Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

To jak w końcu jest, trzeba być preorderowcem by móc to ściągnąć?

Czytanie boli?

 

 

Fajna gra byłem napalony ale jak zobaczyłem 49$ na Stemie to myślałem, że padnę. Gra praktycznie tylko by się przydała na Lanparty. Nie mam zamiaru płacić za kolejny mod robiony na SE 50$. Wydawca w Polsce EA więc domyślam się, że ceny 79zł raczej nie będzie. I jak to jest z Lanem na Steamie? Jeżeli będę chciał pograć w Left 4 Dead z 3 ma kumplami to oni też będą musieli mieć oryginalną gre?

 

Edit

 

119zł w preorderze chyba kogoś głowa boli ;/

 

PS. wiem, że narzekam ale jak się kupuje tylko oryginalne gry to jednak to 120zł można wydać w lepszy sposób

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie boli?

Tak, boli - zwłaszcza gdy padają sprzeczne odpowiedzi. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania (jak zwykle zresztą), to sobie odpuść takie teksty :rolleyes:

 

To czekam do wtorku, bo granie w ten tytuł offline jest pointless...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co , sam chcesz "po piracić ":P

 

Gierka przednia , będę czekał na pudełkową edycję. Jak w niej zmienić język ? Menu mam po angielsku, ale w grze chyba po rosyjsku rozmawiają, czy tak ma być ?

 

Demko ukończyłem, bardzo wciąga, świetne intro :D

 

Sieciówka roku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra byłem napalony ale jak zobaczyłem 49$ na Stemie to myślałem, że padnę. Gra praktycznie tylko by się przydała na Lanparty.

Mam dokładnie takie same odczucia. Nie wątpię, że gra będzie przynajmniej bardzo dobra, ale płacenie $50 tylko za multiplayer to o wiele za dużo. Do tej pory tylko Battlefield2 przekonał mnie do zapłacenia ponad 100zł za grę (co jest zrozumiałe, bo był on przełomem dla tego typu masywnych rozgrywek MP). Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że Valve do tej pory rozpieszczało swoich klientów cenami i opłacalnością zakupu (vide Orange Box) pozostaje mi nadzieja, że demo zaprezentuje sobą niesamowite walory gameplay'owe, bo inaczej nici z zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony technicznej prezentuje się nieźle.

Wymagania są wyższe( niż HL2 EP2 ) . Na moim sprzęcie ustawiłem od razu 1024x768 , wszystkie opcje najwyższa jakość , wygładzenie krawędzie x4 i x16 ale uzyskałem ledwo 20fps , niestabilne na dodatek. Obniżenie wygładzenia krawędzi do wartości x2 i x4 i ustawienie cieni na medium naprawiło problem, stałe 40fps. Widać, że karta graficzna nie daje rady. Błędów rażących nie uświadczyłem, raz bot się zawiesił na drzwiach, szybko się odblokował.

 

Wieczorem zobaczę jak to będzie śmigać na podkręconym 73GT.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tacy fajni, bo to "darmowe" demo. Otóż nie, ściągając je z torrenta już łamiecie prawo (nawet jakby było rzeczywiście darmowe). Korzystanie z tego dema jest tylko dla osób, które zamówiły gre w pre-orderze na Steam. Ba, nie jest to demo a wersja BETA, demo dla wszystkich ukaże się 11 listopada. Już miała za sobą dwa poważne update'y. Wersja demo dla wszystkich będzie znacznie się różnić od tej obecnej.

 

Wszyscy, którzy piszą tu o jakimkolwiek ściąganiu "dema" z torrentów powinni dostać co najmniej warny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy piszą tu o jakimkolwiek ściąganiu "dema" z torrentów powinni dostać co najmniej warny.

I co , wtedy sam poczujesz sie fajniejszy ? milo z Twojej strony. Poza tym sam o tym napisales wiec chyba zaliczasz sie do tego grona, co nie ?

Jak narazie jedna osoba wspomniala w jednej wypowiedzi o tym czego nie mozna pisac na tym forum, wiec moze skonczcie na podstawie jednego posta robic calego OT w temacie.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to naprawdę macie problemy jakieś.

 

Wracając do tej interesującej gierki/

 

W kwestii graficznej też nie jest źle. To co prezentuje L4D, to takie całkowite minimum jak na dzisiaj. Zawsze lubiłem połączenie Source+Havok ( tutaj chyba też on jest, bo fizyka gry całkiem fajna ).

