Skocz do zawartości
ptys

Tagan Tg600-u25 Głośna Praca

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zakupiłem zasiłkę ja w temacie, napięcia trzyma rewelacyjnie, pięknie się prezentuje a kultura pracy to już inna sprawa, spodziewałem się takiej ciszy jak w tg480-u01 a tu szum taki że szok, zasilacz zimny nawet pod obciążeniem a obroty koło 1000rmp, kurza twarz toż to najgłośniejsza rzecz w moim kompie, czy inni użytkownicy tego zasilacza też tak mają? czy da sie z tym coś zrobić, czy jakieś podobne zasiłki (wydajność), ale cichsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było pisane o u25, że ma dobrane duże rezerwy na chłodzenia aby zachować parametry nawet w tropikalne upały i to normalne, że jest głośniejszy niż jego starsi bracia. Bez wymiany/modyfikacji wiatraka na ciszę nie licz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było pisane o u25, że ma dobrane duże rezerwy na chłodzenia aby zachować parametry nawet w tropikalne upały i to normalne, że jest głośniejszy niż jego starsi bracia. Bez wymiany/modyfikacji wiatraka na ciszę nie licz.

 

no nie zupelnie. Jakies 3 miesiace temu kupiem Tagan u25 500W u zenfista bo niby cichy mial byc , ale gdy podlaczylem do kompa to mozna bylo powiedziec ze wiatraki lecialy pelna moca na idlu kompa. Odeslalem (zwrot) zasilcz do zenfista. Ten pzretestowal , rozebral i odzwonil do mnie ze odda kase :) ale... powiedzial ze Tagan poszedl na latwizne i w kolejnych partaich u25 zaczal montowac mniejsze radiatory i troche inne wentylatory ( glosniejsze) niz w egzemplarzach z pierwszych partiach.

Dlatego tez wiele rencenzji ( z pierwszych partii u25) mowia o bardzo cichej pracy , a kupujac teraz okazuje sie ze sa glosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego u35 rozebralem, i puscilem fabryczny wentyl na 5v , jest duzo ciszej, zasilacz chodzi juz tak poł roku, sprawuje sie bez zarzutow. wczesniej przed przerobka chodzil bardzo glosno nawet gdy nic sie nie robilo na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...