Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Nikomu się nie wywaliło?

Poustawiałem sobie grafikę, odpaliłem, zrobiłem jednego screena, zabiłęm trochę zobiaków i gra stanęła z zapętlonym dźwiękiem :blink:

Musiałem się wylogować, żeby odzyskać pulpit.

 

A w ogóle to intro mam po niemiecku. WTF :blink:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się nie wywaliło?

Poustawiałem sobie grafikę, odpaliłem, zrobiłem jednego screena, zabiłęm trochę zobiaków i gra stanęła z zapętlonym dźwiękiem :blink:

Musiałem się wylogować, żeby odzyskać pulpit.

wyglada jak ingerencja firewalla albo problemy z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym zagral bo wlasnie mi sie konczy sciagac. Jak sie skontaktowac ?

steam account name to ronmic18

chyba jedyna opcja to dodac sie do friendsow na steamie, a potem zaprosic do gry

 

 

mi sie kiedys zawieszala gra w bardzo podobny sposob. tyle ze wlasciwie byly to sciny na kilka, kilkanascie sekund. pomogla zmiana driverow od grafy na starsze

 

satou wyslalem ci zaproszenie ale jestes offline :|

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się nie wywaliło?

Poustawiałem sobie grafikę, odpaliłem, zrobiłem jednego screena, zabiłęm trochę zobiaków i gra stanęła z zapętlonym dźwiękiem :blink:

Musiałem się wylogować, żeby odzyskać pulpit.

 

A w ogóle to intro mam po niemiecku. WTF :blink:

spróbuj mat_queue_mode 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Source to nie jest taki typowy Source, np. Team Fortress 2 jest na wersji 14 Source a Left 4 Dead już na 36 wersji. Mało tego silnik po prostu ZAPIERDZIELA tak, że głowa mała. Na kompie z podpisu gra się włącza 10 sekund max, wbijam na serwer w 20 sekund a ALT+TAB to uwaga 7 sekund. Na Pentium 4.

 

Normalnie ALT+TAB z Team Fortress 2 czy HL2: Episode 2 trwa znacznie dłużej, tak jakbyś wbijał na mapę od nowa.

 

Nie wiem jak ale jakoś to panowie z Valve zoptymalizowali.

 

Dziś juz przegrałem w L4D ponad 5 godzin ;) i bez wahania kupiłem od razu. Wyszło mnie koło 155zł. Zobaczymy jak wyjdzie full.

 

edit:

oczywiście ten Source wspiera domyślnie wielordzeniowe procki, a jak wiadomo CS:S doczeka się updatu na ten silnik w jakimś tam czasie, DOD:S miał już swoją aktualizację do Orange Box pewnie do L4D wersji też będzie niebawem. Tak samo TF2 i inne na OB.

 

A tu random screeny z mojego kompa:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W stresie oczywiście spada ponieżej 20 (do 13 klatek np.) ale musi być BARDZO dużo ścierwa na ekranie. Normalnie jest 50-70 w pomieszczeniach. Gorzej jak coś się pali. :D

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko i się więcej nie wywaliło. Może jakiś jednorazowy/specyficzny wypadek.

 

Grafika mi się podoba, fajnie podrasowany silniczek. Tutaj opisują jakie techniki filmowe stosowali.

AA 16xQ CSAA

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Nie wiem czemu to niby ma być horror. Żadnego napięcia nie ma. Tylko ta Wiedźma nieźle wymiotła.

Mimo to fajne klimaty. Chyba kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś juz przegrałem w L4D ponad 5 godzin ;) i bez wahania kupiłem od razu. Wyszło mnie koło 155zł. Zobaczymy jak wyjdzie full.

Tez podjalem dycyzje o zakupie, jak tylko wyszla informacja, ze dla preorderowcow bedzie wczesniej demko!

