Skocz do zawartości
Gość zakinho

Gigabyte Ga-965p-s3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakinho

co sadzicie o plycie z tematu oplca sie kupic ? czy oplca sie dolozyc do abita ip35-e ? czy jest duza roznica wydajnosci ?

Edytowane przez zakinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

jak juz to DS3, niezla do podkrecania :) S3 pewnie nizsze fsb ma ...

Niby jak <_<

DS3 , a S3 to dokladnie to samo mobo , roznica w SSC <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie też odnośnie tej płyty ponieważ muszę złożyć komputer w ograniczonej cenie i chce umieścić na płycie P 2140 i czy ta płyta będzie dobrym wyborem w tej cenie?

Niestety ani złotówki więcej nie mogę dołżyć (znaczy nie ja ;) ) nie mam mowy

A może lepiej kupić athlona ? i tańszą płytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o tym abicie slyszalem ze jest z nim duzo problemow

Dementuję te pogłoski. ;-) Jest co najwyżej kilka i to drobnych, a z następnymi biosami będzie pewnie coraz lepiej. Mam IP35-e i jestem bardzo zadowolony. Poza tym bios abita a bios gigabyte to dla mnie jak niebo a piekło. Moim zdaniem zdecydowanie warto dopłacić do abita, bo jest dużo lepszy. Pytanie brzmi tylko czy nie można dostać w podobnej cenie czegoś jeszcze lepszego? Jest jeszcze właśnie P5K, który kosztuje tyle co abit, a chyba jest nawet trochę lepszy i MSI P35 Neo2-FR za 430zł, który jest absolutnie świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jak <_<

DS3 , a S3 to dokladnie to samo mobo , roznica w SSC <_<

sorry

 

Co do tematu - Foxconn na P35 jest teraz najgodniejszy zainteresowania za 420zł na LGA775. Robi 540FSB . Jak na jednej taśmie będziesz łączył to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...