Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użyj głowy przez chwilę :mur:

 

 

Jeden zrobi, drugi nie

Chodziło mi o to czy te 300mhz to duzy wysilek dla tego jądra.

Może inaczej - czy ktoś ma/miał 5200+ F3 ktory 3ghz nie robi ?

 

Jeśli mam zmieniać mojego bri ktory robi te 2,7 na def. to chce wiedzieć za co dopłacam te 130zł za F3

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo procek sam z siebie już jest szybki.. ale nie wykręcisz go o powiedzmy 50%.. Jeśli się nie ma takiego pecha jak ja i nie trafia się za każdym razem cokolwiek nie kupie do kompa jakaś totalna padaka to powinien pójść koło 3 GHz przy niskim napięciu i full stabilnie... wszystko zależy jaki sie procek trafi ale teraz

@ adamlopIMO jak masz tego briska co robi 2,7 to nie opłaca sie raczej dopłacać tyle.. zrobisz jak zechcesz ale ja dozbieram troche kasy i robie przeskok na intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo procek sam z siebie już jest szybki.. ale nie wykręcisz go o powiedzmy 50%.. Jeśli się nie ma takiego pecha jak ja i nie trafia się za każdym razem cokolwiek nie kupie do kompa jakaś totalna padaka to powinien pójść koło 3 GHz przy niskim napięciu i full stabilnie... wszystko zależy jaki sie procek trafi ale teraz

@ adamlopIMO jak masz tego briska co robi 2,7 to nie opłaca sie raczej dopłacać tyle.. zrobisz jak zechcesz ale ja dozbieram troche kasy i robie przeskok na intela.

No już mój problem nieaktualny, bo za dopłatą 100zł zdradziłem AMD, zobaczymy co to ten e2160 jak to go wszyscy wychwalają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam do poniedziałku :), jak nie odpiszą to chyba rozsądniej będzie dać te 20zł więcej i zamówić w olimpie, tam z oznaczenia kodowego wynika że mają F3

 

a MILANS ma jeszcze na stanie te procki? pisałem na PW ale nie dostałem odpowiedzi

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Tyle zrobiłem na procku Kaabana.

Po tym płyta strzeliła focha i bootuje tylko czasami :lol:

 

O-już wstaje ale tylko przy htt 200 :lol:

Chyba sie rozpędziłem z ogłoszeniami ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O-już wstaje ale tylko przy htt 200 :lol:

Chyba sie rozpędziłem z ogłoszeniami ;>

nie strasz...

 

to ja chyba sobie zostawię tą drugą DFI na wszelki wypadek, niedługo będę miał F3 więc kto wie co się wydarzy.

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się kolejny f3 (ohhh, jakie z nich rarytasy :lol: ) - na razie 3300 przy 1.4 i liczy pi...;]

Mobo mnie znów pokochało <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie poleciał na niskim v-core ;)

 

jak poczta się spisze to może na piątek będzie mój F3, tylko problem z memkami, bo zostały mi tylko geile ultra, ale goodramy pro już jadą, podobno na poniedziałek mają być :)

 

BTW: leborg czy Twój procek nie jest na alledrogo?, jakiś pulpit znajomy :P

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x1 900 pro 212zł http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni..._x_1GB_CL5.html

 

Kurde wracam do domu, a tu proca nie ma :/, trzeba na pocztę się przebiec może jest u nich

 

Niestety na poczcie też go nie było, przyniosłem od pocztowców aby płytkę Foxconn A690GM2MA-8KRS2H dla brata. Szkoda bo miałem nadzieję że przez weekend pobawię się F3

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj listonosz dostarczył mi mojego F3 x2 3800. dopiero rozpoczynamy zabawę, więcej pobawię się w weekend. Mój egzemplarz procka nie wie jak to jest pracować na stock taktowaniach :P od razu go puściłem na 2,6 (takty na dzień powszedni dla mojego briska) Wynik uzyskany na szybko, orthos jeszcze chodzi napięcie 1.3V 3.0ghz, na 1,250 orthos po kilku min wywala błąd, memki mnie trochę blokują bo 2x512 od geila to marzenie nie jest, narazie 750 cl4

 

Dołączona grafika

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: leborg czy Twój procek nie jest na alledrogo?, jakiś pulpit znajomy :P

Taa, coś czuję że co tydzień będę wystawiał takie "jedyne okazje" :lol2: :mad:

Na 3 sztuki f3, mobo prowadzi dobrze jeden procesor! :unsure:

Przy pozostałych są problemy ze startem powyżej fsb 210 (raz prime chodzi przez 4h przy 3300mhz, raz komp się nie włączy w ogóle...).

Procki nie robią problemu na innych płytach...

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek całkiem ładnie się kreci, trochę dziwne ale do przejścia z 3,0 który przy 1,3 jest full stabilny na 3,3 potrzebuje aż 1,525 wszystko robione w dość ciepłym pokoju (22*C) szkoda że mam słabe pamiątki

 

na wynik spi 16M nie patrzcie bo ram na 400 cl5

 

Dołączona grafika

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem. to Sardyn bawił się na freezerze 64 i crucialach ;) bał sie dawać wyższe napięcie niż 2,3V na swoje memce ;) dzis postaram sie poprawić bo mam 2 proce (jeden u mnie, drugi u niego) i zrobimy mały competition. :) oba proce 0751 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...