Skocz do zawartości
_1t_

Piłkarskie Ligi Zagraniczne

Rekomendowane odpowiedzi

To kto powinien zagrać? :>

Widział co robił Bojan jak wszedł na boisko?

Zagrał bodajże 10 minut, oddał groźny strzał zza pola karnego, miał parę udanych dryblingów i ogólnie narobił dużo wiatru, a na pewno zrobił przez ten czas więcej niż R10 przez cały mecz. I przy okazji nie irytował kibiców Barcy swoimi zębiskami po każdym nieudanym dryblingu.

BTW mógł przecież zagrać Gudjohnsen, który jest podobno w życiowej formie. Na pewno nie zagrałby słabiej od Zębacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1t jak patrze na twoj avek to widzę..Ronaldinho :P

Swoją drogą koleś jest już cienki,nie wierzę w jego powrót do wyśmienitej formy sprzed kilku lat.Ponoc ma iść do Milanu juz w styczniu ;) A jako iż Milan lubi emerytów to bedzie sie tam idealnie nadawał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Liga angielska jednak wymiata... Westham wygrywa z Manchesterem :blink: teoretycznie najsłabszy z tych "lepszych", czyli Arsenal liderem, Chelsea ledwo wymęczyła zwycięstwo no i ostatnie mecze: Chelsea-Aston Villa 4-4, czy dzisiejszy Tottenham - Reading 6-4 :D eh piękne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny klub z Londynu na czele :D

 

W ogóle w ostatnich kolejkach w Premiership pada jakoś tak zdecydowanie więcej bramek niż na przykład miesiąc temu. Jako kibic pozostaje mi się tylko cieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie smieszy ten najazd na R10. Nieudana runda w jego wykonaniu i juz wiesza sie na nim psy, bo kiedys ciagnal Barce do jej najwiekszych sukcesow, a teraz nie spelnia oczekiwan i najlepiej go wyautowac z druzyny. Oczywiscie za samo nazwisko nie powinno sie miec miejsca w skladzie i w niektorych meczach powinien odpoczac, ale to juz decyzja trenera, bo pilkarz nawet w slabszej dyspozycji chce grac to logiczne. Ja mam nadzieje, ze odzyska forme i bedzie jeszcze czarowal swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami, bo mimo tego, ze nie jestem kibicem Barcy to R10 dal mi wiele radosci swoja gra i zawsze o tym bede pamietal. A Ci kibice co go tak wygwyzdywali podczas meczu z Realem powinni siegnac do swojej pamieci i przeanalizowac caly okres gry Ronaldinho w ich ulubionym klubie, moze wtedy by sie troche opamietali. Byc z druzyna gdy wszystko idzie jak po 'masle' nie jest trudno, gorzej gdy cos sie zacielo i trzeba ja wesprzec w trudnych momentach, to juz nie kazdy potrafi. Zenujace jest tez postawa niektorych hiszpanskich gazet, ktore wrecz nawoluja do sprzedania Ronaldinho przy okazji nabijajac sie z niego. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przypomina mi sie sytuacja Włodarczyka jak grał w Legii, każdy sie z niego śmiał i nabijał, ale tak na prawdę kibice go lubili (chcociaż był denerwujący). W duecie z Saganowskim bardzo dobrze grał przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Przypomina mi sie sytuacja Włodarczyka jak grał w Legii, każdy sie z niego śmiał i nabijał, ale tak na prawdę kibice go lubili (chcociaż był denerwujący). W duecie z Saganowskim bardzo dobrze grał przecież.

Tak, chyba sobie kpisz, miał lepszą jedną rundę/rok i to wszystko, nawet to reprezentacji się załapał a potem był [ciach!] wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Włodarczyk to taki typowy sęp pola karnego. Z zachowaniem odpowiednich proporcji porównałbym go do Van Nistelrooya. Taki zawodnik musi jednak wykorzystywać te sytuacje, które stwarzają mu koledzy, a Nędza po prostu tego nie robił.

