Skocz do zawartości
ArChAs

Jesli Nie Abit Kn9 To Co?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo mobo kn9 juz nie sprzedaja a na allegro osiaga wysokie ceny. Czym mozna to byloby w miare korzystnie zastapic? Oczywiscie jak najtaniej, najlepiej w granicach 200zl. Moze troche ponad, jak sie znajdzie uzywka bedzie taniej. Czekam na odpowiedzi:)

Edytowane przez ArChAs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywany KN9 , Foxconn z zintegrwanym 6100:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-13

(kilka wersji , przeczytaj dokladnie).

 

I chyba tyle. Biostara TForce na NF4U juz nie dostaniesz pewnie tez. Abita AN52S nie ma u nas i nie bedzie za 200 zl.

Przecież temu foxconnowi dalej do abita kn9 czy dfi niż mnie do bycia astronautą. Widziałem go na żywo, bawiłem się nim i męczyłem się z tym co odpieprzał w połączeniu z Samsungiem 20gb na IDE. Płyta nie chciała bootować ani z dysku, ani z płyty CD. próbowaliśmy z kumpel wszystkiego. W końcu bez wyraźnego powodu płyta zabootowała z płyty, ale nie dało się zainstalować windy, bo sypała się w czasie instalacji. Do tej pory nie wiem czego to była wina. Kiedy wymieniłem sprawny dysk IDE na nowego 7200.9 na sata, problem ustąpił i komp działa do dziś.

 

A co z abitem an52? Nie dobry? Jeszcze Asus M2N powinien być ok, choć kn9 to też nie jest. W każdym razie brakuje mu mniej niż foxconnowi.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież temu foxconnowi dalej do abita kn9 czy dfi niż mnie do bycia astronautą. Widziałem go na żywo, bawiłem się nim i męczyłem się z tym co odpieprzał w połączeniu z Samsungiem 20gb na IDE. Płyta nie chciała bootować ani z dysku, ani z płyty CD. próbowaliśmy z kumpel wszystkiego. W końcu bez wyraźnego powodu płyta zabootowała z płyty, ale nie dało się zainstalować windy, bo sypała się w czasie instalacji. Do tej pory nie wiem czego to była wina. Kiedy wymieniłem sprawny dysk IDE na nowego 7200.9 na sata, problem ustąpił i komp działa do dziś.

 

A co z abitem an52? Nie dobry? Jeszcze Asus M2N powinien być ok, choć kn9 to też nie jest. W każdym razie brakuje mu mniej niż foxconnowi.

jest szansa ze zdobede kn9, jak nie dam rady bede sie odzywal dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przecież temu foxconnowi dalej do abita kn9 czy dfi niż mnie do bycia astronautą. Widziałem go na żywo, bawiłem się nim i męczyłem się z tym co odpieprzał w połączeniu z Samsungiem 20gb na IDE. Płyta nie chciała bootować ani z dysku, ani z płyty CD. próbowaliśmy z kumpel wszystkiego. W końcu bez wyraźnego powodu płyta zabootowała z płyty, ale nie dało się zainstalować windy, bo sypała się w czasie instalacji. Do tej pory nie wiem czego to była wina. Kiedy wymieniłem sprawny dysk IDE na nowego 7200.9 na sata, problem ustąpił i komp działa do dziś.

 

A co z abitem an52? Nie dobry? Jeszcze Asus M2N powinien być ok, choć kn9 to też nie jest. W każdym razie brakuje mu mniej niż foxconnowi.

Ja nie pisalem o Foxconnie jako zastepcy KN9 bo nie ta liga , a jako o mobasie , za ktorego mozna dac te 200 zl. Natomiast sam widzisz , ze problem mieliscie dziwny...Ja na Gigabyte pod 775 mialem odwrotnie , sprawny SATA nie chcial smigac , stary IDE 40GB zawsze i bez problemow...

 

AN52 , ten bez S to nie rewelacja , a na bank nie do oc , M2N to wedlug mnie padaczka od Asusa , zarowno M2NE jak i M2N4SLI , obie maja smieszne napiecie na ramy , M2N4 natomiast nie ma tez regulacji vcore w gore...

 

Nie dostaniesz za 200 nic sensownego pod am2 i nowego...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisalem o Foxconnie jako zastepcy KN9 bo nie ta liga , a jako o mobasie , za ktorego mozna dac te 200 zl. Natomiast sam widzisz , ze problem mieliscie dziwny...Ja na Gigabyte pod 775 mialem odwrotnie , sprawny SATA nie chcial smigac , stary IDE 40GB zawsze i bez problemow...

 

AN52 , ten bez S to nie rewelacja , a na bank nie do oc , M2N to wedlug mnie padaczka od Asusa , zarowno M2NE jak i M2N4SLI , obie maja smieszne napiecie na ramy , M2N4 natomiast nie ma tez regulacji vcore w gore...

 

Nie dostaniesz za 200 nic sensownego pod am2 i nowego...

brac kn9 za 260zl czy bedzie cos lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

brac kn9 za 260zl czy bedzie cos lepszego w tej cenie?

Nowa = tak

Uzywka = zastanowilbym sie bo za niewiele wiecej mialbym nowe DFI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem przy zakupie tego Abita.

Poprosiłem sprzedawce o wypożyczenie Sapphire PC-AM2RD580 i po 2 dniach już wiedziałem, że jest godnym rywalem dla abita.

 

Ale oczywiście nie jest bez wad (zależy dla kogo :) ):

- ma tylko 1 ide (ale za to 8 sata)

- tylko 1 pci

 

P.S.

Zapomniałem dodać, że kosztuje ok 300 zł

Edytowane przez delekta87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...