Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

No zaczynasz (niestety tylko 2 z tych 4 dostępnych a więc las i farmę) normalnie kampanię i 4 osoby grają jako Ocaleni a kolejne 4 jako zainfekowani. Z tym, że jak grasz jako człek i zginiesz to zamieniasz się w zainfekowanego. Najlepiej grać grubasem, można pluć na ludzi i nagle biegnie horda zombie ;>

 

Potem wkleje tu jakieś screeny z gry zainfekowanymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj odrazu bo nie bedzie z kim grać :) ja grałem troszke dluzej i chetnie zagralbym znowu w te 2 levele.

no wlasnie, dlatego zastanawiam sie czy warto wydac te kosmiczne 120-140zl zeby pograc 3-4 tygodnie i odlozyc tytul na polke... kurde, 99zl jeszcze bym zainwestowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ;)

 

http://forum.purepc.pl/Gry-f9/Steam-t24515...ml&hl=Steam

 

Inne

 

1) Czy mogę sprzedać/pożyczyć gry z mojego konta Steam?

 

Nie.

 

2) Czy mogę zmienić login konta Steam?

 

Nie. Raz wybrany login pozostaje już do końca. Natomiast podczas gry można wybrać dowolny nickname niezależny od loginu Steam.

Ja od roku kupuję wszystkie gry na Steam i podejrzewam, że już NIGDY nie kupię gry w pudełku, a jeśli już to tylko taką którą będę mógł dodać do swojego konta Steam. Cholernie trudno się odzwyczaić od całego Steam'a. Mogę grać we wszystkie gry na swoim koncie gdzie tylko mi się podoba.

 

Wracając do tematu Left 4 Dead, gra ma fajne osiągnięcia, np. podpal wiedźmę, zabij tanka w pojedynkę (te wielkie coś), zabij zombiego ciosem w plecy, zabij 20 zombich granatem czy np. ukończ kampanię (jakąkolwiek) z samymi pistoletami (da się! :D).

 

Gra się prędko nie znudzi, tymbardziej że Valve zawsze daje jakiś content free, jakieś mapy, bronie, postaci, aktualizacje. Nawet sami to obiecali w oficjalnym news'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są np kolesie w kamizelkach drogowców, w szpitalu biegają w kitlach (widać im tył xD), ogólnie nie zwracałem za bardzo uwagi na to.

 

broni nie ma więcej ( ;( ) ale są np. butle z tlenem, z propanem i można je rzucać a potem strzelić.

 

ale jestem pewien, że Valve doda coś przeciagu kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Half-Life czy jakiś Stalker. Tam generalnie jak ci się zachcę grać np. 5 mapę z jednej kampanii to sobie robisz tak (single jak i multi tak się da):

 

Dołączona grafika

 

A jak chcesz "zapisać" to się nie da, nie ma czegoś takiego, bo niby po co? To jest co-op. To jest taka giera, że siadasz grasz ot tak z kumplami bez zobowiązań, olewasz sejwy itd. Tzw "casual game".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bot przynajmniej Cie nie zabije.. zdazyl mi sie wczoraj taki przypadek: gosc wlecial na linie strzalu, a ze mial malo 'energi' - padl, pomoglem mu wstac a ten mnie zabil i sie rozlaczyl.

Pomijajac to ludzie sa w porzadku ale bardzo ciezko o zgrany zespol tak zeby przejsc gre na poziomie expert..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w takie gry najlepiej gra się ze znajomymi, wtedy ma się pewność że nikt nie odwali jakiegoś cyrku. Ja aktualnie przechodzę z kumplami 3 lokację na poziomie expert. Teraz mamy małą przerwę i lecimy dalej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze jak przejde pierwsza kampanie online i bede chcial zaczac drugą to co? szukac takiego serwa czy jak. wolalbym grac po kolei niz wpasc na serw 1 raz i walic koniec gry :/

nie, ty sobie możesz włączyć jakikolwiek level nawet na single

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ta gra

gra normalnie sie wlancza wlancza sie gra pochodzi bardzo dobrze bez przyciecia az nagle tnie sie ze nie da sie grac a nawet nie widac zombich ????? co tu zrobic ??

 

MOJ KOMP

AMD ATHON 2300+

512ram

Geforce 7600GS 512Ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa screeny ode mnie :

 

Gołe tyłki , to o czym wspominał Stranded

 

Dołączona grafika

 

I dosyć ciekawe bazgroły na ścianie

 

Dołączona grafika

( i miss the internet xD )

W Safe room'ach są ciekawe wskazówki dotyczące aktualnej drogi, np. pisze aby trzymać się torów , niestety nie mam screena.

 

Wybaczcie za niską rozdzielczość ( 1024x768 ) 73GT nie bardzo chce w wyższych pracować.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos strasznie przezywacie cene tej gry. kazdy by chcial tylko tanio i tanio. 129 za FC2 to przegiecie. co tam FC, undercover to dopiero zlodziejstwo. jakby valve karmilo nas od zawsze taniochom to rozumie, ale nigdy tak nie bylo.

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...