Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobra więc biore tego MSI - tylko nową za 225 ;] a nie używke z wyprzedaży ;]

 

nie wiedziałem że jest coś lepszego od tego gigusia za ~200zł ;]

 

MILANS - A co nie tak z tym MSI ?

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co miałeś ta Msi? Czy tylko tak sobie gadasz bo ci firma nie Pasi? :rolleyes:

...

 

Dołączona grafika

 

...tak sobie tylko burczę pod nosem...

 

co jest nie tak? przeczytaj sobie temat o tej płycie to się dowiesz. Generalnie wszyscy narzekają, a i mi nie przypadła do gustu. Za to gigabyte MA770-DS3 zrobił na mnie naprawde niezłe wrażenie. Moze jest biedny, tani, ktoś powiedział ze tandetny. Ale za to jest bezproblemowy, mniej awaryjny i nieźle się kreci.

 

Ktos tam wspomniał ze mobo ma "tylko" 1,64V. To ma być wada? Niby jakim chłodzeniem zamierzasz zbijać temperature przy takich napięciach?

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Dołączona grafika

 

...tak sobie tylko burczę pod nosem...

 

co jest nie tak? przeczytaj sobie temat o tej płycie to się dowiesz. Generalnie wszyscy narzekają, a i mi nie przypadła do gustu. Za to gigabyte MA770-DS3 zrobił na mnie naprawde niezłe wrażenie. Moze jest biedny, tani, ktoś powiedział ze tandetny. Ale za to jest bezproblemowy, mniej awaryjny i nieźle się kreci.

 

Ktos tam wspomniał ze mobo ma "tylko" 1,64V. To ma być wada? Niby jakim chłodzeniem zamierzasz zbijać temperature przy takich napięciach?

Oczywiście nie mówię tu o codziennej pracy na takim napięciu...Ale czuł bym się lepiej, mając więcej V,teraz mi 1,55v nie wystarcza...

Co do chłodzenia masz racje,ale np. pod superpi nie potrzebuje od razu fc, zwykłym Frezerem chłodziłem 6000+ na 1,6v

Każdy bierze płytkę pod swoje potrzeby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra więc biore tego MSI - tylko nową za 225 ;] a nie używke z wyprzedaży ;]

 

nie wiedziałem że jest coś lepszego od tego gigusia za ~200zł ;]

 

MILANS - A co nie tak z tym MSI ?

Nie wiem jak można kupować mobo do oc i patrzeć w stronę takich dziwnych producentów jak wyżej :D

 

 

http://allegro.pl/item418508943_abit_ax78_...m_hd_audio.html

Co do kupna procesora za cenę ~200 - to chyba tak dość średnio opłacalny biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do 4600+.. niewykluczone ze za tydzien nie bedzie juz po nich ani śladu.

I wtedy będe mógł bezpiecznie sprzedać mojego F3 :)

 

Ktos tam wspomniał ze mobo ma "tylko" 1,64V. To ma być wada? Niby jakim chłodzeniem zamierzasz zbijać temperature przy takich napięciach?

Karakorum trzymało na takim napięciu 6k+ w pi 32M :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 6000+ jest takie tanie (254 zł) czy 6400+ takie drogie(444 zł)? Bo coś duża różnica między nimi, niedługo będę brał tego albo tego i nie wiem, czy należy się spodziewać 6400+ poniżej 300 zł za BOX'a nówkę. A i tak z ciekawości zapytam, F3 z odblokowanym mnożnikiem to tylko 6400+ w tym BOX'ie bez wentylatora jest i nic więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!posiadam windsorka 4600+ F3 i płyte MSI K9N Neo-F nF 550 a na niej nic nie idzie podkręcić i chciałbym ją zmienic. Za rozsądną cene mam na oku Gigabyte GA-MA770-DS3 i ASUS M3A AMD 770, która bedzie lepsza do kręcenia i ile mozna na nich ok wyciągnąć z mojego procka??

Czy odrazu ABIT AX78 kupować bo z tego co czytałem tu na forum to jest dośc dobre,,lepsze jest od Gigabyte GA-MA790X-DS4 bo też słyszalem ze jest dośc dobra? Z góry dzięki!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takowe pytanie, czy kupic 5200+ na rdzeniu windsor czy brisbane?

od 5200+ to windsor - zawsze to 2x 1MB cache a nie 2x 512kB ;]

OC raczej podobne z lekką przewaga windsora - który przy okazji wydziela więcej ciepła i pochłania wiecej energii o Brisbane ;]

 

oczywiście mowa tu o windsor F3 i brisbane G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię że to F3, Może poproś o real fote. Poza tym jeżeli był by to F3,to "chwalili" by się.

Możliwe że padaka do tego F2 i przy 2,6 się popłacze.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...