Skocz do zawartości
Camis

Neostrada Przyspieszy Do 15 Mbit/s !

Rekomendowane odpowiedzi

France Telecom zapowiedział wprowadzenie w Polsce bardzo szybkiej oferty broadband. Nowa prędkość ADSL ma wynosić 15 Mbit/s. Będzie to najszybszy dostęp do internetu dla klientów indywidualnych w Polsce. W III kw. Telekomunikacja Polska wprowadzi także na rynek nowy model Livebox - tzw. Babybox.

Info ze strony http://laki.dvhk.pl/

 

 

ADSL2+, annex M, do okolo 2km od DSLAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt UPa mogli by podnieść, ale z 2 strony technologia ADSL ma to do siebie, że nie pozwala na na duży Upload. Obecny Annex A stosowany przez telekomune daje możliwość uzyskania maksymalnego Uploadu na poziomie TYLKO 1 Mbps :)

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dees i co w tym takiego rewolucyjnego , jest juz od dluzszego czasu DSL TP 15Mb i z uploadem 800kb, mozna poczytac jak z dostepnsocia (jaka potzrebna odleglosc itp) na forach. Z tego co pameitam to chyba dzlowika z ponad 1km trudno wyszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co pisze bo pracuje przy neo, dslach i bsa; czasami przy dsl 8000 są już problemy na centrali a co dopiero 2-3 km dalej.

 

No to tez zalezy bo ja mam adsl2 i mieszkam 1.200 od glownej centrali i mam 14 mbit/s. W wrzesniu bede mial VDSL 50 mbit/s down i 10 mbit/s up ale za nidlugo bedzie vdsl2 100 mbit/s down i 100 mbit/s. Przy VDSL to juz nie jest tak zle bo juz nie liczy odleglosc do glownej centrali tylko do ( tych malych skrzynek nie wiem jak one sie nazywaja ale ich u nas jest jak grzybow po deszczu) gadalem z gosciem dzisiaj i mowil ze niema problemu z VDSL :-) mi tam tylko chodzi o ten upload bo downstream to i tak zaden niewykorzysta :-)

Edytowane przez predator1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem teraz neo6mb , podpisalem aneks, 3tygodnie bylem bez internetu, wkoncu okazalo sie ze dzialac to nie bedzie, a najlepsze jest to , ze jestem podlaczony do centrali ktora znajduje sie 3,5km odemnie, a 300m odemnie jest druga centrala , w ktorej nie bylo miejsca aby mnie przepnac , i zamiast odrazu to powiedziec to musailem czekac , niby w listopadzie zostanie to przebudowane i ta neo6mb bedzie dzialala umnie, a co dopiero 15mb..... obecnie jade na 2mb

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć cen za granicą. U nas wciąż jest bardzo drogo z tego powodu, że żabojady kupiły TPSA. Gdyby TPSA była spółką państwową ceny byłyby o wiele niższe a tak mamy monopol. Ja jadę na neo 512 a ul 128 to parodia!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas wciąż jest bardzo drogo z tego powodu, że żabojady kupiły TPSA.

 

A gdyby "żabojady" nie kupiły i TP byłaby spółką państwową - to dalej mielibyśmy reklamy w stylu "Neostrada przyśpiesza do 512 Mb/s, najszybszy internet w Polsce" - TP działałaby jak reszta spółek państwowych w RP.

Edytowane przez VonWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby "żabojady" nie kupiły i TP byłaby spółką państwową - to dalej mielibyśmy reklamy w stylu "Neostrada przyśpiesza do 512 Mb/s, najszybszy internet w Polsce" - TP działałaby jak reszta spółek państwowych w RP.

512Mb/s ??, chyba coś ci się pomieszało

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to oni powinni w calej polsce doprowadzic swoje linie do takiego stanu zeby wszedzie i u kazdego gdzie oferowana bedzie taka predkosc, net chodzil bezproblemowo przez caly rok. A nie tak jak u mnie (warszawa Wyczolki - ul. Kłobucka), gdzie linia jest do [gluteus maximus]. I co z tego ze oferuja mi lacze 6Mb jak ja nawet na 512kbps mam schizy z netem, rozlacza w lecie i na wiosne, a w ziemie chozi stabilnie. jakas paranoja !! W [gluteus maximus] maja klientow i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...