Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powyzej 1,7V komputer sie nie uruchamia, wentyle sie krecą, ale płyta udaje martwą, nie działa reset ani 5 sek przytrzymanie włącznika, aby wyłaczyć kompa. Przy 117st. C działa zabaezpieczenie termiczne procka, bo na mobo wyłaczylem :)

 

Jak do soboty nie zaliczy zejścia śmiertelnego, to może pobawisz sie z nim sam na swoim mobo?

PS. Robi 3,52GHz na 1,55v (CPU-Z, SPI 1M, 32M, PiFast, WPrime 32M i 1024M)

Edytowane przez svende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze lekki zastój w temacie ;) A ja mam dobrą nowine dla ludzi którzy jeszcze posiadają AMD ;) Można kupić prosto ze sklepu nowe X2 4600+ 90nm 65W F3. Prawdopodobnie będe miał jednego takiego w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile? Ale ten procek ma dalej cache L3 512, tak? 5600+ i wyżej mają dwa razy tyle i to podobno się przydaje. Na marginesie to podkręcony 5600+ / 6000+ / 6400+ to najszybsze procesory w ofercie AMD ;) Chociaż w sumie chwila, PCLab wykręcił Phenomy X3 na 3,2 GHz, więc pewno da się więcej.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

147 zł netto. Cache L2 512kb. Dwa razy więcej pamięci L2 akurat nie daje aż tak dużego przyrostu w wydajności :P Teraz pozostaje pytanie czy jest sens kupować ten procesor, jezeli za kilkanaście złotych więcej jest E2180...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

147 zł netto. Cache L2 512kb. Dwa razy więcej pamięci L2 akurat nie daje aż tak dużego przyrostu w wydajności :P Teraz pozostaje pytanie czy jest sens kupować ten procesor, jezeli za kilkanaście złotych więcej jest E2180...

To zależy jak na to patrzeć, jeśli wolisz AMD i ich najwyższy model to bier. Jeśli chcesz mieć szybciej i fajniej- bier intela :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam łatwiejsze i szybsze sposoby, odezwij sie na PM ;)

6 minut i po zabawie :) Ale za to ile śmiechu :D

 

147 zł netto. Cache L2 512kb. Dwa razy więcej pamięci L2 akurat nie daje aż tak dużego przyrostu w wydajności :P Teraz pozostaje pytanie czy jest sens kupować ten procesor, jezeli za kilkanaście złotych więcej jest E2180...

19 czy 22% podatku?

Kurde chyba bym się skusił. Wyższy mnożnik pozwoli mi na lepszą manipulację na mojej mobo, która ciągnie relatywnie małe HTT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut i po zabawie :) Ale za to ile śmiechu :D

 

 

19 czy 22% podatku?

Kurde chyba bym się skusił. Wyższy mnożnik pozwoli mi na lepszą manipulację na mojej mobo, która ciągnie relatywnie małe HTT.

zmień mobo :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut i po zabawie :) Ale za to ile śmiechu :D

Do diaska :rolleyes: .W sumie może bym go łyknął -te 1.55V niezbyt mi na WC przeszkadzałoby...Ale skoro już kwiatki wącha może poszukam innego - F3 Windsorka ale już dla siebie raczej. Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich sposobach zabijania mówimy? Mój to zdjęcie IHS, ukruszenie jądra, sprawdzenie, czy na pewno nie działa, przyklejenie IHS i odesłanie na gwarę, jak narazie ok sposób [;

 

 

czyli na chwilę obecną ten 4600+ od grzesia najbardziej opłacalny+dfi? kurcze no mogliby jakieś nowe mobo na poziomie dać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będe miał tego 4600+ F3 z nowej dostawy w domu. Jestem ciekaw czy to nadal proce z datą 0714-0715 i okolice (bo tylko takie F3 widziałem w Polsce z tych tańszych modeli) czy już jakies nowe 074x-08xx. Jutro się okaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...