Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo :)

 

to jesio lykaj tego F3 i jedziemy :rolleyes:

Będzie sztachany @ tamta mobo, i jeszcze na KN9SLI (dla użytku 24/dobe, czyli celuję tutaj pod przynajmniej 2.8GHz na std vltg). A tak to Foxconn go zapędzi na wodzie (apogeeGT ćwiczy własnie na CeleronieD i chłodząc go do 56C :o ) Muszę tylko dobre pamięci do niego dobrać.

Będzie bitwa między XMSami 2 a Flexami CL3

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie sztachany @ tamta mobo, i jeszcze na KN9SLI (dla użytku 24/dobe, czyli celuję tutaj pod przynajmniej 2.8GHz na std vltg). A tak to Foxconn go zapędzi na wodzie (apogeeGT ćwiczy własnie na CeleronieD i chłodząc go do 56C :o ) Muszę tylko dobre pamięci do niego dobrać.

Będzie bitwa między XMSami 2 a Flexami CL3

dobra, skusilem sie na tego C51XEM2AA :) ...bedzie mi pasowal do "nowej" budy :lol2:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Do proca za ~250zl kupowac mobo za ponad 400 :blink:

Ten wentyl na tym Foxconie to chyba jakis wyjec..

szczerze... kupilbym nawet i za 600zl , co nie moge ? ..nie wypada ? ...typowa polska mentalnosc.Jesli plyta jest dobra to dlaczego nie.Co z tego ze procek za 250zl ? ...to taki 6000+ za 600zl ze zle ustawionym fabrycznym mnoznikiem :)

 

a ten wyjec to ponoc nie taki wyjec (tak twierdzi przynajmniej Rybek w arcie o tej mobo) , a jak bedzie wyjcem to HR-05sli drogi nie jest

 

na XS nikt sie z nikogo nie smieje ze ma dwa GTXy w SLI na mobo AM2 ...u nas to odrazu by bylo ze frajer, ze po co itd.

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, kupowanie płyty >300zł to mała przesada :) - mam nadzieję, że przed weekendem dojdzie do mnie jego młodszy kolega :). Co do wiatraczka, jak się go puści na 5V, to głośny nie będzie :P, a zawsze pewniej niż pasywnie.

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze... kupilbym nawet i za 600zl , co nie moge ? ..nie wypada ? ...typowa polska mentalnosc.Jesli plyta jest dobra to dlaczego nie.

Jaka mentalność?

Wedlug mnie moża by już cos kupic pod lga 775. I z czasem przesiadka na c2d etc...

No ale nie o tym.

Poprostu ja nie widze sensu kupowania mobo za 400zl na amd. Ponieważ Amd zmienia sobie podstawki jak rękawicznki.. Kupisz mobasa za 400zl. A np za pol roku wyjdzie Am3... Proca mocniejszego jak krecony f3 też nie wsadzisz..

 

No ale Twoja kasa. Rob sobie co chcesz :razz:

Edytowane przez PawloHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Twoja kasa. Rob sobie co chcesz :razz:

i tego sie trzymamy. Co z tego ze zmienia podstawki ? ...tak czy siak przy zmianie procka zazwyczaj zmieniam mobo, wiec zadna roznica

 

BTW...PODOBNO w Katowickim Komputroniku w SCC maja CZtke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vipek - ty sie wachałeś nad nową mobo? chyba dobrze ze sie skusiłeś na tego Foxconna. Nie wiem jak FoX radzi sbie z HTT, timingami itd (asus juz sprawdzony w boju ;) ) ale jego przewagą pewnie jest wieksze Vcore (u asusa bieda - 1,565) co do mocnego krecenia Windsora powinno sie napewno przydac ;)

 

EDIT

 

A ja ciągle sobie szukam i szukam tych CZ....

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka mentalność?

Wedlug mnie moża by już cos kupic pod lga 775. I z czasem przesiadka na c2d etc...

