Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. sorki ze tu pisze, ale czy oplaca sie kupić x2 5400+ f3 za 400 zł? 3,1GHz robi na pewno na boxie... przy 1,4V. i czy nie będzie przeszkadzało ze ma 2*512 cache a nie 2*1024?

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komin = parownik. Ludzie zejdźcie ze mnie. Napisze tak: dzwon głośny bo pusty w środku. Ja w tym wątku napisalem pare postow a wy mnie chcecie zadziobac. I kto tu jest OC lama?

Jak tam Wasze CCB6F? Ja męczę teraz osiągnięcie 3200MHz.

 

Mam strasznie słabe pamięci...

Procesor robi póki co 3150 na 1,35V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. sorki ze tu pisze, ale czy oplaca sie kupić x2 5400+ f3 za 400 zł? 3,1GHz robi na pewno na boxie... przy 1,4V. i czy nie będzie przeszkadzało ze ma 2*512 cache a nie 2*1024?

Ponowię pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Taaa przyznaje się do winy :D Sytuejszyn finasowa mnie nagli.Dałem 30 godzinne test Orthosem na 2.9 Ghz, jutro zamieszcze na 3.0, następnie na 3.1 :-P Jakby sie ktoś pytał, sprawdzałem zródełka tego procka już nie będzie u nas, tylko na zamówienie zza oceanu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witanko,

 

Juz mówię, info od kolegi z U.S.A który siedzi tam na stałce(wyjechał kilka lat temu) i pracuje w dziale komputerowym i zna obeznanie rynku.Rzut na Europe który miał miejsce(x2 3800 f3) był ostatnim.Zaprzestono juz definitywnie produkcje całej serii 3600, 3800 i 4000.W Niemczech fakt, ostatnio widziałem jeszcze troche ich ale niedługo tez bedą pustki.Proce beda dostępne jedynie na Aukcjach tak jak kiedys bywało z fenomenalnymi Athlonami 1700+ JUIHB seria AXDA1700DLT3C lub AXDA1700DUT3C, sam kiedyś miałem takiego jedno z nich i pózniej na Alledrogo sprzedałem z dużm zyskiem.Także kupowac u braci z zachodu :) albo u mnie :wink:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mówię, info od kolegi z U.S.A który siedzi tam na stałce(wyjechał kilka lat temu) i pracuje w dziale komputerowym i zna obeznanie rynku.

W dziale komputerowym czego? Supermarketu? :lol: Pozatym procki do europy to nie koniecznie z USA przyjeżdżają.

 

" zna obeznanie rynku" masło maślane :lol:

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mówię, info od kolegi z U.S.A który siedzi tam na stałce(wyjechał kilka lat temu) i pracuje w dziale komputerowym i zna obeznanie rynku.

Aha, nic wiecej chyba nie trzeba dodawać :lol:

 

Także kupowac u braci z zachodu :) albo u mnie :wink:

Czyżbyś tak mówił, żeby procka za większą cenę opchnąć? :lol:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Hary,

 

Stary w takim "Supermarkiecie" jak to powiadasz chciałbys pracować ale mniejsza o to.Mów co chcesz ale za jakiś czas i tak przyznasz mi rację.

 

Smiej się śmiej. Kto się śmieje...

 

P.S. Jak jestes taki obeznany to daj mi linka do sklepu w Polsce gdzie można kupic takiego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary w takim "Supermarkiecie" jak to powiadasz chciałbys pracować ale mniejsza o to.Mów co chcesz ale za jakiś czas i tak przyznasz mi rację.

Supermarket to supermarket :lol: być kasjerem to każden jeden potrafi.

 

 

P.S. Jak jestes taki obeznany to daj mi linka do sklepu w Polsce gdzie można kupic takiego procka.

A co to tylko sklepy internetowe istnieją? trza pobiegać trochę po mieście, pooglądać procków, poprosić żeby się z hurtowniami skontaktowali czy tam mają na stanie. sklepy internetowe to tylko niewielka część wszystkich sklepów.

