Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

może i dało ale stracilismy juz cierpliwość. 4 godziny kombinowaliśmy jak tu odpalić je w dualu. gdy tylko obsadziło sie odpowiednie sloty płyta odmawiała posłuszeństwa.. jak sie później okazało pamięci nie tolerowały na asusie napięcia >2,4V wszystko chodziło juz na granicy stabilności i naprawdę nie chciało nam się juz więcej kombinować.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ale kto wie co będzie jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie te goody latały nawet na 2.9v więc nie wiem co z tym asusem jest nie halo- na twoim miejscu pocisnal bym jeszcze trochę bo memki naprawdę dają dużo a tu ani takty ani tajmy nie są wybitne jeszcze :wink:

 

tak czy siak gratki za fajny wyniczek na amd :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIRU$owi raczej chodzilo o to, co brac od komputronika by w ciemno dostac nowa rewizje. zatem bierz 5600+ albo 6000+. wtedy dostaniesz bankowo F3, poniewaz te modele to same F3 (pisze to pare postow pod faq - wlasciwie taka informacja powinna byc w samym faq). ale czy cenowo o to ci chodzi? w trytonie dostaniesz modele nizej taktowane i tansze. ale imo 288zl za najtanszy F3 to juz nie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemieckich sklepach można kupić X2 3800+ F3 OEM po 55 euro + 20* euro przesyłka. Może zorganizować zbiorowe zakupy? :D

 

Swoją drogą dziwne że tylko Tryton potrafi sprowadzić te procki.

 

EDIT: *Jednak 20 Euro do Polski.

Edytowane przez Irek24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

rzeczywiscie opcja ciekawa tylko ze wysylka do polski 20 ojro ale przy zamowieniu np. 10 sztuk to i tak wyjdzie znacznie taniej niz w trytonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko licząc to przy zamówieniu 5szt. cena 1 szt. powinna zamknąć się w kwocie 250zł*, a przy 10szt. - 240zł*. Zostanie kupno Freezera :D

 

* gdyby przyjąć 1 Euro = 4zł, 55 Euro za sztukę, 20 Euro przesyłka, 10zł przesyłka w Polsce. Tylko że chyba w gre wchodzi jedynie płatność z góry na konto sklepu.

 

Sprawa wydaje się dość skomplikowana, nie wiadomo czy ktoś się tego podejmie. Oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej jest już sprowadzić z USA...

Może przy jednej sztuce i jak celnicy uznają to jako gift. Przy większej ilości trzeba zapłacić 22% vat od towaru i kosztów transportu. Wyjdzie trochę drożej, tyle że wtedy masz BOX (ale i tak taniej niż Tryton).

 

Wogóle coś ciężko z dostępnością x2 3800 w PL. Nie wiem czy F3 w tej sytuacji to gra warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDracullo, ładniej to już wygląda, co żeś popsuł ?? wyjmij jedną kość do max mhz ;)

 

ja dziś miałem 4000+ DH w ręku, tylko się qrde mi już się czekać nie chciało na to aż koleś raczy mi cene wynaleźć w sklepie...

 

jutro będę oglądał x2 3800+ jakie do takiego jednego sklepu przywiozą... ;) (nie chce mi się wierzyć w to że ich tak mało jest...)

Edytowane przez buuren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDracullo, ładniej to już wygląda, co żeś popsuł ?? wyjmij jedną kość do max mhz

Dziś kręciłem z myślą o spi 1m, to cpu-z na dokładkę.. :D

 

ja dziś miałem 4000+ DH w ręku, tylko się qrde mi już się czekać nie chciało na to aż koleś raczy mi cene wynaleźć w sklepie...

Jak miałes w ręku to trzeba było uciekać a o cene niech on się martwi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem przesyłkę z Trytona, rev się zgadza :) zaraz stawiam system i kręcę ;) narazie box, potem wc+lód, za 2 tyg przewidziane jest Di :D wieczorem coś wrzucę :) reszta stuffu jak w sigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem przesyłkę z Trytona, rev się zgadza :)

Możesz stepping podać?

 

za 2 tyg przewidziane jest Di :D wieczorem coś wrzucę :)

Zdradź coś więcej :wink:

 

przez ciebie nie pójde dzisiaj spać

Me too :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te di to chyba cos nie halo czy sub zero sie zmienilo u amd?

Dlaczego nie halo? Do tego 0 można dojść zawsze ;)

 

 

Po prostu kupujemy Di z nadzieją, że coś więcej się z tego wycisnąć. Jak nie, to trudno ;) Miało być w ten weekend, ale ze względów róznych będzie w przyszły, chyba, że Sz. P. Michalak zabierze nam kontener to nie będzie :P

 

Stepping ofc F3, jest magiczne "CZ" i cpuz też pokazuje dobrze :)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rewizja. Daj fote czapki, żeby wszystkie numery bylo widac :wink:

aaa, sorawka ;) fota czapki to jutro jak będę wc zakładał ;)

 

 

wydziubałem słabe 3.1 @1.45 V (nie pamiętam dokładnie) na box chłodzeniu :) chyba już było mu za ciepło (tak mi się wydaje...) Memki spuszczone na 400 bo na wyższych robiły problemy, i tak walczyłem z nimi z godzine bo coś im wiecznie nie pasowało <_< Mobo też okiełzałem po czasie, np. czasami po zapamiętaniu ustawień nie chce startować, a po włączeniu i wyłączeniu zasiłki, na tych samych ustawieniach śmiga jak ta lala... na chipset wiały 2x12cm AC @ 7 i 12 V, na ramce jeszcze jeden AC. Zabrakło delt, które porzyczyłem koledze :( Wynik słaby, ale czystego oc, po ogarnięciu am2 to było z 30 min ;) na pewno poprawię!

 

Jutro/pojutrze testy na wodzie z lodem i moim bylejakim wc :D Zależy od tego jak się z pracą wyrobię ;)

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=238161

 

ram na sztywno jak najbardziej luźne:

Dołączona grafika

jutro/pojutrze spróbuje tyle na konkretnych timingach (a ludzie mówili, że na takich taktach im nie działa...)

 

edit: poockowal bym jeszcze, ale jutro praca i do szkoły wstawać trzeba przed 6 ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...