No ale nie o tym.

Poprostu ja nie widze sensu kupowania mobo za 400zl na amd. Ponieważ Amd zmienia sobie podstawki jak rękawicznki.. Kupisz mobasa za 400zl. A np za pol roku wyjdzie Am3... Proca mocniejszego jak krecony f3 też nie wsadzisz..

Tak, tylko niektórzy moze lubią AM2? Stary, trzeba myśleć w przód - wyjdą Phenomy i pakujesz se go w taką mobo i masz spokój.

Za pół roku to zaczną się dopiero pojawiać porządne płyty z AM2+. Chłopie, o czym Ty marzysz :lol: .

Vipek - ty sie wachałeś nad nową mobo? chyba dobrze ze sie skusiłeś na tego Foxconna. Nie wiem jak FoX radzi sbie z HTT, timingami itd (asus juz sprawdzony w boju ;) ) ale jego przewagą pewnie jest wieksze Vcore (u asusa bieda - 1,565) co do mocnego krecenia Windsora powinno sie napewno przydac ;)

Foxconn C51XEM2AA-8KRS2H (nForce 590 SLI)

Opson wycisnął 380MHz. To nie jest zły wynik : . On tylko udowadnia, ze nForce 590SLI jest dobrym chipsetem.

Wyjca jeszcze nie słyszałem. I nawet go nie usłyszę bo po prostu od razu wsadziłem Zalmana x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurtka...ja już w przyszłym tygodniu muszę go sobie sprawić :? Tylko Tryton mi zostaje.... Chyba ,że u mnie w mieście będzie można go dostać, oj ale bym się wtedy zdziwił :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w piątek zamówiłem :) W końcu złoże części które czekają już z miesiąc i wykorzystam ich potencjał :wink: Jak dostałem potwierdzenie zamówienia z Trytona to od tej chwili jest niedostępny proc w ich sklepie. Trzeba teraz popytać się gdzie jest na pewno i zamawiać.

@trojan: dobrze ,że podałeś listę tych sklepów. Coraz łatwiej o F3 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@trojan: dobrze ,że podałeś listę tych sklepów. Coraz łatwiej o F3 :rolleyes:

tylko trzeba sie pytać czy to na pewno F3.

dostałem odpowiedz z komputermarket.com maja tylko CU

W gralu podobno mieli cz ale sprzedali

edit

właśnie dostałem odpowiedz z gral.pl "Niestety tych procesorów juz nie bedzie."

Edytowane przez trojan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur*** nigdzie nie ma !!

 

nie idzie teraz nawet opylic prawie nowke x 3600+ windsor bo nie ma chetnych cos :>

 

// w tym miesiacu przerobilem juz brisa / windsora / teraz na f3 czekam ;]

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur*** nigdzie nie ma !!

 

nie idzie teraz nawet opylic prawie nowke x 3600+ windsor bo nie ma chetnych cos :>

 

// w tym miesiacu przerobilem juz brisa / windsora / teraz na f3 czekam ;]

Brisbane też :-| szlak by to trafił....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego zamówiłem w strefaPC. Dziś do nich dzwoniłem - koleś nie był w stanie powiedzieć na 100% kiedy będą, ale duża szansa, że jeszcze w tym tygodniu. Dziś powinno przyjść do mnie mobo, póki co będzie w nim siedział Sempron :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tu http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...482&u=18236

 

i dostałem taką wiadomość

Witam Panie Krzysztofie,

 

Ten procesor to rzeczywiście ADO3800CZBOX z tym, że jest 'na zamówienie'.

W tym przypadku jest w ogóle problem z dostępnością tego modelu w Polsce.

Termin kolejnej dostawy będę znał jutro i wtedy Pan zdecyduje czy jest Pan skłonny poczekać.

 

Z resztą produktów z zamówienia nie będzie problemów.

 

Pozdrawiam

 

Marcin Balawejder

www.ulubiony.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...