Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Bo taka jest prawda 139 zł to jest przegięcie za grę która wybitną nie jest, multi fajne OK, CoD 4 też ma fajne multi i w dniu premiery był za 89 zł, OK może 79 zł to rzeczywiście za mało, ale 99 zł to jak w mordę strzelił max. cena jaka powinna być.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos strasznie przezywacie cene tej gry. kazdy by chcial tylko tanio i tanio. 129 za FC2 to przegiecie. co tam FC, undercover to dopiero zlodziejstwo. jakby valve karmilo nas od zawsze taniochom to rozumie, ale nigdy tak nie bylo.

Ja doceniam produkt valve, tylko left 4 dead to nie jest bankowe 50+h gry zeby placic za niego az tyle kasy. Taka kasa droga nie chodzi dla wszystkich. Ja naprzyklad mialbym czas pyknac wieczorem z max 1h, i to jeszcze nie codziennie. Duzo za duzo, poza tym marże też w tym 140zl sa, nie ma sie co oszukiwac. No coz, kazdy lubi doic kase , ale nie kazdy musi lubic placic. Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, nie my ustalamy ceny. jest jak jest i dlugo bedzie tak jak jest :P wiele rzeczy nie zasluguje na cene jaką sie za nie zada. moja kopia zostala juz wyslana, wiec juz pozamiatane. nawet online patch nie zmieni sytuacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. 139zł powiadacie.. troche sporo.. ale myślę że się skusze chociaż w niedługim czasie chcę jeszcze kupic GTA4;) Co do samej ceny na Steam Valve Complete Pack mozna kupić za 99$... a więc całkiem sporo gierek.. sam zaraz po premierze HL2 kupiłem go za 119zł w MM...

 

Ale co zrobić nie ma co narzekać tylko kupować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satou

Ja doceniam produkt valve, tylko left 4 dead to nie jest bankowe 50+h gry zeby placic za niego az tyle kasy.

Yyy to nie jest gra single player z piękną opowieścią o kosmitach i ratowaniu świata (taki przykład) gdzie wcielamy się w postać super bohatera. To jest gra multiplayer cooperative, i myślę że spokojnie przebije 500 godzin gry. Od premiery minęło kilka dni (ile, 3?) a ja już mam nabite prawie 40 godzin gry.

 

To jest gra stworzona dla grupek znajomych, a nie jakiś deathmatch, jak gracie z nobami w sieci to niestety ta gra jest wtedy strasznie cienka ;)

 

PS

co do cen, jeszcze pojawiło się GTA 4 na Steam ;D ale najpierw trzeba zmienić kompa.

http://store.steampowered.com/app/12210/

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy to nie jest gra single player z piękną opowieścią o kosmitach i ratowaniu świata

 

Po przejściu SP mogę stwierdzić, że mogli by z tego zrobić taką grę. Szczególnie fajne są 5 poziomy w kampaniach :D Najbardziej podobało mi się"zakończenie" drugiej kampanii, zaś najtrudniejsze zakończenie było w pierwszej ( nie obyło się bez zmiany poziomu trudności )

 

Szkoda, że od następnego tyg. nie będę miał czasu na grę on-line.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki juz tryb split mam tylko teraz musze jakos skonfigurowac pada bo dzialaja mi tylko przyciski od poruszania sie...

 

People with controllers other than Xbox 360 controllers will have to create their own controller configurations, simply edit the above CFG to match your controller. Lines that start with "cmd2 bind" are the controls you will need to set.

 

moglby mi ktos powiedziec o co mniej wiecej tu chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz inny pad niz ten od klocka, musisz sam skonfigurowac klawisze poprzez edycje pliku cfg. a ocb w drugim zdaniu to nie bardzo wiem. nie bede cie wprowadzal wblad.

 

no moze sie pokusze :P -linie zaczynajace sie od cmd2 bind sa to linie od przyciskow, ktore musisz ustawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj L4D w MediaMarkt za 99 zł ;p więc nie tak strasznie jak tutaj narzekali inni...

 

PS. Powiedzcie mi czy jest możliwość wyboru z "listy" serwera do którego chce się podłączyć ?? W okienku steam nie widzę takiej możliwości tak jak ma to miejsce przy serwerach cs:s i innych ??

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na które i tak nie wejdziesz bo 99% z nich jest zarejestrowana dla graczy TYLKO z lobby ;)

 

powodzenia

Jeszcze się w sumie nie spotkałem z tym że nie mogłem wejść ...

 

Dajcie swoją drogą jakieś godne polecenia , najlepiej polskie serwery jak znacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...