 

Ale nie będę się z tobą już kłócił, już się prawie nauczyłem z takimi "osobliwościami forumowymi" nie kłócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli firma która zatrudnia 50 wykwalifikowanych Informatyków to dla Ciebie supermarket to no comments."Osobliwości" to takie właśnie osoby ja TY, zawsze mające cos do wypowiedzenia i nie dopuszczające myśli że moga sie mylić.Kto sie kłóci? tak naprawdę, Kolego wyluzuj po co to kumu potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli firma która zatrudnia 50 wykwalifikowanych Informatyków to dla Ciebie supermarket to no comments

"Znajomy informatyk" mojej mamy też ma kFalifikacje :lol:

 

Zaprzestono juz definitywnie produkcje całej serii 3600, 3800 i 4000

To tak jakbyś powiedział, że AMD rezygnuje z low-end'u...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No niby mają jakieś śmieszne Brisbane pod zmienioną nazwą (Athlon X2 BE-2300 i BE-2350), ale wątpie żeby tylko przy tym zostali, tym bardziej, że do desktop K10 jeszcze trochę czasu...

<_<

 

Jeszcze trochę, jeszcze troche i przyniesie na Phenom olbrzymią radoche :D.Już niebawem Era Phenomenalnych procków.Dużymi krokami nadchodzi Phenom FX80 :wink:

A co to ma wspólnego z F3? Tu masz temat o K10:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=232063

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILANS jak tam 6k+?

 

mam pierwsze polskie AMD 4ghz club?

heh.. plany spaliły na panwece.. ze tak powiem wszystko sie rozmineło w czasie i wyszło z tego wielkie nic. ale nie ma co płakać. jak sie tylko trafi jakas okazja to postaram sie dobic do tych magicznych 4GHz ;)

 

A tak swoją drogą.. kto powiedział ze rev. F3 ogranicza sie do Athlonów ? za 360 zł mogę załatwić Oterona 1210 AM2 CZ. jest jeden problem ;) mnożnik 9x sprawia, że potrzeba naprawde mocnej płyty głownej do krecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. plany spaliły na panwece.. ze tak powiem wszystko sie rozmineło w czasie i wyszło z tego wielkie nic. ale nie ma co płakać. jak sie tylko trafi jakas okazja to postaram sie dobic do tych magicznych 4GHz ;)

 

A tak swoją drogą.. kto powiedział ze rev. F3 ogranicza sie do Athlonów ? za 360 zł mogę załatwić Oterona 1210 AM2 CZ. jest jeden problem ;) mnożnik 9x sprawia, że potrzeba naprawde mocnej płyty głownej do krecenia

Tylko DFI Infinity na nF4 :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. plany spaliły na panwece.. ze tak powiem wszystko sie rozmineło w czasie i wyszło z tego wielkie nic. ale nie ma co płakać. jak sie tylko trafi jakas okazja to postaram sie dobic do tych magicznych 4GHz ;)

 

A tak swoją drogą.. kto powiedział ze rev. F3 ogranicza sie do Athlonów ? za 360 zł mogę załatwić Oterona 1210 AM2 CZ. jest jeden problem ;) mnożnik 9x sprawia, że potrzeba naprawde mocnej płyty głownej do krecenia

Testowałeś już jakiegoś Opka ;> :?:

 

Na 100% jesteś pewien że to "F3" opki F2 tez się bdb kręciły... :)

 

 

F2 -> http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=217779 ; http://img293.imageshack.us/my.php?image=unbenanntha2.jpg

 

Jakby było ciut taniej...

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że proszę ja ciebie MILANS głównym ograniczeniem HTT są procki, na am2 się to mocniej uwydatniło niż było to na 939 czy 754. A 400MHz to Abit KN9 zrobi, jeśli mu an to procek pozwoli.

 

Spookie, tego opta to chyba dużo taniej sie nie załatwi, on ma 2x1MB.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...