Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jade na BOXie;. 1,55V proc widział np. dziś. Zaraz wrzuce mu chyba 1,6V bo mnie wyprzedził jakiś w CPU-z.

 

Na 1,55V robi 3353 CPU-z. Ile stabilnie nie próblwałem. Proc się grzeje niemiłosiernie na Boxie. Przy upałach ostatnich temp. dochodziła nawet do 80 stopni...

 

A czemu kombinuje z mobo...hm.. jak lezy to co, marnować się ma? :D

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade na BOXie;. 1,55V proc widział np. dziś. Zaraz wrzuce mu chyba 1,6V bo mnie wyprzedził jakiś w CPU-z.

 

Na 1,55V robi 3353 CPU-z. Ile stabilnie nie próblwałem. Proc się grzeje niemiłosiernie na Boxie. Przy upałach ostatnich temp. dochodziła nawet do 80 stopni...

 

A czemu kombinuje z mobo...hm.. jak lezy to co, marnować się ma? :D

 

eh wlasnie sie bawie i martwie tempami 50 stopni przy napieciu 1,4V :D na 3GHz. a ty mi z taka temperatura wylatujesz :D .

Edytowane przez ultor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro lub jeszczedziś przesiadka na DFI/Gigabyte na 690G. Mobo mnie ogranicza. Nie możliwe że cep nie wstanie na HTT=320MHz, na napięciu od 1,45V do 1,55V. W kloc-geju kręcę, ale troche niestabilnie więc kończe katusze cepa na wysokim napieciu i przesiadam się na drugie/trzecie mobo. ;]

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skończył mi się ten Windsor... 3200 i na żadnej płycie w domu nie wtsaje wyżej. W clocgeju moge go podciągnąc na 3335 ale ze stabilnością to to za dużo wspólnego nie ma ;] voltaż=1,55V. Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie temp ma? ; >

Jutro sprawdzę może - ale z tego co pamiętam to bios pokazywał 35-40.

 

To zmień na wc i zastosuj wc+lód

Szybciej bym kaskadę skombinowął :P Pozostaje kombinować z wymianę cepa w trytonie na lepszego ;] Znów odezwało sie nieszczęscie do procków. Miałem ich sporo i żaden nie był nigdy królem OC.. :/ Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę może - ale z tego co pamiętam to bios pokazywał 35-40.

Szybciej bym kaskadę skombinowął :P Pozostaje kombinować z wymianę cepa w trytonie na lepszego ;] Znów odezwało sie nieszczęscie do procków. Miałem ich sporo i żaden nie był nigdy królem OC.. :/

Infinity - za słabe.

WC - styknie do 3.4GHz słabej sztuki

Dobra kaskada - zapomnij. CB Cie zje.

SS i to baardzo słaby (do 0*C) i będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3 znowu do góry z ceną. A jednak dobrze ,że wcześniej kupiłem tylko czemu jeszcze go nie ma... nie lubię Poczty Polskiej :mur:

Z tą ceną to chyba na głowę upadli i to kilka razy pod rząd.... :lol2:

Ale tak to jest jak sie ma na coś "monopol"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tyle monopol co rosnący kurs dolara. wszysckie ceny bedą leciec do góry lada dzien a alaicy jak zwykle bedą gadac ze to z winy rozpoczynajacego sie roku szkolnego...

W innych sklepach tych podwyżek jeszcze nie ma, więc nasuwa się wniosek że w trytonie wiedzą już co sprzedają i starają sie na tym jak najbardziej zarobić :>

 

btw nawet w komputroniku jest taniej (myślałem że to niewykonalne).:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skończył mi się ten Windsor... 3200 i na żadnej płycie w domu nie wtsaje wyżej. W clocgeju moge go podciągnąc na 3335 ale ze stabilnością to to za dużo wspólnego nie ma ;] voltaż=1,55V. Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić ;]

oskalpuj dziada :D:D

 

SS i to baardzo słaby (do 0*C) i będzie spoko.

