Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Moj tata wlasnie przeszedl sobie demko Left 4 Dead ( oczywiscie single, na Normal, zeby nie meczyl sie z zywymi.nieprzywidywalnymi graczami ), momentami odczytalem z jego twarzy ze mu sie podobalo ;) Zwlaszcza jak chmary zombie atakowaly albo zombiak lecial po strzale z shotguna w dziwaczny sposob, wtedy widac bylo ze go to bawi odrobine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gram.pl jest za 119. Też zamówiłem :)

no to jak dla mnie to 40zl za duzo, w tej cenie mozna sobie kupic nowy HDD , a nie gre stworzona na 4 letnim juz silniku. Chyba 20zl z tego to jeszcze na dodatek marża CDP... Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119zł a w gram.pl mam 25 wPLN ^^ Czyli 95zł no no :D Dziś przemyślę zakup tej gierki :P

Jaaasne, zeby chociaz to w ten sposob dzialalo ;) Ja mam 195 wPLN ale przy kazdej grze jest napisane ile mozesz wPLN wydac na zakup. Przy Left 4 Dead niestety nawet takiej wzmianki nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak dla mnie to 40zl za duzo, w tej cenie mozna sobie kupic nowy HDD , a nie gre stworzona na 4 letnim juz silniku. Chyba 20zl z tego to jeszcze na dodatek marża CDP...

zamowilem se w ultimie. z kosztami to 130zl. nowe dyski doszly w piatek :P dzis demko ostatni dzien dziala? bo znowu jakis spend zorganizujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem se w ultimie. z kosztami to 130zl. nowe dyski doszly w piatek :P dzis demko ostatni dzien dziala? bo znowu jakis spend zorganizujemy.

no niby zostalo kilka godzin, co troche jest nie fair jak na demo. Moznaby cos zagrac dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grają już na wersje X360, pierwsze screeny z pierwszej kampanii:

 

http://s162.photobucket.com/albums/t280/le.../360-deathtoll/

 

A jeśli chodzi o wydanie PC nie wiem czemu ale je przyspieszyli. Zostało 7 godzin :D

 

Mail od supportu Valve:

Thank you for contacting Steam Support.

 

The full version of Left 4 Dead is scheduled to be released tonight (November 17th, 2008) at 9pm Pacific Standard Time.

 

This version of the game will contain fixes for the majority of the problems found in the Left 4 Dead demo.

 

Most problems experienced in the demo version will not be present in the full version.

 

We are closing all tickets regarding Left 4 Dead demo issues in order to begin assisting users with the full version of the game.

 

If you continue to experience problems with the full version, please re-open this ticket or create a new one (if you are having a different problem)

Pewnie jutro koło wieczora przejdę gierkę ;)

 

 

 

EDIT:

Koleś robi streaming z domu jak grają w pełną wersję na Xklocku :D http://www.justin.tv/rencamo

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sie spieszyc, na expert gra sie najciekawiej a przejscie calego L4D w jeden wieczor to kiepski pomysl, po co sie scigac ? :).

Ja i 3 kolegów BĘDZIEMY grać na expert ;), gra wyjdzie po 6 rano (mniej więcej) i wtedy zaczniemy grać. Ja już mam prowiant xD napoje, zaraz zrobie sobie power-drzemkę. lololo

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK pograłem trochę, miałem problemy z downloadem tego wszystkiego. Ale mniejsza o to, zagrałem drugą kampanię sam, na najłatwiejszym poziomie jaki jest, tak o żeby obadać sytuacje. Biegnąc jak najszybciej do przodu skończyłem jedną kampanię w 38 minut. Ale trzeba przyznać, że grało się dość przyjemnie (nawet z botami).

 

Ze screenów proszę się nie śmiać ;) w końcu to tylko Pentium 4 i wysłużony Radeon. Screeny z ostatniego levelu drugiej kampanii, jej początek jest w takim fajnym lesie.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

A teraz czas zebrać 3 osoby :> i grać w całość od początku na Expert. Inaczej nie widzę sensu. Trybu versus jeszcze nie tknąłem nawet. Wszystkie serwery neostrady widze, że już pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie udane dzieło"... ale jedynie w twoim mniemaniu, w samo demo grupa PPC na steamie rozegrała już 193 godzin, gdyby nie to że były tylko 2 mapy i demo jest już zablokowane gralibyśmy dalej.

W MP gra ma ogromne pokłady grywalności (w sumie jak każda gra Valve ) i z pewnością w ciągu kilku tygodni dołączę do posiadaczy pełnej wersji.

 

 

ps

jak grałeś w "fulla" to kupiłeś grę w ciemno (by pograć w sieci) czy pociskałeś w SP piratem :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie grałeś, bo w MP też możemy przejść kampanię taką jak w SP.

 

Przecież w MP można grać to samo tylko z ludźmi a nie botami, więc gdzie ta monotonność ?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na MP owszem gra jest klimatowa lecz na SP nie nadaje sie jest bardzo monotona!

przeciez gra z zalozenia miala stawiac na MP. wiec ocb? noty 90% o czyms swiadczą, chyba. a juz napewno ilosc zamowień

 

 

3 glosy negatywne na caly temat to naprawde niewiele ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka screenów (podrasowałem opcje graficzne na full prawie ;) ):

 

Gra ma 4 kampanie, każda po 5 map. No Mercy to ta co w demie i jest pierwsza, przebijamy się przez mieszkania, metro, potem kanały, szpital i w końcu jego dach, końcówka wygląda tak

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Pozostałe kampanie są różne (las - tu na koniec czeka na nas łódka, lotnisko - transportowy samolot, farma - pojazd wojskowy). Każda kampania ma taki cel żeby dotrzeć do radia i wezwać pomoc pozostałych ocalałych osób, potem przez okres np. 10 minut bronić się aż przybędzie pomoc. Oto kilka screenów:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

traktor :D

Dołączona grafika

 

Co do samej grywalności, liczba przegranych dzisiaj godzin mówi chyba sama zasiebie: Left 4 Dead 6.6 godz.

 

Z ciekawostek, fajne sa niektóre akcje np. dochodzimy do kościoła gdzie jest jakiś baran co nie chce otworzyć drzwi bo się nas boi i zaczyna nawalać w dzwon na dzwonnicy i nagle MASA zombie leci na kościół... :P

 

Jak dla mnie gierka minimum 8 na 10. A to ze względu na dość słaby tryb versus (przynajmniej narazie bardzo mało w niego grałem), troszkę mało broni (ale i tak w sumie jak ma się jedną ulubioną to..), krótka i łatwa dopóki nie grasz na Advanced lub Expert.

 

Ja od siebie mogę polecić :)

 

PS:

Jak ktoś w to chcę grać w pojedynkę to jest co najmniej niepoważny. To jest gra multiplayer cooperative, jest stworzona dla 4 graczy. Samemu NIE MA sensu w to grać.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...