Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

jakie temp osiągaliście na boxach przy taktowanich ok 2.8ghz?

jakby kogoś to interesowało bede miał teraz na sprzedaż athlona x2 5400 na sprzedaż (f3), jakby ktoś chciał kupić/wymienić sie na coś słabszego dajcie znać

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój na Boxie przy 2.8GHz na stock vcore miał (w/g) Everesta 43C w Idle a w stresie do 54C dochodziło. Ale teraz buda zmieniona na Tacens Algeo to już się tak nie grzeje. Jak jeszcze zmienię chłodzenie z proca na Gelusa Pro to 3GHz lub więcej pewne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma procka z innego sklepu niż tryton :?: - tj. taniej :P

Ja kupiłem u siebie w mieście Lublin w Vico, zapłaciłem 250 zł.

Jak chcesz mogę się którego dnia przejść i spytać czy mają, czy na zamówienie możnaby zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek z tryton'a leci jak narazie na 3000MHz na default'owym napieciu tj na ln 1,25v. Soft pokazuje okolice 1,28 v a ile daje mobo to nie wiem sam (jak ktoś wie niech poda punkt na mobo gdzie zmierze rzeczywiste nap. podawane na procka). Wieczorem pomęcze go wiecej i "przypiekę" jakis czas prim'em. Generalnie zapowida się ok.

post-140486-1189857879_thumb.jpg

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u siebie w mieście Lublin w Vico, zapłaciłem 250 zł.

Jak chcesz mogę się którego dnia przejść i spytać czy mają, czy na zamówienie możnaby zamówić.

To spytaj czy mają/zamówią dwa :D Mogę nawet osobiście odebrać w Lublinie.

Edytowane przez Irek24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek z tryton'a leci jak narazie na 3000MHz na default'owym napieciu tj na ln 1,25v. Soft pokazuje okolice 1,28 v a ile daje mobo to nie wiem sam (jak ktoś wie niech poda punkt na mobo gdzie zmierze rzeczywiste nap. podawane na procka). Wieczorem pomęcze go wiecej i "przypiekę" jakis czas prim'em. Generalnie zapowida się ok.

To dobrze wiedzieć. Ja własnie męczę Foxconna o wyższe HTT i będę wtedy badał ile moja sztuka robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak- n/c. Lód ch** dał, 3.2 idzie, 3.4=szczyt szczytów, nawet valida nie zrobiliśmy :mur: ja, potem Xtreme Addict i on nic tutaj nie wymyślił... zrobie benche na max taktach i na allegro z nim, grr :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak- n/c. Lód ch** dał, 3.2 idzie, 3.4=szczyt szczytów, nawet valida nie zrobiliśmy :mur: ja, potem Xtreme Addict i on nic tutaj nie wymyślił... zrobie benche na max taktach i na allegro z nim, grr :damage_wall:

Jakie temp? Próbowaliście utrzymać wyższe temp, tak koło 0*C?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempy przeróżne, próbowaliśmy i plusowe, i 0, i całą gammę minusowych aż do -50 i na każdym to samo...

 

Dla odmiany athlon kolegi działał przy -50paru i żadnego CB :huh: (s.754, newcastle 3200+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdążę to jutro postaram się zrobić jeszcze coś do validacji. Dziś kręciłem do pi, ale system jest tak zasyfiony, że wyszedł tylko wPrime1024 na 1st do hwbota - ale okno w którym program liczy nie chce się zamknąć, nie wiedzieć czemu.

 

No i mam jeszcze spi 1m nowe - 26.609 sekundy.. cieniutko.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, sory, źle przeczytałem :P 10x330/40 to miałem ja, a ten 3200+ to 11x290? jakoś tak...

 

 

sory nie ogarniam po nieprzespanej nocy z di ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempy przeróżne, próbowaliśmy i plusowe, i 0, i całą gammę minusowych aż do -50 i na każdym to samo...

A na jakich napięciach testowaliście?

 

sory nie ogarniam po nieprzespanej nocy z di ;)

Trzeba było nie ładować pudła pod kołderkę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...