Skocz do zawartości
_1t_

Piłkarskie Ligi Zagraniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

nie przesadzaj. krysytyna sie moze rozstrzelala w tym sezonie, ale w wielu meczach oprocz strzelenia bramek to nic nie pokazuje

Co nie zmienia faktu, że innego kandydata nie ma (jak na razie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę spóźnione. Barcelona odpadła z Pucharu Króla po dwumeczu z Valencią :D

Ligi raczej nie wygrają, a w LM mimo (jak na razie) korzystnego losowania IMO nie mają szans z taką grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się porobiło :) Arsenal na razie w dołku, Chelsea próbuje gonić, a Manchester stara się być konsekwentny. Kwiecień będzie baaaardzo ciekawy, tytuł może dobyć każda z wcześniej 3 wymienionych drużyn. Krystyna jak zwykle niezawodna, moze mecz w jego wykonaniu słaby, ale kolejna brameczka do kompletu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal pokazał dziś ducha walki i wyrwał wynik 3:2 mimo osłabienia...nie można ich spisywać na straty jeszcze, chociaż wszystko się chyba wyjaśni po ligowych meczach z Liverpoolem i przede wszystkim z MU...

 

a MU... :)

Kryśka i wszystko jasne...i fajnie, że Roo coś wreszcie strzelił...w tygodniu z Romą będzie ciężej, ale myślę, że już trochę inaczej niż w meczach ubiegłorocznych (chociaż powtórkę z OT to bym sobie życzył akurat ;) )

Fajnie, że kolejne spotkanie (bez straty bramki) zaliczył Tomek...

 

Boruc poległ w spotkaniu z Rangers'ami, trochę szkoda...jakoś Celtów bardziej lubię...

 

Roma straciła punkty w Serie A, szkoda bo znowu zacznie tracić do Interu, którego osobiście nie za bardzo lubię...z drugiej strony wolałbym żeby utrzymali taką formę do spotkania z MU :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Barcelona pokazała "klasę" i prowadząc 2-0 przegrała 2-3 :o

Może powinni już zanieść puchar za mistrzostwo na kolanach do Madrytu, a nie sie błaźnić po raz kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka Ronaldo cud miód i malina..

http://rs375.rapidshare.com/files/10334319...1-0_Ronaldo.rar

 

Tomasz też bardzo dobrze,mimo tego że kilka razy zle wybił piłke.Fantastyczna obrona strzalu Shauna Maloneya.

Fajnie ze Rooney znowu zaczął strzelać hat-rick był,szkoda ze bramki nie uznali ale spalony jednak ewidentny.

 

Szkoda ze Celtowie polegli na ibrox z rangersami...

 

Co do Barcy,hmm.Juz niech zapomna o mistrzostwie.Wygrywac 2-0 i przegrac 2-3 pff..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna znów szaleje. 3 asysty, jedna bramka. Czego chcieć więcej ?

Ja mam wielki dylemat kto został "Men of the match"... Czekamy do meczu z Romą :)

 

 

EDIT:

W spoilerze noty z tego meczu jak ktoś nie widział :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Tomasz Kuszczak

MEN: 6

SS: 7

Goal.com: 6,5

 

Wes Brown

MEN: 7

SS: 7

Goal.com: 6

 

Rio Ferdinand

MEN: 8

SS: 8

Goal.com: 6,5

 

Nemanja Vidic

MEN: 7

SS: 6,5

Goal.com: 6

 

Patrice Evra

MEN: 6

SS: 8,5

Goal.com: 7

 

Cristiano Ronaldo

MEN: 8

SS: 9

Goal.com: 8

 

Paul Scholes

MEN: 6

SS: 7,5

Goal.com: 7,5

 

Michael Carrick

MEN: 6

SS: 8

Goal.com: 8

 

Ryan Giggs

MEN: 7

SS: 7,5

Goal.com: 8

 

Carlos Tevez

MEN: 9

SS: 8,5

Goal.com: 8

 

Wayne Rooney

MEN: 9

SS: 8,5

Goal.com: 8,5

 

Rezerwowi

 

Owen Hargreaves

MEN: 5

SS: 7

Goal.com: 7

 

Anderson

MEN: 6

SS: 7,5

Goal.com: nie oceniony

 

John O'Shea

MEN: 5

SS: 7

Goal.com: 6,5

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramka genialna, asysty genialne. czapki z glow przed krystyna.

inter remisuje w meczu przyjazni, tak wiec nie mam co narzekac, zwlaszcza ze i roma stracila punkty.

villareal zatopili atletico :] i jest wiceliderem! :D teraz jeszcze racing wygra z espanoylem, np. ebi strzeli na 1:0 w 90 minucie i bedzie gites bo beda mieli tyle samo punktu co madryt i wielkie szanse na LM :] a real najprowdpodobniej przedluzy szanse barcy na tytul jak zwykle dostajac baty od sewilli. kurcze. w tej la lidze jest bardzo ciekawie. bukmacherzy zarobili duzo kasy na tej lidze :D w angielskiej wlasciwie tez ciekawie. dopiero co arsenal zdecydowanie prowadzil, a teraz jest w najgorszej pozycji. tylko we wloszech nuda jak zwykle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal to niesamowici szczesciarze,ale tez pokazali ze maja charakter.Przegrywali 2-0,grając w 10 strzelili 3 bramki.. Mimo tego że według mnie w Anglii liczy sie tylko Man Utd dla Kanonierow czapka z głów.. respekt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem PZPN poinformował, że Leo Beenhakker przyjmie posadę trenera w barcelonie.

Zobaczymy co z tego będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały 4 mecze (myle się?) i myślę, że spokojnie możemy mówić, że MU już Chelsea nawet wygrywając mistrzostwa nie odbiorze. I nic dziwnego, bo na codzień nie mam okazji oglądać ligi angielskiej, ale jak obejrzałem MU-Roma i zobaczyłem ta przepaść pomiędzy klubami, to nie dziwię się, że PL reprezentują aż 3 kluby w najlepszej 4ce :blink: A tej 3ce oczywiście przewodzi MU, które IMO wygra Ligę Mistrzów.

 

PS nie jestem fanem MU, ale muszę przyznać, że naprawdę "piknie" graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Chelsea grała z Evertonem,wygrali 1-0 (tradycyjnie :P ). Nie jestem w 100 % pewny wygrania ligi przez MU,troszki sie boje ze gdzies sie potkną i Chelsea wskoczy na fotel lidera..

 

Co do LM : Typ na final : Manchester United - Liverpool ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...