, bo wraz z włączeniem zasilania dysk się rozpędza, a przy wyłączeniu zatrzymuje. Większą wartość 04 można by zrzucić na konto Power Managemant, jak pisał tomazzi, zakładając, że po komendzie uśpienia zatrzymują się talerze, ale zasilanie nie jest odcinane.

04 zawsze liczy komendy stopu od power managementu - nie zawsze oznacza zatrzymanie talerzy, ponieważ to zależy od konfiguracji firmware (czasem można zmienić reakcję na komendę stopu przy pomocy softu lub jumperków). 04 nie ma więc nic wspólnego z 0C, które liczy tylko cykle włączenia zasilania. Przykład: w przypadku problemów z zasilaniem +12V po włączeniu dysku może nastąpić kilka prób rozpędzenia talerzy 0C wzrośnie o 1 (o ile dysk w końcu wystartuje), 0A pokaże ilość prób a 04 nie wzrośnie wcale.

C1 w nowych dyskach najczęściej jest nieużywany, ponieważ większość nie ma wogóle strefy parkowania - głowice parkują poza talerzami.

 

Pending sectors count jest zliczany na podstawie wielokrotnego błędu synchronizacji strumienia danych. Pojedyńcze błędy są reprezentowane przez 01. Poza uszkodzeniem sektora wchodzą w grę głównie wibracje, zasilanie praktycznie odpada. Wykryte błędy ECC (C3) to już wyższa warstwa sprzętowa - nie ma związku z procesem relokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

żaden z programów: everest, sandra, hd tune... nie wyświetla mi się S.M.A.R.T.

W biosie włączona opcja s.a.m.r.t.

 

System vista 32bit płyta i dysk jak w syg.

 

Zna ktoś przyczynę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Velocity120:

zapoznaj się z działniem kombimacji klawiszy Alt+PrtScr albo funkcją "copy screenshot to clipboard" oferowaną przez HD_Tune dla osób klikających.

 

Poza tym SMART ok, szkoda że nie ma wykresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dysk Seagate 7200.9 ST3250624AS SATA 16MB cache (taki jak w podpisie) kupiony w styczniu 2007.

S.M.A.R.T:

Dołączona grafika

 

Benchmark:

Dołączona grafika

 

Error Scan:

Dołączona grafika

 

Dysk ma dokładnie dwa lata i przepracował w sumie 230 dni. Z tego co widać ma jednego bada, zastanawia mnie czy te skoki wydajności (testowane na innym komputerze, dysk podłączony jako dodatkowy dysk i wyniki takie same) są spowodowane ten badem i Raw Read Error Rate którego wartość jest wysoka a po 2 latach powinna być rzędu kilku tysięcy.

Dysk i tak kupiłem nowy (6400AAKS) lecz nie wiem czy jest sens oddawać tego na gwarancję tzw. czy przy tak długim czasie użytkowania nie powiedzą w serwisie że to z powodu żużycia. Dodam że czasem dysk wydaje taki dziwny odgłos podczas pracy

Edytowane przez emilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilek, coś ci nie poszło wklejanie linka do benchmarka :lol2:

Na razie ten bad jest w "poczekalni". Jeśli nie przeskoczy do relokowanych i nie będzie żadnych kolejnych to raczej bym go nie reklamował. Inna sytuacja, gdy masz jakieś przymulenia/zawieszenia systemu, wtedy jak najbardziej na gwarę.

Nie wiem też jak wygląda ten wykres. Jak ci na środku spada na same dno to także do reklamacji.

Dobrze wklej to obadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...