 

Postacie wyglądają całkiem przyzwoicie, zombie również są realistyczne. Nie podobają mi się za to bronie, są dziwne, tak jakby animowane [(?)Dużo bardziej podobają mi się bronie z CS:S] , szotgun mnie śmieszy.

 

Wracając do fizyki. Gdy postrzelimy w rękę/nogę biegnącego na Nas zombiego, to on straci równowagę, również ich "bieg" zasługuje na uwagę, jest dynamiczny, szybki, jest co tam robić.

 

Demko przechodzę już po raz 4, nie nudzi się, bo jest mało skryptów ( nie tyle co w COD ), zombie są w innych miejscach.

 

Przekonałem się również o tym, że w pojedynkę długo tam nie wytrzymamy.

 

Aaa, wracając do baboli, często widać kawałek ciała zombiego przez drzwi, w takim razie nie ma elementu zaskoczenia, bo wiemy kto jest po drugiej stronie drzwi.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie rozwiazany problem z kim zagramy? Friendsow na steamie ktorzy zakupia gre nie bede mial pewnie wcale. Domyslam sie ze pewnie bedzie jakas szukajka serverow. Zastanawia mnie tylko pare rzeczy:

- czy mozna zaczac gre w mniej niz 4 osoby? (jesli tak to widzac server z 3 os. nie masz pewnosci czy czasem nie zepsujesz rozgrwki 3 znajomym.)

- co za tym idzie, czy da sie haslowac servery

- jak wyglada sprawa save'ow (czy w ogole sa, czy gra jest zapisana tylko dla tych samych steam id)

- jak dluga jest gra? :)

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save, moim zdaniem Save Game będzie gdy wejdziemy do safety room. "single" player będzie raczej krótki, te 2lvl na demku przechodzę w 15minut na poziomie advence...

 

Głównie miał być to multiplayer, więc nie zdziwię się, jeżeli SP będzie krótki. Z tymi serwerami to też nie do końca rozumiem jak to ma być. Ja kumpli na pewno nie będę miał do gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie rozwiazany problem z kim zagramy? Friendsow na steamie ktorzy zakupia gre nie bede mial pewnie wcale. Domyslam sie ze pewnie bedzie jakas szukajka serverow. Zastanawia mnie tylko pare rzeczy:

- czy mozna zaczac gre w mniej niz 4 osoby? (jesli tak to widzac server z 3 os. nie masz pewnosci czy czasem nie zepsujesz rozgrwki 3 znajomym.)

- co za tym idzie, czy da sie haslowac servery

- jak wyglada sprawa save'ow (czy w ogole sa, czy gra jest zapisana tylko dla tych samych steam id)

- jak dluga jest gra? :)

mozna zaczac gre w mniej niz 4 osoby. mozna grac nawet samemu. po prostu reszta ludzi bedzie kierowac AI.

 

hasla chyba beda

 

 

mam nadzieje, ze zmienia tylko szukajke serwerow. bo to co jest w tej chwili wrzuca odrazu na serwer.

 

najlepszy fun jest na poziomie expert :) tank i witch wymiataja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ominac ja szerokim łukiem, zgasic latarke i przede wszystkim nie strzelac do niej :D

 

raz mialem taka sytuacje w multi, ze widzma siedziala w korytarzu. na nieszczescie bylo to jedyne mozliwe przejscie na dalsze lokacje. bylo nas 4 zgineło AI i wiedźma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zginie jeden członek zespołu to chyba koniec ? Więc jak, to był koniec ?

nie, to nie byl koniec. chwala tworcą za to. po kilkuset metrach pojawia sie ten, ktory zginął w jakims pomieszczeniu z ktorego trzeba go wydostać. wtedy gra toczy sie dalej wraz z nim. tak bynajmniej jest w multi. w SP chyba podobnie, niepamietam dokladnie. w zasadzie mozna by przejsc samemu wszystko. tyle, ze nie da sie eksterminować samemu nawalnicy trupow. zeby zamknac drzwi w safe roomie wszyscy musza sie w nim znalezc.

 

 

Poprawka. drzwi w safe roomie da sie zamknac, gdy jedna osoba jest martwa.

 

a tu pare nowych screenow. tym razme jako infected :

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie na steam niby jest demo do kliknięcia , ale nic nie pobiera :( .

przeciez demo na steamie jest od srody. nie jestes preorderowcem to nic dziwnego ze sie nie pobiera. polowa tego tematu to walkowanie tej sprawy, a jak widze niekotrzy nadal maja problem ze zrozumieniem. ludzie obudzcie sie! dostaniecie demo dzis ok 16-17 naszego czasu. jak dobrze policzylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...