Skocz do zawartości
__Juras__

Płyta + Procesor Do 800 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dostałem gratis ddr2 od brata z anglii, bo modernizuję kompa i chcę przeznaczyć max 800 zł na procesor i płytę. Co polecacie ?? amd czy intel ?? mile widziane konkretne propozycje. Pozdrawiam

 

P.S. Jak w tytule nie mam zamiaru kręcić czegokolwiek, bo zależy mi na sprzęcie rock stable ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Driden

 

A może ty się pochwalisz sprzętem ?? u mnie już czeka w pudełeczku GF 7950GX2 dlatego tak mało kasy zostało na płytę i proca :(

 

Dzięki za odpowiedzi w temacie (oczywiście tym co do tematu coś wnieśli...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym wolał 8800GTS bez pudełeczka niż Gf 7950 w pudełeczku...

 

ps. nie widzę sensu w kupowaniu pierw grafy a potem rzeźbienie kasy na płytę i procka... płyta i procek to podstawa, a to co zostanie powinno iść na grafikę.

 

Aha, no i oczywiście porządne ramy. To też podstawa. A raczej 1/3 podstawy. No, nieważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Driden

 

A może ty się pochwalisz sprzętem ?? u mnie już czeka w pudełeczku GF 7950GX2 dlatego tak mało kasy zostało na płytę i proca :(

 

Dzięki za odpowiedzi w temacie (oczywiście tym co do tematu coś wnieśli...)

Rzeczywiście, ja to miałem wiedzieć tak?

 

Za cenę 7950GX2 można kupić nawet 8800GTX, ew. 8800GTS 640MB. ;]

Edytowane przez Driden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moradin a widzisz przyjacielu :) w zupełności się z tobą zgadzam tylko ja nie planowałem zmiany kompa.... braciszek trafił na wyprzedaż w jakimś likwidowanym podrzędnym sklepie na obrzeżach londynu i moją grafę można było kupić za 99funtów. Wysłał mi cennik gratów i troche mnie pokusiło... Pojęczałem, że słabo stoję z kasą i sprezentował mi 2x1GB patrioty llk a ja zapłaciłem za grafe. Teraz próbuję dobrać resztę... troche od du*y strony ale co zrobić ;)

 

@Driden po prostu się nie czepiaj,bo sig to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydalo mi się logiczne to, że jak już masz coś kupionego to piszesz, że to masz, a nie co kupić nie podając reszty konfiguracji...

 

P.S. MSI p35 neo2-fr http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...mp;&u=10815

e4400 http://www.ulubiony.pl/intel_core_2_e4400_...775_161489.html

Edytowane przez Driden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle, że najistotniejsze były pamięci, a grafika chyba nie robi czy to jakis kiblowaty 7300 le czy 8800 gtx.

 

 

Chyba skuszę sie na abita (przekonałem się do tej firmy przez mojego staruszka nf7)

 

no i e4400 z linka, którego podrzucił Driden bo jest porównywalnie z allegro.

 

Jeszcze raz dzieki za wypowiedzi.

pozdrawiam

 

a z oc to sie pomysli skoro on tak ladnie sie kreci :D

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...