Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no jest 3400 valid to nie najgorzej ;)

 

Jak wyzionie ducha to będzie super, gorszej padaki na pewno nie trafię ;]

 

kretfr jak dalej jesteś zainteresowany to kontaktuj się z suchyjastrzab :P

 

 

edit:

pozwoliłem sobie dodać ten wyniki z cpuz na hwbota, jako że suchyjastrzab nie ma konta, a pkt dla UTOP zawsze się przydadzą ;) kurcze 3 miejsce ma 3406.xx a my 3405.79 <.< może jeszcze wyciągniesz o te 0,002 ? :P

 

aktualna lista:

 

1. suchyjastrzab i od niego pójdzie w świat icon_razz.gif w pon wysyłka do kreta (jak nie będzie komplikacji),

2. kretfr

3. Spookie

4. hary (?)

5. MILANS

6. Tomasz76 (niepotwierdzony? nie widziałem żebyś potwierdzał ;))

7. DaRoN

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wynik w CPU-z mam... tylko nie wiedzieć czemu CPU-z nie chce zapisywać walidacji... :/ Starsza wersja zapisuje, ale podczas wgrywania validacji wyskakuje error (prośba o uaktualnienie CPU-z do wersji 1.41. :mur: coś radzicie?

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mata:

http://img86.imageshack.us/img86/1968/beznazwy1kopiaue3.jpg :D

 

Wynik na boxie dlatego zdjęcie. Po zrobieniu screena proc sie zgrzewał zawsze za bardzo :D 80 kilka stopni to dla niego za dużo :D

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mata:

http://img86.imageshack.us/img86/1968/beznazwy1kopiaue3.jpg :D

 

Wynik na boxie dlatego zdjęcie. Po zrobieniu screena proc sie zgrzewał zawsze za bardzo :D 80 kilka stopni to dla niego za dużo :D

:blink: V core...

 

Ja u siebie mam coś zrąbanego i za bardzo nie mogę się przebić na jakieś "rozsądne MHz"; wysiada mi chłodzenie/psu/układy zasilające mobo/niewiem co ale generalnie 1600 MHz na 1,5V i prime sie wywala :mur: Wtedy core dochodzi do max 52-53 stopni ogólnie jak wode w układzie mam jeszcze zimną to pi 1mb liczy przy 3200 MHz na 1,425V a jak woda się nagrzeje to na 1,475V to nawet nie wejdzie do systemu...

 

Jak będę miał czas to sprawdzę na innym psu, a w następny weekend może na FC procka "testne" (pewnei i tak nic z tego nie wyjdzie <_< : )

 

Dołączona grafika

 

@FatAlbert tak.

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ready to bench :wink:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Uprzedzając wasze pytania - proca jeszcze nie sprawdzałem :P

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak idzie? Czy wyrobisz się na poniedziałek z wysłaniem dalej czy potrzebujesz czasu? I jak wyniki :P

Procek ładnie sie skaluje z napieciami. Dzisiaj dopracuje system pod Super Pi i puszcze go max na WC. A jutro WC + lód, więc poniedziałek/wtorek moge wyslac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3200 MHz

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

3242 MHz

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

3398 MHz

 

Dołączona grafika

 

2779636[/snapback]

aktualna lista:

 

1. suchyjastrzab i od niego pójdzie w świat icon_razz.gif w pon wysyłka do kreta (jak nie będzie komplikacji),

2. kretfr

3. Spookie

4. hary (?)

5. MILANS

6. Tomasz76 (niepotwierdzony? nie widziałem żebyś potwierdzał ;))

7. DaRoN

 

To teraz wychodzi że będzie moja kolej :?:

 

@Kaaban nie masz nic przeciwko abym procka wrzucił na FC :?: (nie jestem pewien czy wykombinuje czas na taką "zabawę" ale wole wcześniej zapytać :P)

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie <_< i już za niedługo się "skończy" przy 4-4-4-3 - max to ~480(960) MHz.

 

Ktoś leciał na 1T z CPU 3000 MHz+ :?:

 

U mnie 1T dział przy max 2x1GB i jak są małe MHz (to tak do 2500 MHz) to idzie nawet 900 MHz 4-4-4-3-1T a te same ustawienia ramu a na procku ~3000 MHz już niemożliwe <_< Z każdym ramem tak miałem jeżeli mało MHz na CPU to 1T idzie "jako tako" ale jak procek ma już jakieś "konkretniejsze" taktowanie to 1T nie chodzi :mur:

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz wychodzi że będzie moja kolej :?:

 

@Kaaban nie masz nic przeciwko abym procka wrzucił na FC :?: (nie jestem pewien czy wykombinuje czas na taką "zabawę" ale wole wcześniej zapytać :P)

Tak, teraz Twoja kolej.

 

Wrzucaj na fc, mi to wszystko jedno, jak umrze to lepiej dla mnie-dostanę tyle ile za niego dałem a nie mniej na allegro później :P bo nie mam zamiaru trzymać proca który do 3.4 robi po parugodzinnych bojach i to tylko do valida <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz Twoja kolej.

 

Wrzucaj na fc, mi to wszystko jedno, jak umrze to lepiej dla mnie-dostanę tyle ile za niego dałem a nie mniej na allegro później :P bo nie mam zamiaru trzymać proca który do 3.4 robi po parugodzinnych bojach i to tylko do valida <_<

thx; jak będę miał CPU to sprawdzę mu max HTT / kontroler pamięci jak lata przy 4x1GB / i MHz w MHz z prockiem 2x1mb cahe :]; moze jeszcze dorzuca MHz w MHz z "Brisbane" jak bede mial jeszcze wtedy te procki...

 

Myślec że mu raczej nic nie zrobię, jeszcze przez o/c nic nie spaliłem :P

 

jak na 450Mhz i 1T to i tak dobrze.

 

CCB8F nie chciał robić 1T na 420MHz.

Czy ja wiem mialem juz lepsze wyniki niż wyżej wspomniane 900 MHz... tylko co z tego że 1T chodziło tylko na małych MHz :mur: Gdzieś na xs widziałem kolesia z prockiem 3000 MHz i ram 4-4-4-4 ~1100 MHz na 1T :blink:

 

Na razie tyle ode mnie:

 

Dołączona grafika

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=257085

 

Następne testy jeżeli jakieś będą to już nie na tym marnym chłodzeniu co mam na codzień...

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...