Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy jakieś OC party?? :D

nie masz nic do gadania!!!!!1111

 

przyjeżdżasz najprawdopodobniej 17.05

 

Tfoja odpowiedź może zabrzmieć na dwa sposoby: "będe o ....." oraz "spędze z Wami x czasu".

 

is dad klir ?

 

twoja rozum musieć odpocząć od nauka, dlatego w takim nie innym terminie, gdyż svende po 20.05 nie znajdzie raczej czasu na bencz a potem dopiero późnoo będzie mozna coś teges bo ktoś mądry stwierdził, że mam zdać do 3 klasy.

 

eot.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja rozum musieć odpocząć od nauka, dlatego w takim nie innym terminie, gdyż svende po 20.05 nie znajdzie raczej czasu na bencz a potem dopiero późnoo będzie mozna coś teges bo ktoś mądry stwierdził, że mam zdać do 3 klasy.

ja po 20 maja mam czas sesji i to nie zdjeciowej.

 

Z powyższego wynika, że nauka ogranicza postep techniczny :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po 20 maja mam czas sesji i to nie zdjeciowej.

(...)

wspomniałem o tym.

 

 

(...)

Z powyższego wynika, że nauka ogranicza postep techniczny :angry:

nic sie nie ogranicza, spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie ogranicza, spokojnie

Jak nie jak tak?

 

 

 

Tfoja odpowiedź może zabrzmieć na dwa sposoby: "będe o ....." oraz "spędze z Wami x czasu".

Kurza [gluteus maximus]. Nie mówcie, że mam się do ustnych nie uczyć. xD Coś się wymyśli ;)

 

ja po 20 maja mam czas sesji i to nie zdjeciowej.

Kiedy kończysz? Żebym wiedział jak potem ustawić sobie wakacje żeby na OC starczyło czasu.

 

BTW - jest opcja pozyczyć tego LE-1640?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kończysz? Żebym wiedział jak potem ustawić sobie wakacje żeby na OC starczyło czasu.

BTW - jest opcja pozyczyć tego LE-1640?

Tak 20 czerwca planuję.

Jest opcja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Mam juz X2 4600+ F3 z nowej serii w kompie. Procesor ma oznaczenia 0802 MPMW i CCB8F wiec wrózy to całkiem niezłe OC :> Procesor pomęcze jutro rano ponieważ dzis juz nie 'jestem w stanie' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem jak baby zabieracie sie za to oc amdeków, od conajmniej marca gadki ah i oh, a efektu zero.

 

Bierzcie przyklad:

Dołączona grafika

jedno jajo, dwa jaja, trzy jaja... cztery tez sie znajda gdzies :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma czas i dostęp do di/ln2.

 

zresztą co ja bede pisał.

 

skoro jesteśmy baby to juz nasza sprawa, pff.

 

eot.

a ryba powiedzial: nasza to wina? Tak, zbesztajcie nas za wasze braki sprzetowe/finansowe/czasowe i za to, ze ktos nie moze poradzic sobie z zakupem chlodziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ryba powiedzial: nasza to wina? Tak, zbesztajcie nas za wasze braki sprzetowe/finansowe/czasowe i za to, ze ktos nie moze poradzic sobie z zakupem chlodziwa.

MaSell, czy Ty po jednym benchu na di/ln2 miałeś już wystarczającego skilla by robić dobre/bardzo dobre wyniki ? (skreślić nie potrzebne).

 

finansowe/sprzętowe, na początku to sie chyba kręci to co sie ma.

 

czasowe, nie każdy dysponuje tym ale przecież nie pije do Ciebie/Was za to, że ja czy chłopaki z tt nie mamy czasu.

 

ale juz ok. Teraz nie będę nic mówić/pisać w kwestii, kto, co, gdzie, na czym, kiedy, żeby się nie było, że jesteśmy baby i szumnych zapowiedzi wyjdzie nic (vide milansa procek i dowód na 4ghz). Lepiej?

 

Poza tym każdy musiał na początku wyrobić sobie dostęp do chłodziwa jak to określiłeś.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, czy Ty po jednym benchu na di/ln2 miałeś już wystarczającego skilla by robić dobre/bardzo dobre wyniki ? (skreślić nie potrzebne).

 

finansowe/sprzętowe, na początku to sie chyba kręci to co sie ma.

 

czasowe, nie każdy dysponuje tym ale przecież nie pije do Ciebie/Was za to, że ja czy chłopaki z tt nie mamy czasu.

