Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zebym podgrzewał atmosfere, ale w 1M widzialem dziś czas PONIŻEJ 20.469 na taktach nizszych niz 4120mhz ;)

 

http://img88.imageshack.us/img88/9928/1msl8.jpg dla przypomnienia

 

Ahhh moj bohater :lol: Szkoda ze phenomy nie lataja tak wysoko jak F3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD jest okropne. Same problemy z kontrolerem, coldbugiem, htt wallami, do tego w spi zachowuje sie jak celeron prescotowy. Pomijam kwestie czasow, bo mozna usnac :lol: . Nigdy wiecej nie chce tego krecic, bo to porazka a nie oc

 

Dołączona grafika

 

Moze i da sie lepiej, ale sily do coldbuga juz nie mam. Z taktami pepka mozna niebezpiecznie zblizyc sie do granicy 19stej i 20stej sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD jest okropne. Same problemy z kontrolerem, coldbugiem, htt wallami, do tego w spi zachowuje sie jak celeron prescotowy. Pomijam kwestie czasow, bo mozna usnac :lol: . Nigdy wiecej nie chce tego krecic, bo to porazka a nie oc

 

Moze i da sie lepiej, ale sily do coldbuga juz nie mam. Z taktami pepka mozna niebezpiecznie zblizyc sie do granicy 19stej i 20stej sekundy.

Wiesz co robic ;) Bez WR 32M sie nie pokazuj tutaj nawet ;p

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32m sie robi wlasnie, nieco ponizej 18m 35s jak narazie :)

 

Nie bede ukrywal ze najwazniejsze jest dla mnie 1m, 32m, valid i nad tym bede pracowal, znacznie mniej mnie interesuje 16m a reszta to aby lepsza od pepka :P

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: po co Ci go sprzedałem :mur:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: a tak wogóle to graty :plum:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mój X2 3800 nie jest tym co 6400 MaSell'a, ale zobatrzcie,

dalej mi się pamięci kończą dlatego taki słaby wynik... W najbliższym czasie będę miał Kingmaxy 800, u kumpla robią 1200 cl5 stabilnie przy 2,1V, więc spróbujemy polecieć dalej i zaatakować 3,7ghz :D

 

Dołączona grafika

 

 

3,5ghz 32M 1,575V-z biosu

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. Wiesz, ja znam M2N z najgorszej (pierwszej) strony. Z tego co widzę, obecnie da się na niej nawet podkręcać.

 

KN9 SLI za dawnych czasów mi się przy 310 skończył, obecnie z wiedzą którą mam moze i było by więcej.

A Foxconn zdaje się rozkręcać (leżał odłogiem 4 tygodnie i zaczął przyjmować wyższe napięcia na mostki ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...