Skocz do zawartości
_1t_

Piłkarskie Ligi Zagraniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji o najlepszych i tych trochę gorszych (OE :) ) ligach piłkarskich.

 

W Polsce liderem po dwóch kolejkach jest Legia z kompletem 6 punktów. Kandydatami do tytułu wydaje się właśnie Legia, wzmocniona Wisła Kraków i obrońca tytułu - Zagłębie.

 

W Anglii wszystko po staremu, a więc faworytów jest czterech. Manchester United, Chelsea, Liverpool i Arsenal. Ruchy transferowe tych klubów robią wrażenie i na pewno walka będzie ciekawa.

 

W Niemczech faworyt jest tylko jeden - Bayern. Po wydaniu 85 mln euro mają świetny skład i chyba nikt nie da im rady.

 

W Hiszpanii pojedynek dwóch odwiecznych rywali, Realu i Barcelony, do którego być może włączy się Sevilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W inauguracji Premiership Sunderland wygrał z Tottenhamem 1-0 po bramce w 93 minucie ;D Oglądałem może końcowe 20 min i porywające widowisko to nie było, choć lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Falstart Tottenhamu, ale nie należy ich jeszcze skreślać, bo mieli walczyć o wysokie cele po transferach na które wydali sporo kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea wygrała 3-2

Arsenal wygrał 2-1

MU zremisowało 0-0

 

Paradoksalnie to MU zagrało najlepszy mecz, ale nie udało im się zdobyć zwycięskiego gola.

 

Borussia przegrała u siebie niespodziewanie z Duisburgiem 1-3, a FC Nurnberg także poległo, ale 0-2 z Karlsruhe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech Schalke nie podda się bez walki, nie liczcie na to :P Ja im kibicuję i mam nadzieję, że utrą nosa Bayernowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real bez wzmocnienia lewej pomocy i środka pola nie ma szans nawet na awans do LM. Sneijder już przyszedł, ale nie ma zmiennika. Gutiego nie liczę, bo to najsłabszy obecnie piłkarz Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antonio Puerta nie żyje!

Niedługo piłkarz to będzie ekstremalny zawód :|

No niestety obawiam się, że Puerta (tak jak wielu piłkarzy) "koksował się" i niestety nie wytrzymało mu serce. Przed sezonem przeszedł pozytywnie badania, więc można chyba wykluczyc naturalne przyczyny śmierci.

BTW. Damian ( :lol: ), nie boisz się, że Ci serce nie wytrzyma od siedzenia na ławie. Takie emocje... @ liga mozowiecka to nie żarty na takie słabe serce (głowę :lol2: ) jak Twoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BVB - Werder 3-0

 

WOW. Słabo grająca w tym sezonie Borussia rozwaliła w pył Bremeńczyków. Mimo zaledwie dnia odpoczynku Kuba Błaszczykowski był jednym z najlepszych na boisku i zaliczył dwie asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwny ten mecz był...zwycięstwo się MU jak najbardziej należało, bo sytuacji mieli trochę, ale wolałbym, żeby bramki właśnie po nich strzelili a nie po karnym na przykład...

Czerwień dla Obiego tak średnio mnie przekonała, w przeciwieństwie do wycinki Joe Cola, za którą dostał tylko żółtą - tam była czerwona bez gadania...

Szkoda że Cech obronił strzał Rooney'a na początku...piękna bramka by była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zanim Chelsea pozbiera sie po zmianie trenera, który musi przekonać do siebie nie tylko wrogo nastawionych kibiców, ale także wielu piłkarzy, to może już być za późno zarówno na zdobycie mistrzostwa jak i na zawojowanie czegoś w Europie.

Chyba, że Roman weźmie się za trenerkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Romek sprzeda klub niż coś dla niego zrobi oprócz $$$...

 

 

EDIT: słyszeliście o pomyśle Romka?! Chce Ronaldinho za 100mln Euro...wyobrażacie sobie szablozębnego w Premiership :lol:...będzie tak jak z Shewą i Ballackiem...ten to ma w mózgu poprzewracane...

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

jutro gren derby, kogo obstawiacie?

 

ja jako kibic królewskich ofc real, no i realnie patrząc mają większe szanse na zwycięstwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to za Realem jakoś bardziej jestem w tym meczu...

 

ale podobnie jak kolega wyżej u mnie się ogólnie tylko Premiership liczy :)...czytaj - MU - Everton prędzej obejrzę (jako zadeklarowany diabeł :) ) a nie jakieś tam gran derby ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze derby Europy juz dzisiaj: Milan - Inter na c+ sport o 15:00...

FORZA MILAN!

Chyba Ci sie coś pomyliło....;]

Dopiero wieczorem będzie coś ciekawego. Bo milan nuuudny był i jeszcze przegrał :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1st polowa niczego sobie, piekna bramka Pirlo, nastepnie poprzeczka Ibrahimowicza, pozniej nielzy gol Cruza - przy ktorym jednak nie wykazal sie Dida. Przy 2nd puszczonej, nie tyle cos nie wykazal, a raczej spier***il to na maxa, jak mozna bylo puscic taka szmate! Mimo szacunku dla tego brazyliczyka i wielu mile spedzonych chwil, Milan powinien wymienic bramkarza. Tak tez pewnie sie stanie, na kogo stawiacie? Boruc ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca sprawiła "piękny" prezent na święta swoim fanom :angry: widać, że bez Messi'ego, Henry'ego i z Ronaldinho bez formy ten team nie istnieje. Za to wczoraj bardzo podobał mi się meczyk Arsenalu z Tottenhamem. Z dzisiejszych to trochę oglądałem MU z Evertonem dlatego, że Kuszczak grał.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rijkaarda za wystawienie Ronaldinho w taki meczu powinni wywalić na zbity pysk.

 

Zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie rozegrał Pepe :D. Zobaczycie, jeszcze się chłopak odpłaci za te 30 mln euro.

Mecz sam w sobie strasznie nudny, akcje podbramkowe można było policzyć na palcach jednej ręki. Akcja bramkowa dla Realu natomiast była prze mistrzowska. Świetna "gra wzajemna" Ruuda z "Bestią".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam tylko lige angielską a dokladniej tylko mecze Arsenalu ;]

Ostatnio zawiodlem sie barcą ( moj 2 klub po arsenalu) , tak jak ktos wspomnial bez Messiego i Roniego bez formy druzyna nie gra nie "błyska" tak jak powinna. Z Henrym sie nie zgodziłem bo wedlug mnie do Barcy jak nie pasowal tak nie pasuje ( co nieprzeszkadza mu strzelac bramki :P) .

Co do meczu Arsenal-Tottenham , TAKICH meczy wiecej ;]

 

Ps Zapomialem dodac :Arsenal-Chelsea 1-0 bylo czyms nie zlym:))

Ps2 Wesołych!

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...