 

ale juz ok. Teraz nie będę nic mówić/pisać w kwestii, kto, co, gdzie, na czym, kiedy, żeby się nie było, że jesteśmy baby i szumnych zapowiedzi wyjdzie nic (vide milansa procek i dowód na 4ghz). Lepiej?

 

Poza tym każdy musiał na początku wyrobić sobie dostęp do chłodziwa jak to określiłeś.

Jakos nie widze problemu, aby ktokolwiek mogl sobie kupic DI/LN2, a tym bardziej FC. To nie jest PRL, ze potrzebujecie jakis kartek na azot.

 

Brak czasu? Moze czas zaczac myslec o zakonczeniu kariery z moda na sukces...

 

Juz nawet nie chce wyliczac ile osob chcialo hucznie nas pobic... gdzie ten promian i reszta bandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie widze problemu, aby ktokolwiek mogl sobie kupic DI/LN2, a tym bardziej FC. To nie jest PRL, ze potrzebujecie jakis kartek na azot.

 

Brak czasu? Moze czas zaczac myslec o zakonczeniu kariery z moda na sukces...

 

Juz nawet nie chce wyliczac ile osob chcialo hucznie nas pobic... gdzie ten promian i reszta bandy.

ad.1

 

o ile do di problemu aż takiego nie ma, to do ln2 już raczej tak bo dewar to nie taka prosta sprawa (nie wiem czy oni nie mogą czy nie chcą wypożyczać a jak już mają to czemu horrendalne ceny za dobe)

 

ad.2

 

czy ja kiedykolwiek aspirowałem do sukcesu ? wyręczę Cię z odpowiedzią, nie.

 

ad.3

 

to sie chyba nie odnośni do mnie ? bo nikt nigdzie nie napisał, że chce Cię pobić przynajmniej z osob z tt. to jakies dziwne urojenie, że jak masz praktycznie wszystkie rekordy pl (czego gratuluje ;)) to każdy kto kręci chce Cie pobić (vide promian i reszta bandy właśnie).

 

no offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie widze problemu, aby ktokolwiek mogl sobie kupic DI/LN2, a tym bardziej FC. To nie jest PRL, ze potrzebujecie jakis kartek na azot.

A ja widzę. LN2 jest odrobinę droższy od DI. Według mnie na wstęp do ekstrim DI wystarczy. Po pierwszym razie wiem już jakie błędy popełniliśmy (między innymi wiemy, żeby nie przynosić plastikowych butelek ze sobą :lol: ), jak już wszystko się będzie zgrywać pięknie na naszych benchach wtedy weźmiemy się może za LN2.

 

FC - nareszcie jestem po wstępnych rozmowach... ale co z tego wyjdzie, ja nie znaju.

 

Brak czasu? Moze czas zaczac myslec o zakonczeniu kariery z moda na sukces...

Mamy jeszcze inne obowiązki oprócz mody na sukces. Między innymi M jak miłość. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez kłótni ;) Proca dzisiaj potestuje i powklejam jakies screeny. Podejrzewam, że będzie się lepiej kręcił od sławnych 3800+ F3 bo ma oznaczenia takie jak modele 6000+/6400+ czyli koncówka 8F ;)

 

 

EDIT: Jak narazie 2.8Ghz @ 1.22v. Narazie tak mało, bo jak zapodałem od razu 3.2GHz to płyta zwariowała i ustawiło sie PSB 194 :blink: (takiego w biosie nie ma O_O )

 

EDIT2: Różnica temp pomiędzy rdzeniami to tylko 2c pod obciążeniem, więc beret prosty ;)

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzesiu

 

Jakie max MHz osiąga procek :?:

 

http://allegro.pl/item359703520_procesor_a...x_65w_90nm.html niby F3

Nie miałem dużo czasu żeby się bawić, więc dałem tyle ile miałem na 3000+, czyli 1.475v i na tym napięciu udało mi się uzyskać Prime Stable 3.2Ghz. Niżej nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będzie się lepiej kręcił od sławnych 3800+ F3 bo ma oznaczenia takie jak modele 6000+/6400+ czyli koncówka 8F

Mój X2 3800 ma końcówkę 8F, tylko nie wiem czy go nie sprzedać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak od Ciebie ;) gdzieś miałem screen'a z 3,7ghz z kingmaxem który chodził tylko na mnożniku x9 czyli htt 412 i mem 667 na fryzjerze przy 1,625 ciekawe ile procek na DI by zrobił z jakimiś crucialami

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...