Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast F3 3800+ dostałem G2 4200+, paczka doszła wczoraj bo została wysłana dopiero 3.10.08r (zakup 28.09.08r)

prawdopodobnie sprzedawca nie miał ich na stanie.

sprzęt złożyłem na szybko na BOXie z sempa :wink: wstępne o/c i efekty:

Dołączona grafika

może to nie F3 ale 3GHz na stock V jest :lol2:

niestety z powodu braku czasu wc złożę dopiero przy weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla (jeszcze) zainteresowanych:

 

http://www.allegro.pl/item449640706_proces...x_65w_90nm.html

 

 

Tylko, że najpierw zadzwoniłem do sklepu upewnić się że to F3. Sprzedawca co prawda nie miał pojącia co to jest rewizja i o co chodzi z tym "CZ" z opisie, ale po konkretnym pytaniu "Czy napewno..." sprawdził na metce i potwierdził że tak. Podjechałem osobiście do sklepu i windsorek czekał. Trafiła mi się sztuka

 

ADO4600CZBOX

CCB8F, 0814BPMW

 

Jeszcze tylko płyta i zobaczę co potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem upragniony procek czyli Windsor 5200+ ( kupilem w Gralu )

 

Instaluje sys zagladam do Everesta i nioch nioch F3 :D :D ( a wcale sie nie spodziewałem F3 to jest fart )

 

3 Ghz robi przy podniesionym V o 0.125V ( gdyby nie był to wentyl box to pewnie miałbym na V stock ..)

 

Reszta benchów dopiero w piatek zwłaszcza testy pod agregatem ( podobno maja CB moj Venice tez miał miec a dawał rade przy -40 wstac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwazorku, z tym cb to bywa baaardzo różnie ;)

Wiesz mam pewna szatanska metode ( narazie of course tylko teoria ) jak uniknac tego wrednego CB ...

 

Chemik 16 wiem gorzej było rok temu jak było polowanko na 3800+ F3 or not F3 .....

 

Trzymajcie sie Ciepło ( czytajcie : ZIMNO ) do piatku.... wtedy bedzie ciekawie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwazorku - 2x1MB? :D

Własnie takiego chcę sobie teraz sprawić :D

Dość już zwyrodniałego F2, który się W OGÓLE nie skaluje z napięciem :D

Tak tak Daronku 2x1Mb.... pół Pomorskiego przekopałem za tym procesorem...

Brisbane od reki ale ja wiedziałem co mi trzeba.

Wal do Grala niech ci sciagaja. W sobote zamowiłem w srode o 15 odebrałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze wymroże.. niestety piatek okazał sie za krótki a sobota i niedziela w pracy...

 

Zdarzyłem tylko wystroic agregat na mały load ( nie chc zrobic od razu -20C ) bo moze on mi nie wstac....

 

Po 2 pokłociłem sie ze swoja 2 połową ( jedna połowa lezy w zamrazalniku i sie mrozi ;) ) i nici z czułego wieczorku z agregatem :P

 

Stay tuned w poniedzałek dam rade ( jesli moja nie bedzie sie burzyc ze znowu komputer psuje :) )

 

Echh te kobiety...

 

EDIT :

Jak to windsor zimna sie nie boi...

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podobno mają X2 5200+ 2x1MB http://www.swiatkomputerow.pl/item.php?nr=...mp;id=procesory Pytałem się przez gg i sprzedawca odpisał że są od ręki. Jutro będę w Krakowie więc chyba zakupię, oby to były te o które mi chodzi.

Szkoda że taki drogi... w granicach ~300zł można wyłapać x3 i "próbować pociągnąć do 3ghz"

Jeżeli sprzedawca twierdzi że to F3,a dostaniesz Brisa to go po prostu oddaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...