Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to żaden powód do zmartwienia, cena wcale nie była zachęcająca, w tej cenie mam x2 4200 EE, który tez nie jest taki zły. W Trytonie pewnie czekaja na nową dostawę i znowu podniosą cenę , bo widzą że im schodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrzymałem się na 3.2 i podbicia napięcia nawet o 0.2 nic nie daje <_< freez przy ładowaniu wina, jutro sprawdzę inny bios. Przy okazji zjarałem jedną kostkę kingmaxów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kretfr wczoraj zupełnie zapomniałem o tym steppingu:

AD03800IAA5CZCCB6F 0715SPMW1673942D70363

@McDracullo napiszę wieczorem bo wznawiam testy na boxie, skoro wc nic nie dało <_<

 

Zaraz formacik bo system pamięta nFroce2, zmiana biosu i spróbuje coś pojechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :D jeszcze się skończy na tym że sprzedam go na allegro jako selekta :) w sobotę idzie pod lód, dalej nie mogę przekroczyć 320 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koniec, ostatnio mnie tak tkneło, aby sprzedać swojego Bri za 100zł i kupić F3, lec tryton już nie ma. Ciekawe czy nową dostawę szykują:/

Też, się zastanawiałem na kupnem F3, ale gdy zobaczyłem twoją ofertę to wole brisbane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.proline.pl/shop.php?n=athlon-64...ostepny-proline -> tu jest ciekawa propozycja dla entuzjastów AM2 ciekawe na ile tego można by wykręcić, może to już max maxów z tego rdzenia? Cena zabójcza i to bez chłodzenia :) Pewnie też rev F3 :) Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie już leci nowa zabaweczka na weekend. Z UAM (Uniwersytet Adama Mickiewicza) załatwiłem sobie DI do zabawy. teraz trzeba bedzie pomysleć jak tu zrobić -20 stable na DI + borygo ;)

 

Liczę na około 4GHz i spi 3,9GHz ale zobaczymy co z tego wyniknie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dochodzę powoli do porozumienia z Foxconnem, Athlonem i OCZ Flexx, ale jest to współpraca bardzo nerwowa :)

 

Płyta ma póki co dziwne humorki, dziwnie wstaje i co najgorsze KATUJE dyski twarde, kiedy przesadzimy z ustawieniami BIOSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki foxxconn jesli można wiedziec ? i jakie CPU ? zapowiadają sie jakieś konkret wyniki? ;) Cały czas myslę jak tu osiagnac stabilną temperature +/- -15*C

Foxconn na 590SLi - czyli basic nVidia.

Wyniki? Cóż... na WC toto będzie latane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie już leci nowa zabaweczka na weekend. Z UAM (Uniwersytet Adama Mickiewicza) załatwiłem sobie DI do zabawy. teraz trzeba bedzie pomysleć jak tu zrobić -20 stable na DI + borygo ;)

Masz jakiś kontener? Bo jeśli chcesz sypać DI do borygo, to Ci się to nie uda :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...