Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to ciekawe, czy go sprowadza. gosciu z trytona pisal, ze u nich sprowadzenie to kwestia 1-2 dni, gdyby zabraklo :). pytalem sie o to w czwartek. w piatek zamowilem. jak widac dobrze zrobilem bo sie zalapalem na koncowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawe, czy go sprowadza. gosciu z trytona pisal, ze u nich sprowadzenie to kwestia 1-2 dni, gdyby zabraklo :). pytalem sie o to w czwartek. w piatek zamowilem. jak widac dobrze zrobilem bo sie zalapalem na koncowke.

To obydwaj mieliśmy szczęście :) W piątek zamówione a w sobotę patrzę "W magazynie: brak" :D

 

EDIT: Daj znać kiedy dojdzie to może mniej więcej w tym samym czasie u mnie będzie <_<

Edytowane przez barder90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armagiedon!1111

 

Zamówiłem f3, dostałem CU...:lol: Procków nie ma na magazynie praktycznie nigdzie, więc sobie chyba troszkę poczekam z wymianą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy sprzedac swojego,dostalem propozycje 190zł

 

Edit

Dostalem wlasnie meila z trytona maja procki,niestety cena troche skoczyla

Edytowane przez trojan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwyzki mozna sie bylo spodziewac. do mnie CZ doszedl z trytona w poniedzialek. zamowiony w piatek o 12, poszlo tego samego dnia paczka pobraniowa priorytetowa. zdziwila mnie cena za przesylke. tylko 10zl. normalnie pobranie kosztuje wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwyzki mozna sie bylo spodziewac. do mnie CZ doszedl z trytona w poniedzialek. zamowiony w piatek o 12, poszlo tego samego dnia paczka pobraniowa priorytetowa. zdziwila mnie cena za przesylke. tylko 10zl. normalnie pobranie kosztuje wiecej.

Ja coś po 15 w piątek wysłałem zamówienie i potwierdzenie było po 10 min. Jak na razie jeszcze nie ma paczki ,ale jestem dobrej myśli. Z kartą graficzną przez pocztę kurier był po 17 . Mogliby chociaż zadzwonić... Z ceną za przesyłkę to dobrze, bo kurier jest drogi u nich. Jest popyt wzrasta cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy wentylator z radiatorem boxowy w athlonach - konkretnie chodzi mi o X2 6000+ nadaje się do czegoś? Mam Arctic Cooling Freezer 64PRO od poprzedniego procka i zastanawiam się którego zamontować na nowego procka . Chłopaki postarali się i zrobili całkiem ładny coolerek (oczywiście pasta oryginalna poszła by won). Może ktoś już testował ten coolerek z zestawu?

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez mostom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mostom

Coolerek taki sam jak w X2 4400 na S939. U mnie dawał radę bardzo dobrze, jedynie wentyl na nim troszkę słaby, a na wyższych obrotach głośny. Nie wiem jak porównanie z freezerem jak masz ochotę to możesz zrobić tescik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mostom

Coolerek taki sam jak w X2 4400 na S939. U mnie dawał radę bardzo dobrze, jedynie wentyl na nim troszkę słaby, a na wyższych obrotach głośny. Nie wiem jak porównanie z freezerem jak masz ochotę to możesz zrobić tescik ;)

Dziś się za to zabiorę - zobaczę, który sobie lepiej radzi z tym prockiem.

 

q8ic:

 

Pasta, którą zawsze smaruję procki to Arctic Silver 5 - zawsze się sprawdzała. A widzę, że jakaś nowa pasta się pojawiła - Pasta Coollaboratory Liquid Pro - ciekawe jak ta się sprawuje.

Edytowane przez mostom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się za to zabiorę - zobaczę, który sobie lepiej radzi z tym prockiem.

 

q8ic:

 

Pasta, którą zawsze smaruję procki to Arctic Silver 5 - zawsze się sprawdzała. A widzę, że jakaś nowa pasta się pojawiła - Pasta Coollaboratory Liquid Pro - ciekawe jak ta się sprawuje.

 

Z tego co czytalem bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego kombinujesz z inną płytą te co już testowałeś są do kitu?

KN9 i Infinity do kitu? :ploom:

 

McDracullo więcej nie wydusi. Zegary może podciągnąć na chipsecie od ATI, ale z wydajnością to nie będzie miało nic wspólnego. Winy możemy się doszukiwać w słabej sztuce CPU (patrz stepping).

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że nie są do kitu ale on doszedł do napięcia 1.35v a co dalej chociaż 1.5v boi się o procka czy co?Przecież nic mu się nie stanie chyba że na boxie dalej jedzie.

Ja mu od początku mówie, żeby zaczynał od 1.5V... A on swoje.

 

@McDracullo - chcesz to Ci mogę Scythe Ninja podesłać (jeśli opłacisz poczte/kuriera ofc) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...