 

Powiem tak - grac na sluchawkach w godzinach wieczorowych (np. teraz - ja sie zaraz zabieram) poziom tylko expert - klimat jak w filmie 28 dni pozniej - jak dla mnie mega - miodna gra :)

 

Jestem w naszej grupie steamowej purepc jako slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja na chwilke uruchomilem i mi sie 2x w ciagu 5 min zawiesila :x sama gra, przez alt ctrl del da sie wyjsc do windy

 

ok anizo zmniejszylem do 4, aa do 2 i smiga =)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mi też ani razu nic się nie wywaliło a grałem z 3h non stop.

 

Gra ktoś jeszcze?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, pisałem, że fajne klimaty. To było jak sobie tylko pierwszy raz przeszedłem w singlu :lol2:

W multi to jest zupełnie inna bajka. Za każdym razem inaczej i o wiele trudniej. Trzeba mieć oczy do okoła głowy i trzymać się razem. Rewelacyjnie to wygląda jak wszyscy poharatani kuśtykają. Wiódł ślepy kulawego :lol2:

Genialna rozgrywka. Koniecznie trzeba kupić.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Mi tylko ten raz wywaliło i więcej nie miałem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jak narazie gra sie fajnie, jedynie brakuje headsetu :) fajnie sie biega, no i nie jest nudno ani przez sekunde. Kupie jak wyjdzie taniej niz 80zl.

 

kilka screenow z poznowieczornej partyjki.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

na ostatnim screenie widac glowe minibossa ktora utknela w drzwiach kolejki. Troche w niego wladowalismy olowiu zanim padl.

 

dzieki za gre btw:

MariuszDW, Diabolique, StoPro

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze od czasu do czasu zaskakuje jakis super szybki hunter, albo z dystansu kogos wyciagnie Smoker i zaczyna sie szukanie kogos z Teamu :D Dobrze ze wprowadzili urozmaicenie tymi klasami zombie ( wiedzma jest przegieta, nie mowiac o tym czyms wielkosci hulka ). Brakuje apteczek na expert, magazynki za szybko sie oprozniaja jak wpada fala zombie - jest klimacik . No i trzeba pamietac o friendly fire. Itemy za kazdym razem tez poukrywane w roznych miejscach, ale sie przydaja, zwlaszcza granaty-wabie.

 

Jesli w full wersji nie zabraknie ciekawych plansz, to na expert gra moze starczyc na calkiem dlugo jesli bedzie sie probowalo w multi .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na expercie ale nie szło nam źle wam powiem.

 

satou to już teraz wiem, czemu mówiłeś że u ciebie ta pani za ładnie nie wygląda ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ta gra dostanie w przyszlosci odpowiednie wsparcie, czy beda jakies fajne mody, nowe mapki itp rzeczy ;) I sprawa serwerow... zauwazylem, ze czesto jak sie do kogos podlaczymy sa spore lagi. Pozniej powstana jakies dedykowane serwery, gdzie bedzie mozna sie po prostu wbic ze znajomymi, czy trzeba szukac ludzi z dobrym laczem? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna kosztować 50zł. Wtedy można się jeszcze skusić. Za 120zł są o wiele ciekawsze pozycje.

Powinna chodzic w cenie DoD:Sa albo CS:S imho. Bo na pelnoprawna gre to wydaje sie byc dosc malo.

 

Inna sprawa , ze zupelnie mi sie rozgrywka nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie to sam miód :) ale nie warto grac ponizej experta! podobno ma byc 20 map a na samym poczatku chodzily plotki ze mapy beda sie generowały losowo! szkoda ze zawsze jest ta sama trasa :/ mogly by sie chociaz rozne drzwi otwierac do ktorych mozna uciec

Edytowane przez GoLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mapy generowały się losowo i przez to każda rozgrywka byłaby inna, to wtedy naprawdę mógłby być hicior. Losowe rozmieszczenie przeciwników to trochę za mało, żeby urozmaicić zabawę. Nawet poziom expert na niewiele się zda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...