Skocz do zawartości
YogiCK

Foxconn P35a / P35a-s

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem ten problem przy 333MHz, a przy standardowych ustawieniach brakowalo stabilnosci na tym biosie. Aktualnie chyba mam problem z pamieciami przy 1000mhz czeste zwiechy i rebooty. Przy P37 wszystko smiga ok na 333MHz poza wspomnianymi pamieciami :-)

Edytowane przez hef44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wymianą starej karty graficznej lub dokupieniem nowej gtx280. Pytanie czy ktoś z was odpalał na tej płycie tryb SLI ? Chodzi mi o wyświetlanie grafiki z gtx280 a 8800gt do obliczania fizyki. Czy jest to możliwe / sensowne. Czy lepiej włożyć jedną 280'tkę i spokój. Odnośnie tej 280 to czy wejdzie bez problemu w płytę, nic tam żadne kondensatory nie przeszkadzają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta nie obsługuje SLI, tylko Crossfire :E

Płyta nie obsługuje SLI ale obsługuje dwie karty nvdia w konfiguracji jedna do grafiki druga do fizyki. Sam testowałem u siebie 9800GT grafika + 8600 fizyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi jakie to gry potrzebują specjalnej karty do fizyki?chyba demka nvidii..sorry zapomniałem o UT i jakimś Warmongerze czy coś...już lecę kupić drugą kartę!

Sluchaj zmieniam grafikę na wyższą bo mam taką okazję, jak znajdziesz mi kupca na 8800gt z podpisu to specjalnie dla Ciebie odstąpiem od mojego "pomysłu" z drugą kartą do liczenia fizyki. No chyba, że myślałeś co bym ja gtx280 kupował by mi fizykę w "warmongerze" liczył ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi jakie to gry potrzebują specjalnej karty do fizyki?chyba demka nvidii..sorry zapomniałem o UT i jakimś Warmongerze czy coś...już lecę kupić drugą kartę!

Ja wziąłem GF8600 do testów bo gram w Mirror's Edge. Na komputerze z podpisu było 2-5fps więcej w hybrid sli w porównaniu do gołej 9800GT. Moim zdaniem oddzielna karta do fizyki to teraz gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- kupiłem do Foxconna P35A-S pamięci 2x2GB Apogee 1150MHz ale jest tragedia - stabilnie chodzi na 1050Mhz a na 1070 już nie niezależnie od napięcia i dzielnika!!! Uruchamiają się nawet przy 1150Mhz jak fabrycznie maja mieć ale jak ma się ładować Windows to czarny ekran albo restart. Testowałem na 3 Biosach- p37,38.40 i zawsze to samo. Czy ta płyta aż tak koszmarnie prowadzi pamięci 2x2GB. wcześniej miałem 2x1 ocz reaper 1150 i szły max do 1280 MHz!! Ma ktoś radę czy tylko zmiana płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie nie wiem jak podłączy głośniczek z obudowy do foxa mam wejście na płycie gdzie wystają trzy druciki a z głośniczka wychodzą dwa kabelki jeden czarny drugi czerwony jak to podłączyć ?

Edytowane przez pawel2910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie nie wiem jak podłączy głośniczek z obudowy do foxa mam wejście na płycie gdzie wystają trzy druciki a z głośniczka wychodzą dwa kabelki jeden czarny drugi czerwony jak to podłączyć ?

Foxconn ma wbudowany głośniczek na płycie, więc nie trzeba zewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - już się pogubiłem...

jak odpalam kompa to słysze krótkie pikniecie - mam pytanie czy to oznaka prawidłowego działania jak mi niektórzy powiedzieli czy bład odświerzania pamieci...?

a jesli bład to co z tym fantem zrobić?

hm... systam raczej pracuje stabilnie choć wczoraj mi sie wywalił ale to z powody magashita czyli płytowego Realteka HDA...

Edytowane przez mglysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanko czy 40-42 stopnie bez wiatraków w obudowie na foxconnie p35a-s to dużo ? Chodzi mi o temperature na płycie głównej.

Pomoże ktoś bo zauważyłem że w idle podskoczyła do 45 ma więcej niż procek e6750 na niskim boxie. Edytowane przez pawel2910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na razie nie mam żadnych wentyli w kompie jak włącze obok budy taki pokojowy wentylator to mi spada do 31-33st. Tylko ty zapewne na msi masz większe chłodzenie a na foxie jest malutki radiator. Może ktoś z użytkowników p35a podzieli się spostrzeżeniami na temat temperatury ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciekawą zagwozdkę ..

Sprzet jak z podpisu i do tej pory wszystko bylo OK. Reinstalowalem winde na nowym hdd , ustawienia w biosie pozostaly te same jak poprzednio z tym ze teraz jak w set fsb podniose fsb z 400 na 488 ( nie moge robi tego w biosie bo musze zmieniac alfa timingi memsetem w windzie) to w grach sieciowych mam lagi jak cholera !!! Niby przy wejsciu na serwer na liscie widze ping 30-50 - wchodze do gry a tam pingi po 1000 sie robia . Wszystko jest ok jak nie krece proca , jak tylko ustawie fsb na 488 to lipa . Oczywiscie na poprzednim hdd i windzie wysztko dzialalo. W setfsb ustawiam clock generator na ICS9LPRS509HGLF . Ktos ma jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam nastepujace pytanie: czy ktos uzywal naszego kochanego foxconna (p35a-s) na Viscie 64-bit? Pytam, bo mam w tej chwili XP, a chce zainstalowac Viste Ultimate 64-bit i zastanawiam sie czy mam sie z gory przygotowac na jakies problemy ze sterownikami/blue screenami itp. Z gory dzieki za odpowiedz :)

Edytowane przez DertyHarry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Windows XP 64 bit, Vista 64bit, Server 2008 64 bit, Server 2008 R2 64bit i Windows 7 build 7000 64 bit chodzily bez problemow ze sprzętem. B-)

 

Edit: A i tak używam gentoo :wub:

Edytowane przez cyberdave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona Dioda oznacza iż masz napięcie na Płycie Głównej [czyli marnujesz energie]

Diodę można wyłączyć w BIOSIE

Możesz mi powiedzieć w , którym miejscu w biosie można wyłączyć tą diode ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji. Zakupilem nowe pamiatki Crucial Ballistix Tracer Red 2x2GB i chyba trafily mi sie dwustronne microny ;) Dopiero zaczalem testowac, ale jak na razie zadnych problemow. Testuje luzniutkie 1035 na 5 5 5 15 i wszystko stabilnie. Zobaczymy czy do 1100 dobije... niestety moje OCZ-ty w konfigu 4x1 wiecej niz na 930 cl5 nie chcialy isc stabilnie :| Druga parka ktora kupilem okazala sie niezla padaka, bo to pierwsze nawet na 1060 smigaly ...:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...