Skocz do zawartości
nrl

Rage

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż gameplay zapowiada się dobrze. Grafika zapowiada się słabo. Jak na te czasy i możliwości to nawet fatalnie w niektórych miejscach. Tekstury jak z przed kilku lat. Nie wiem co to za wersje pokazywali.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ciekawe. Ewidentnie grane na padzie, ale wygląda na wersje PC ze względu na informacje na ekranie odnośnie sterowania (jeśli tak to lipa że nie pokazuje przycisków od pada). Jeśli to faktycznie PC, to cudów graficznie nie ma, ale chyba sie ich nie było co spodziewać.

 

Ogólnie nie wygląda źle, a rozgrywka sie wydaje ciekawa, AI chyba niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusza z różnego typu bełtami i snajperka! Biorę w ciemno! Do tego dobra grafika, niezłe dźwięki. Zapowiada się więcej niż dobrze ;-)

 

Przy podnoszeniu quayola quayons - quake'owe Q i ten dźwięk, boskie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się postarali. Wygląda to zupełnie inaczej niż na pierwszych filmikach. Grafika ładna i kolorowa. Klimat taki jak lubię. Jak będzie otwarty i interaktywny świat to już w ogóle jest na co czekać. To jedna z gier tego roku na którą warto wydać kaskę. Robiona przez doświadczoną ekipę z zasługami. Ehh już nie mogę się doczekać. Może wreszcie po tak długim czasie będzie to moja kolejna najlepsza gra po Half-Life 2. (tak tak :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowo planowana na wrzesień premiera długo oczekiwanej gry Id Software nie odbędzie się. Według najświeższych informacji, które pojawiły się na stronie internetowej gry, na półkach sklepowych wyląduje ona niespełna miesiąc później.

 

Rage miało ukazać się w Europie 16 września. Nowa data, według oficjalnej strony gry, to 7 października. Bez afiszowania się, poza targowym zgiełkiem, Rage po prostu się spóźnia. Dlaczego?

 

Wszelkie spekulacje powinno się zacząć od przeglądu wrześniowych premier. Wśród nich – Gears of War 3, które mogłoby przyćmić tytuł od id Software na wszystkich listach sprzedażowych. Proste i logiczne.

•• Rage dotrze z poślizgiem | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Listopadzie z kolei wyjdzie Uncharted 3. Ludzie i tak jak będą chcieli to kupią. Nie sądzę, by inny tytuł miał większy wpływ na wyniki sprzedaży. Ale z drugiej strony Rage to nowa gra i nie wiadomo czego po niej oczekiwać. Sprawdzone tytuły sprzedają się po prostu lepiej. Na PC gra może zawojować, ze względu na fakt, że stworzyła ją ekipa z ID Software, która ma na swoim koncie wiadome i znane większości tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rage zapowiada się nieźle. Ostatnia, najbardziej udana gra studia Carmacka i spółki to moim zdaniem RTC Wolfenstein sprzed 10 lat. Mocno trzymam kciuki za ten tytuł, chociaż raczej nie będzie to kamień milowy w historii gier, jakim był pierwszy Doom czy Quake ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do DooM to żadna obecnie gra nie dorasta niestety. Gra miała swój klimat i grywalność jak na tamte czasy.Dzisiaj mamy inne i innych odbiorców. Proste i mniej wyczerpujące gry na wszystkie platformy. Często jednak denerwujące i niedopracowane jak DNF.. który w poprzedniej odsłonie obok DooM'a również mocno zawojował. Rage to nieco inna gra, ale stworzona przez znanych ludzi, więc może być na prawdę klimatyczna i grywalna. Wiąże sporo nadziei z tą grą i może to być tak naprawdę jedna z lepszych gier tego roku. Obok BF3 czy GoW 3, oraz U3 na PS3. Pożyjemy zobaczymy ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku ze E3 wynika, że regeneracja. Gość po oberwaniu traci energię i robi się tradycyjna czerwona mgiełka w okół ekranu. Zresztą tu nie ma co dyskutować. Nawet ID musiało się dostosować. A gameplay bardzo udany i grafika również dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera wygląda po prostu obłędnie, niech tylko fabuła dorówna stronie graficznej i będzie z tego prawdziwa perełka. Do tego seansik z Mad Maxem, Book of Eli i ewentualnie 28 dni później do kompletu i będzie srogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być to arcydzieło, które napisze sztab najbardziej poczytnych pisarzy i najlepszych scenarzystów kina akcji, ale miłoby było, żeby fabuła pchała nas do przodu, a gra nie ograniczała się do bezmózgiej sieczki w ładnych okolicznościach przyrody.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy fabuła musi być jakaś niesamowita. Mi przynajmniej niepotrzebna dobra fabuła, aby FPP był dobry.

 

Wg. mnie taki świat Half Life`a rządzi głównie dzięki fabule.

Oczywiście do pełni szczęścia nie potrzebna jest jakaś wykwintna ale czegoś bezsensownego przełknąć się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem half life fabułe ma raczej błachą, za to świat i postacie wykreowane są po mistrzowsku! To dzięki nadanemu im zyciu tak sie z nimi zżywamy :) Valve raczej mocno stawia na ten punkt we wszystkich swoich produkcjach.

 

Dla mnie carmack to ikona fpp.. w q3 zagrywałem sie ładnych pare lat a co pokaże rage - zobaczymy.

Edytowane przez GoLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co narzekać na grafę ? :P Całokształt (oświetlenie, modele, tekstury) wypas no i ten dźwięk.... Jednak Carmack to Carmack :)

 

Tekstury wypas?

Jakoś nie zauważyłem, powiedziałbym nawet że straszą jak na dzisiejsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio w każdej (no,może poza wiedźminem 2) nowej grze ludzie narzekają, że grafika przestarzała jak na dzisiejsze czasy.Imo w Rage to jest dzisiejsza grafika i wygląda ona dobrze a nawet bardzo dobrze.

Aczkolwiek wypasem też bym tego nie nazwał, w końcu Crysis postawił wysoko poprzeczkę pod względem oczekiwań przy premierze.

 

Tak czy inaczej wygląda na to,że będzie do czego i z czego postrzelać :)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"When people first think about economy, they think RPG."

 

:)

 

Podoba mi się zachowanie przecinków po trafieniu. Nie stoją jak mur tylko rzuca nimi.

Mam nadzieję jeszcze że AI będzie jakieś znośne.

 

Co do tekstur to jakaś zmowa chyba. Co za problem zrobić tekstury w wysokiej jakości wrzucić do wersji PC, a do wersji konsolowej przekonwertować na niską rozdzielczość żeby dąły rad e to przetrawić. Będzie wilk syty i owca cała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...