W każdym sezonie strzelał po te 12 bramek, ale z chociażby przyzwoitą skutecznością byłby ciągle królem strzelców :]

Chinyama też pieprzy sytuację za sytuacją, ale chociaż zawodnicy wiedzą, że mogą dać mu piłkę na dobieg, bo powalczy o nią i być może nawet ją wywalczy. Na przykłąd po takiej akcji padł drugi gol z Górnikiem Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ogladalem do 70minuty, szkoda ze mecz dosyc jednostronny. Cristiano naprawde wymiata, ogolnie caly Man U gra przepiekna pilke. Nani i jego proba strzelenia na sile bramki, troszke razily, podobnie Ronney, choc ten robil to w jakis przyjemniejszy dla oka sposob :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne było dla mnie to jak MU ich dusiło...ale było widać dużo braków, zwłaszcza Fletcher - mógłby popracować nad przyjęciem piłki :|...no i Carrick - czasami mu siądzie strzał, ale ogólnie <_< (jeśli o strzały chodzi - podanie do Naniego cud miód i orzeszki ;p )

 

znowu (podkreślam) bardzo dobry mecz Andersona, będą z niego ludzie :]

 

do The Treble jeszcze bardzo daleko...najpierw trzeba dogonić Arsenal w lidze...w FA Cup na dobrą sprawę została prócz MU tylko Chelsea...

 

zobaczymy jak to z Lyon'em będzie wyglądało, dobrze, że pierwszy mecz we Francji...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co Krystyna pokaże w środę...ostatnie mecze średnie (choć mi tam mecz z Man City się podobał pod względem gry cr7). Te 5pkt odrobią (13 kolejek w końcu) a w FA Cup szczerze chciał bym trafić na Chelsea (i potem do finału spokój ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zasysam cały mecz na pamiątkę :lol: ;)

Ja juz mam ;] Widziałeś ten trick Evry? Pozniej troche za bardzo grali pod publike ale liczy sie zwyciestwo ;] Cieszy mnie przegrana królewskich z betisem,barca odrabia straty czyt.bedzie sie dzialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie akcje Birmingham - Arsenal z dzisiaj? :| Eduardo ma juz rok z glowy grania :/ masakra, brutalny faul Taylora...

 

Dołączona grafika

 

na szczescie udany wystep wallcotta i jego pierwsze 2 gole w premiership.

 

tutaj macie skroty -> http://arsenalist.com/2008/02/23/arsenal-v...as-they-happen/

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Eduardo..Kontuzja wykluczy go na bank z EURO 2008.A Taylor przegiął pałe.Powinien zostać zdyskwalifikowany czy cóś.Jedynym plusem tego zdarzenia jest to,że Eduardo da Silva nie zagra z polakami na Euro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda mecz Man Utd versus Newcastle ? Do przerwy gładko 2-0, a to dośrodkowanie cr7 prześliczne ;) No i Rooney nie spanikował...teraz jeszcze kolejne dobre 45min i 3pkt. murowane ;)

 

 

EDIT: no i 5-1...pięknie ;)

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmietli ich równo.Newcastle nic nie grało,totalne zero! Cały mecz śmałem sie z Sahy,ze to ciota..Miał dwie 100 % okazje jedna wykorzystal.Ale i tak ten piłkarz to dla mnie... :P Bramka Rooneya tez bardzo ladna ;) Szkoda ze tak gładko nam z Lyonem nie poszło.

 

EDIT: Taylor powinien zostac zdyskwalifikowany dozywotnio za taką kose.Eduardo może juz nigdy nie grać w piłke.Kość przeszła mu przez getry..Masakrycznie to wyglada.Ech,szkoda goscia!!

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He was successfully operated!His injurie are not so bad as we all think!Unfortunately, he will not play at the EURO2008!but he says, after the euro2008 he will come back stronger as ever!

Nie zagra na EURO, ale ostatnie zdanie napawa optymizmem. Ważne, że sam Eduardo wierzy w powrót oraz grę na jeszcze wyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie zawsze zdarza się okazja wygrać na Santiago, więc skrzętnie z tego skorzystali i chwała im za to.

Chwała? Niby dlaczego? Nie potrafią strzelić normalnie bramki, tylko w sytuacji 2 na 5 gdzie 8 zawodników realu cieszy się z gola-to jest conajmniej żenujące, ale i tak nie odbierze realowi mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...