Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No bo na Windsorze gra się normalnie w każdą grę (abstraciach!ąc od problemów dostępu do pamięci obu rdzeni).

Dopiero w Brisbanie coś nakombinowali i tego nie idzie rozwiązać programowo.

 

BTW - Krakowskie NTT procki będzie miało 13stego :)

Niewiem od czego to zalezy ale jedne osoby coś narzekają inne nie miałem różne cpu na am2 i w/w grach nie miałem problemów na sempron/windsor/brisbane.

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nigdzie jasno nie sprecyzował od czego zależy ten problem. Niektórzy go maja, a inni nie. Może być tak ze problem tkwi w systemie operacyjnym (vista znacznie lepiej radzi sobie z efektywnym wykorzystaniem dual-core niż taki XP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzieli się ktoś swoją opinią na 48 post tego topic'u? Czekałem dwa dni na odpowiedz z emarket i oto ona "Witam, Informuję ,iż AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800 Socket AM2 65W BOX jest towarem dostępnym ,jeśli jest Pan zianteresowny zakuperm bardzo proszę o złożenie zamówienia przez naszą stronę www.emarket.pl Pozdrawiam" :mur: , a pytałem się czy posiadają o konkretnym kodzie producenta, jakoś jasno o tym chyba nie napisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

@carek

jak na moje oko to sens jest za 150zl doplaty masz o niebo lepszy sprzet niz obecnie a te pare dni bez kompa raczej wytrzymasz;] sam stalem przed takim dylematem i stwierdzilem ze jednak lepiej kupic nowe mobo i pentiuma niz pchac sie w nowego proca na am2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli tak jak do brisbane ;)

A freezer na ile wystarczy temu f3?

no ja wlasnie testuje taka kombinacje :) ...ale przy zegarach takich jak 3Ghz dość mocno robi sie cieplutko

 

narazie chce sprawdzic czy bedzie stabilne 10x300 przy def.Vcore B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wkładał ktoś tego procka pod lepsze chłodzenie? Np DC dry ice ln2 ? Jak z coldbugiem ?

Gdzie można aktualnie kupić Ftrójeczkę na 100% ?

Jeśli wciąż mieszkasz w Krakowie to póki co nie możemy ich jeszcze kupić u nas w mieście.

Trzynastego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sprawdzic czy bedzie stabilne 10x300 przy def.Vcore

Szczerze w to wątpie (aczkolwiek szczerze życzę). Mój wywala się po 10 minutach SPi 32 mega na 2.9GHz...

 

2, Masz w 1 poście ;]

Ponoć w toruńskim komputroniku mają (toruński tryton, toruński komputronik :D Co oni tak na kujawy te cepy dali? :D ) Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopy...napisze raz jeszcze...KAŻDY 5600+ i 6000+ jest oparty tylko i wyłącznie na F3

Jutro uzupełnię to info + wrzucę tabelki... po niektórych pytaniach to ręce po prostu opadają.

 

procek prockowi nie równy :)

 

 

 

...i nadal leci :wink:

Gratz :blink:

 

Oby jeszcze ładnie procek skalował się z napięciem to będzie z niego "potforek' :)

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. CB tak samo jak w innych AMD

2, Masz w 1 poście ;]

1. :/

2.Jutro zrobię własny zwiad :]

 

Jeśli wciąż mieszkasz w Krakowie to póki co nie możemy ich jeszcze kupić u nas w mieście.

Trzynastego :)

A gdzie pytałeś? Pcp/reset/apollo/proline ?

13 będą ale gdzie ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Foxconn na 590SLI czeka aż F3 raczą przyjechać do Krakowa. Swiftech dzisiaj poczuł moją wodę, ale póki co chłodzi półkę a nie procesor. Arrrgh :mur:

hmm czyżbym już widział kto mi zwiną mobo z allegro :?:

 

a mnie chodzi po glowie M2N32 :lol2:

 

BTW sorki ze tak oftopicowo...nie chce ktoś MCW30 ? ...bo będę miał chyba luźnego

Chyba znowu bedie sie z kimś licytował... ;)

 

Panowie, co tak wolno? :D

Jeszcze mało ludzi ma te procki.

 

1. :/

2.Jutro zrobię własny zwiad :]

A gdzie pytałeś? Pcp/reset/apollo/proline ?

13 będą ale gdzie ;)?

I masz już tego F3 :?:

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...