Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nic na razie nie mam. Zobaczymy jak poczta się spisze :(

 

Ja już raz procek Kabana miałem, więc jeśli ktoś nie miał, a chce sie pobawic, niech bierze - zaczekam.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Czas działa na moją korzyść :D

Szczegóły wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano zaczolem sie zastanawiac czy nie mam za duzych V ustawionych dla proca ?Jak sadzicie ? A jesli za duze na jakie zmienic. Dodam ze na tym napieciu moge gdzies maks 2,8-9 nawet nie sprawdzalem maksa Ghz.Ogolnie moze bedzie sie cos dac wiecej wycisnac ale musze was popytac. Tak to mam poustawiane.

Procek:

CPU FSB Ratio Setting x9

CPU`n`NB Bus Ratio Setting mam na x3 ale moze byc tez na x4 bez roznicy chyba ?

CPU Clock Setting jesli Oc to miedzy 300 a 320 moze i wiecej nie wiem nie sprawdzalem maksa

DRAM Speed ddr 667 mzh

 

Do tej pory jak oc to 1,575 v ale nie wiem czy nie za duze ?. Chlodzenie boksowe daje rade. Ale bylo przesmarnowane dobra pasta.

 

PS. Co wogole o tym sadzicie jak to mam poustawiane itp. Może jakies wskazówki. Liczy się wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i przy lepszym chłodzeniu. Używam Freezera + 4 wiatraków w obudowie (3x120+1x92+120 w zasilaczu).

Jakby co to możemy się wymienić prockami na tydzień. U mnie można by go schłodzić i puścić na lepszym systemie :-P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Sub 20 w zasięgu ręki. Dlaczego AMD nie chce mi procka pożyczyć... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy miał ktoś do czynienia już z LE-1600 bądź LE-1620, F3, 1MB L2, co prawda jedno rdzeniowe ale można tego wolniejszego zdobyć za 150pln

 

edit.

w proline za 135pln...

Edytowane przez TOMAHAWK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wersje 5200+ bez gwarancji, że są na F3 chodzą po prawie 400 PLN z przesyłką :)

Pokićkało ci się, parę osób na forum kupiło za 300zł, wczoraj tak samo poszedł 2841132[/snapback]

ciekawi mnie czy miał ktoś do czynienia już z LE-1600 bądź LE-1620, F3, 1MB L2, co prawda jedno rdzeniowe ale można tego wolniejszego zdobyć za 150pln

Ja planuje kupić, jak znajdę używke na allegro, bo za nówkę jednordzeniowca to nie uśmiecha mi sie płacić tyle, bo to będzie czysta strata pieniędzy, zwłaszcza że kupiłbym tylko żeby się pobawić i spylić dalej.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr_Gizmo

 

:lol:

 

a spookiego proc to pies?

 

kopił za 300 oema. kilka stron wcześniej ludzie sie upewniali, że to F3.

 

@TOMAHAWK_

 

nie krzycz!!11

 

bo ludzie wykupią i będzie tak jak z x2 3800 f3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy miał ktoś do czynienia już z LE-1600 bądź LE-1620, F3, 1MB L2, co prawda jedno rdzeniowe ale można tego wolniejszego zdobyć za 150pln

Ja miałem zamiar kupić go miesiąc temu, ale kasa poszła na co innego. Ten LE-1600 jest ciekawy, więc niech ktoś go kupi i robimy akcje a'la Kaaban :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

DEV jak tam mój proc? już "trochę" u Ciebie siedzi, tak do ~połowy stycznia chciałbym mieć go z powrotem u siebie, weźcie to pod uwagę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...