I tez tego nie byłbym zbyt pewien. Przydałaby się regulacja temp, bo obecne K8 miewają CB nawet przy +10. Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych sklepach tych podwyżek jeszcze nie ma, więc nasuwa się wniosek że w trytonie wiedzą już co sprzedają i starają sie na tym jak najbardziej zarobić :>

 

btw nawet w komputroniku jest taniej (myślałem że to niewykonalne).:lol:

Tak sie sklada, ze ten sklep jest dosyc niedaleko mnie i wiem co nieco jakie ceny zawsze tam maja i jaka jest obsluga/serwis. Panowie z trytona na pewno dobrze wiedza co sprzedaja, wiec podniesli sobie cene [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskalpuj dziada :D:D

I tez tego nie byłbym zbyt pewien. Przydałaby się regulacja temp, bo obecne K8 miewają CB nawet przy +10.

Moj przy -10*c nie łapał jeszcze CB <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kaskada musiała by być słaba i jeszcze wyregulowana jakoś na to 0*.

Kaskada to układ wielostopniowy, na dwustopniowej [najprostszej] zwykle masz temperatury -70 do -110,

Do AMD stosuje sie układy jednostopniowe i wtedy mozna uzyskac stosunkowo slabe tempy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój sie w idlu bez OC wyłacza od nowości. Myślałem, że to kwestia wygrzania się cepa, ale od wczoraj mi tak 3 razy zrobił. Z innymi prockami jest ok, i dzieje się tak na wszytskich płytach (a myslałem, że to gigabyte to jakis nie wypał). Chyba oddam cepa na gwarancji, niech mi dadzą nowego! :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł mój F3 w końcu... obudził mnie o 9 <_< Lepiej później niż wcale... Zaraz się wezmę za instal ale mam mało czasu bo wyjadę dziś to możliwe ,że jutro dopiero się odezwę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj przy -10*c nie łapał jeszcze CB <_<

boś ty jest teat, tobie sprzet poprostu siada, nie zdąży złapać nawet CB :lol2:

A mój sie w idlu bez OC wyłacza od nowości. Myślałem, że to kwestia wygrzania się cepa, ale od wczoraj mi tak 3 razy zrobił. Z innymi prockami jest ok, i dzieje się tak na wszytskich płytach (a myslałem, że to gigabyte to jakis nie wypał). Chyba oddam cepa na gwarancji, niech mi dadzą nowego! :lol: :D

Przestań marudzić tylko otwieraj okno i rób jakieś sensowne Spi póki jest jeszcze chłodno i zanim ci procek siądzie ;) Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań marudzić tylko otwieraj okno i rób jakieś sensowne Spi póki jest jeszcze chłodno i zanim ci procek siądzie

Właśnie do roboty wychodzę :P Zresztą co tu kręcić, jak już wszytsko wykręciłem. ;] Ciekawi mnie tylko zagadka 3.200 z biosu i 3.335 z windy. Cep już mi się skończył? :( Jak wrócę dzwonię do Trytona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co im powiesz? Przepraszam, ale wasz procek sie slabo kreci? :lol:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Zrob tak jak mowilem, sprzedaj go na allegro i kup nowego :)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka,

 

No Panowie nie przesadzajmy, wynik 3.2Ghz na Windsorku 0.09 przy 1.35V to i tak dobry wynik.Fakt na tej rewizji F3 wykręcali już 3,5 Ghz a gdzies wyczytałem że na 4 poszedł, ale uważam że to dobra odpowiedz AMD na tanie procki Pentium Dual Core, bo jak czytam zaganiczne fora i nasze również to nie ma sztuki która bez niczego zrobiłaby 3Ghz a jak przedtem bywało to każdy z Nas wie.

 

McDracullo - Ja na twoim miejscu wstrzymał bym sie jeszcze ze sprzedażą i poczekał na nową rewiozję biosa do płyty, u mnie z Brisbanem(procka sprzedaje, taki jak w sygnaturce) było podobnie, na mojej płycie przy biosie 1.9 max HTT co uzyskałem to było w granicach 300 po nowym biosie juz było stabilne 9X326 a przy mnożniku 8 8X343.

 

Tez zamówiłem sobie F3 (ponoć super zródełko) gwarantowane 3,5 Ghz na zwykłym chłodzeniu :blink: zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

Pozdro

 

Sija

 

Na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...