Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się okaże jak wyjdzie full. Moim zdaniem może być to dość duży hit, zwłaszcza za oceanem. Sam byłem bardzo sceptycznie do tego nastawiony, ale zaraz jak kupiłem gierkę i odpaliłem demko to 8 godzin z życia wyjęte...a to tylko 2 mapy jednej z 4 kampanii. Map w każdej ma być 5, jak wiadomo ta pierwsza jest najkrótsza i najłatwiejsza.

 

Ciekawostka, na 2 mapce włączcie sv_cheats 1, wpiszcie noclip i polećcie gdzieś koło budynku z napisem Mercy. To podobno kawałem 3 mapki ;) stoi tam nawet samochód do którego (nie) należy strzelać bo wiadomo co przybiegnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na X360. To będzie pierwsza gra zrobiona przez Valve, której nie kupię (choć trzeba przyznać, że dużo ich nie było). Ba, ta gra jest po prostu masakrycznie słaba. Kretyńskie bieganie po domkach i zabijanie często po prostu stojących zombie. Rozegrałem 2 partie z losowymi graczami i wcale nie było tak fajnie. Praktycznie tak, jakbym grał z 3 postaciami kierowany przez komputer. Na dodatek denerwujące znaczki/wskaźnkiki/inne ciach!ły które wyskakują praktycznie wszędzie. Podnieś to, podnieś tamto... HUD jest przeładowany i nieczytelny. 0 klimatu, bezsensowna i nieprzyjemna rzeźnia bez celu.

 

Nie tego się spodziewałem. I pomyśleć, że Valve straciło tyle czasu na tego syfa, odkładając na bok Half-life 2 Episode Three, nie mogę im tego wybaczyć :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko, choć krótkie, podoba mi się nieziemsko :) Może trafiłem na "fajniejszych" ludzi, bo grało się dużo sympatyczniej niż w trybie singleplayer, który strasznie mnie znudził - multi jest jednak dużo zabawniejszy. Zombiaki świetnie się poruszają, fantastycznie giną - gierka wporzo. Największą frajdę zrobiłoby pewnie granie z 3 znajomymi.

 

Wskaźniki nie są tak bardzo wkurzające, choć mogłyby być nieco mniej inwazyjne. W tym otoczeniu dość ciężko znaleźć np. mołotova, więc te pierdółki okazują się przydatne.

 

Bardzo podoba mi się, że gra stara się być inna za każdym razem - inne bronie, różnie rozmieszczone zdechlaki i różni bossowie. Zombiaki tylko czasami stoją nieruchomo, twarzą do ściany, zwykle kiedy są sami - w dużej grupie lecą na graczy i wygląda to bosko! Przyczepił się do ciebie jakiś dziad, w łeb go kolbą, odskakuje kawałek, i dokańczamy go serią ołowiu, lub jednym przepięknym strzałem z shotguna (które w demie są conajmniej dwa). Jeśli gracze są kumaci, zawsze uratują w krytycznej sytuacji, czy wspomogą apteczką - odpłacałem się tym samym, co sprawia dużą satysfakcję.

 

Valve to jednak Valve :)

 

Acha, dodam, że w 1280x1024 + AAx2 i wysokich ustawieniach, gierka chodzi u mnie świetnie. Fajnie, że dodano kilka opcji synchronizacji pionowej (disabled, double buffered, tripple buffered - powinno to pomóc na lagi myszki, ja grałem bez vsync).

 

edit - konfig: E2180 @ 2.8GHz, 3GB RAM, X1950Pro 512MB, Audigy 2.

Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka ogólnie spoko ale w MP(warto grać na wyższych poziomach trudności), SP w końcu nudzi, cena jednak za wysoka... na steamie powinna być za maks 20$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem czemu ludzie pisza ze ta gra nie ma klimatu. Witch jest bardzo klimatyczna.

 

Ostatni widok przed smiercia

 

Dołączona grafika

 

Probowalem dołączyc ale hasło było niestety ; )

 

 

A co do witch to rozumiem ze zaatakowanie jej równia sie gameover ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego kto ja wystraszy, to natychmiastowy zgon jesli bedzie stal mnie wiecej w takiej odleglosci co na obrazku . Rzuca sie bardzo szybko do gardla.

Ja tez juz mialem swoja przygode z wiedzma, chcialem sobie fajna pozycje zajac w wagonie metra ale nie zauwazylem, ze jest w nim wiedzma. Stoje sobie przy okienku a tu nagle bęc - DEAD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gierka zajefajna :D Pograłem sobie dosłowne 15 minut, i stwierdziłem że muszę ją kupić i namówić parę innych osób do zakupu, bo zabawa jest naprawdę przednia :D A jak ktoś nie chce płacić, a chciałby pograć w b. podobną grę i ma HL2 to może ściągnąć za darmo prosto na steam moda Zombie Panic! - Także polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś gra do szału doprowadza, co kilkanaście/kilkadziesiąt sekund mam przycinki. Nie jest to wina laga ani ustawień grafiki, na singlu jest tak samo i na niskich detalach też. Poprostu gra się wiesza tak, że nawet dźwięk się zapętla :/

 

Ktoś ma na to radę ?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi demko nie śmiga :( najnowsze sterowniki są , directX też , sprawdzałem inne odświeżanie monitora i nic tzn odpalam grę i mam tylko dźwięk,czarny ekran i monitor "miga" - jakieś pomysły ? grafa może nie szałowa ale myślę 8600 jak na source'a to imo aż nadto ;)

 

BTW

Sztuczka z odpaleniem gry z parametrami width 640 –height 480 DZIAŁA ;)

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach gra się świetnie :P Zainstalowałem steam, znalazłem hasło do starego konta. Tylko mam problem. Gdzie na serwer nie wejdę, to nie zależnie od czasu gry, wywala mnie. Client time out , taki napis mnie wita... Dawno nie miałem steam'u , nie wiem o co chodzi, można coś na to zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi demko nie śmiga :( najnowsze sterowniki są , directX też , sprawdzałem inne odświeżanie monitora i nic tzn odpalam grę i mam tylko dźwięk,czarny ekran i monitor "miga" - jakieś pomysły ? grafa może nie szałowa ale myślę 8600 jak na source'a to imo aż nadto ;)

 

BTW

Sztuczka z odpaleniem gry z parametrami width 640 –height 480 DZIAŁA ;)

Dzięki za tą sztuczkę :) U mnie Portal tak świrował. Migotał obraz i albo się odpalał albo się wywalał (najczęściej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugerowana cena?

Moge sie zalozyc ze standardowa EA cena - 129.90 :mur:

Tzn tyle przynajmniej widuje nowe gry wydawane przez EA w Empiku ( oni tez hieny musza marże walnac czasami niezla ).

 

Czlowiek ma sie ochote pociac , dawniej za taka cene przynajmniej dostawalo sie ogromne tekturowe pudlo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...